Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek happy s.Patrics day!!!

happy s.Patrics day!!!

Pardon, na tej tipkovnici nic ne najdem – niti apostrofa, zato je ze v naslovu napaka.

Jaz ze doma, mali spi, moj sibal delat. Vreme bi lahko boljse, pa bo ze. V kuhinji gora posode, dnevna bomba (igrace, knjige, sestavljanke), hladilnik na sreco poln (vkljucno z ostanki vcerajsnje vecerje).

Ampak … en pir bo pa padel zvecer, vsaj zraven TV-ja (ce ne bo slo drugace).

Kake imate pa vi plane za danes?

Lupcke vsem!!!

ps: Sem dobre volje, pa nimam pojma, zakaj.

Aja, da je danes ta praznik, me je pa spomnil stricek Google – je ves v deteljicah danes. Fletkano.

A ti sam gledaš pir, al kako?:-)))))))))

Jaz sem si že nega privoščila 🙂 Praznik je praznik.

No, pravopisna napaka (nega namesto enega) še ni posledica popitega pira, ampak brzine pri tipkanju:))))))))

Pa je bil vsaj Guines… če že praznujete irski praznik?

Jah, na žalost ga nimam doma – otrok pa tudi ne morem pustiti brez varstva zato, da bi skočila v Irisha.
Pravzaprav ne praznujem irskega praznika – pivo je bilo zgolj slučajno, a ker je bila že tema v to smer….

vsako leto praznujem s Guinessom… čeprav zadnji dve leti, kar doma… bomo videli, kako se bo obrnilo drugo leto… :O)

Kje pa praznujete tak praznik? Na Irskem, a kje?

Zanimivo, da si privoščite en pir kar tako, doma.

Giuness, ja. Ga imam v hladilniku ze 14 dni, me je zadnjic dragi presenetil, pa mi ni bilo do piva (sem kozarcek vina), danes je pa pasal …
Kaj je pa to cudnega – a je treba it ven?
Ja, kdo bo pa otroke pazil?
Je en guiness cenej kot varuska :)))

Mal heca.
Ampak po tv pa nic kaj … vse ze videla … ali pa ni vredno ogleda. Mojega pac. Pa malo surfam, tudi sem kdaj priskocim 🙂

Lep vikend vsem, ki se ne spite. No, pa ostalim tudi.

New Report

Close