Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hčerka se je zaljubila v Srba

Hčerka se je zaljubila v Srba

VSI SMO SLOVANI. KRISTJANI. Zdaj pa nasvidenje in prijavit mislim vse tu

Problem je, ker so se SRBI, HRVATI, RUSI, POLJAKI, SLOVAKI, ČEHI razvili iz Slovanov in imajo iste napake kot SLOVENCI.
Muslimani so se pa razvili iz ARABCEV.
Japonci so pa isti narod kot Kitajci.
Francozi, Nemci, Angleži, Skandinavci, razen Islandcev so pa Germani, Islandci so pa Vikingi.
Tako, da Slovenec nikakor ne more biti Nemec, Madžar je pa lahko Finec. Tako je to. To so pasme, kot pri živalih. Recimo rdeča ali siva krava nikakor ne more biti FRIZIJKA.

menda, sem nekej dni bral nazaj, smo sam ta damač..
en tak zurukan narod..
tako da me je tole full presenetlo..

http://novice.najdi.si/predogled/novica/6849fea999eccdfee4a5b3166f7406ad/Regional-Obala/Kronika/UMOR-3-LETNICE-PRETRESA-SRBIJO-28-letnik-jo-je-odpeljal-z-rojstno-dnevne-zabave-VIDEO

” srbi lažnivi”

slovenka natalija verboten je poročena s srbskim moškim, trener od petra prevca Goran Janus je SRB, tudi Jan Plestenjak ima očeta od dol, mater slovenko itd…….ZDAJ BOM PRIJAVIL VSE KOMENTARJE TUKAJ, KER TAKE ŽALJIVKE NISO DOVOLJENE

prave katoliške slovenske ženske smo odprte in imamo raje južne moške, ker so boljši.

SLOVENSKA TANJA RIBIČ JE REKLA DA NIKOLI NE BI MENJALA SVOJEGA ĐUROTA, KI JE PO OČETU SRB, PO MATERI MUSLIMAN. ZA NOBENEGA SLOVENCELJNA GA NE MENJA, SREČNA JE!


Ravno tako ni dovoljeno goljufati državo in skoraj posiliti dekle.
Ali pač je to v tvojem svetu dovoljeno, svoje resnice povedati na forumu pa ne?
In jaz ne omenjam teh ljudi, ki jih omenjaš ti. Govorim o točno določenih in čistokrvnih srbih.

menda, sem nekej dni bral nazaj, smo sam ta damač..
en tak zurukan narod..
tako da me je tole full presenetlo..

http://novice.najdi.si/predogled/novica/6849fea999eccdfee4a5b3166f7406ad/Regional-Obala/Kronika/UMOR-3-LETNICE-PRETRESA-SRBIJO-28-letnik-jo-je-odpeljal-z-rojstno-dnevne-zabave-VIDEO%5B/quote%5D
Se izpiše, da novica ne obstaja.

mnoge zavidamo Tanji Ribič, Đuro je pravi moški. Noben slovenceljček mu ne seže niti do kolen, Tanja ga ne da

Ha, ha, ha, ha

saj se hecaš, ne?

Me zanima, zakaj številni v primeru, da srečate slabega človeka, vedno mislite (ali pa vsaj tako govorite), da je slab zato, ker je po narodnosti to kar je?

Ponavljajoče se izkušnje s predstavniki določenih narodov te izučijo.
Pa tu ne mislim da so slabi sami po sebi ampak da smo si z določenimi narodi nekompatibilni. Preprosto ne pašemo skupaj.

ADMINISTRATOR

KJE STE? ZADNJI KOMENTAR JE PAROLA IZ NACISTIČNE USTAŠKE HRVAŠKE MED 2 SVETOVNO VOJNO. UKREPAJTE IN IZBRIŠITE TA KOMENTAR, V IMENU DAVKOPLAČEVALCEV V TEJ DRŽAVI KI SO TE NARODNOSTI IN IMAJO PRAVICO DO SPOŠTOVANJA.

Avtor zgornje parole je kar Slovenec. Marko Natlačen jo je prvi izustil in tudi očitno poskrbel, da je poznana vsem.
Naj te opozorim, da za lažno prijavo (kar trditev da gre za ustaško parolo tudi je), kazensko odgovarjaš. Premisli, če se splača.

PS: Tudi Slovenci smo davkoplačevalci (po zbrani vsoti prispevamo večino vsega) zato IMAMO še kako neodtuljivo pravico do spoštovanja.

Srbi…hja…kar precej ponosen narod tole. 🙂

Spoštovanje ni samoumevno.
Spoštovanje si pridobimo z poštenostjo, z držanjem svoje besede.
Sorči, ampak kar veliko predstavnikom te narodnosti mi je pokazalo, da niso vredni spoštovanja.
Pa kaj potem če si davkoplačevalec? A zato si vreden spoštovanja, ker se te marsikje tu po forumu bere, kako napadaš in blatiš? Pha, samo še enkrat bolj si potrdil večinsko mnenje.

Ponavljajoče se izkušnje s predstavniki določenih narodov te izučijo.
Pa tu ne mislim da so slabi sami po sebi ampak da smo si z določenimi narodi nekompatibilni. Preprosto ne pašemo skupaj.[/quote]

Itak …
LOL 😀

Vse kar naštevate za Srbe, vam povem, da velja popolnoma enako za Slovence – vse od A do Ž, jih je pri nas kup takih, le kar zadeva ponos, tega pa Slovenci res nimamo in bi se lahko naučili od Srbov in Hrvatov!

Koliko Slovencev me je v življenju okoli prineslo in mi zabilo nož v hrbet, bi se morala preseliti na skrajni konet Antarktike, da ja nobenega Slovenca ne srečam nikoli več v življenu!

Ponavljajoče se izkušnje s predstavniki določenih narodov te izučijo.
Pa tu ne mislim da so slabi sami po sebi ampak da smo si z določenimi narodi nekompatibilni. Preprosto ne pašemo skupaj.[/quote]

Itak …
LOL 😀

Vse kar naštevate za Srbe, vam povem, da velja popolnoma enako za Slovence – vse od A do Ž, jih je pri nas kup takih, le kar zadeva ponos, tega pa Slovenci res nimamo in bi se lahko naučili od Srbov in Hrvatov![/quote]
če upoštevamo, da je v Sloveniji več Srbov, si verjetno mislila o teh Slovencih.

Koliko Slovencev me je v življenju okoli prineslo in mi zabilo nož v hrbet, bi se morala preseliti na skrajni konet Antarktike, da ja nobenega Slovenca ne srečam nikoli več v življenu![/quote]
Čistokrvnih slovencev je zelo malo.
Srbov v Sloveniji, ki so seveda po državljanstvu Slovenci, pa ogromno.
Kar veliko Srbov me je pošteno hotelo izkoristiti. In tisto nekaj pravih Slovencev kar poznam, so pa čudoviti pošteni ljudje.

Koliko Slovencev me je v življenju okoli prineslo in mi zabilo nož v hrbet, bi se morala preseliti na skrajni konet Antarktike, da ja nobenega Slovenca ne srečam nikoli več v življenu![/quote]
Čistokrvnih slovencev je zelo malo.
Srbov v Sloveniji, ki so seveda po državljanstvu Slovenci, pa ogromno.
Kar veliko Srbov me je pošteno hotelo izkoristiti. In tisto nekaj pravih Slovencev kar poznam, so pa čudoviti pošteni ljudje.[/quote]

LOL 😀 😀

Janez in Metka definitivno nista Srba in še kar nekaj takih s pravimi slovenskimi imeni in priimki!
Ali misliš, da si Srbi imena spreminjajo v slovenska? Pismo, pa tako ponosen narod 😛

dokler tukaj drk.ate in provocirate, so mnogi slovenski ljudje srečni z možem ali ženo od dol, ne le z krščanskimi srbskimi osebami, tudi z muslimani, recimo Nataša Hegler ima tistega albanca zenelija

Koncentracijsko taborišče med 2 svetovno vojno kjer ste hrvati poklali srbske otroke in ženske ter še koga, tudi Slovence, je dokaz, da ste idio.ti.

TVOJ KOMENTAR ” SRBE NA VRBE” JE ŠE POSREDOVAN POLICIJI, TO JE USTAŠKA PREPOVEDANA NACISTIČNA PAROLA. Oseba draga sedel(a) boš v zaporu ZELO KMALU. Toliko.

Oskar Potiorek je prav tako bil Slovenec. Pa pilot tistega streljenega “nevidnega” letala tudi naj bi bil Slovenec oziroma naj bi imel slovenske korenine.

Avtor zgornje parole je kar Slovenec. Marko Natlačen jo je prvi izustil in tudi očitno poskrbel, da je poznana vsem.
Naj te opozorim, da za lažno prijavo (kar trditev da gre za ustaško parolo tudi je), kazensko odgovarjaš. Premisli, če se splača.

PS: Tudi Slovenci smo davkoplačevalci (po zbrani vsoti prispevamo večino vsega) zato IMAMO še kako neodtuljivo pravico do spoštovanja.[/quote]


Čistokrvnih slovencev je zelo malo.
Srbov v Sloveniji, ki so seveda po državljanstvu Slovenci, pa ogromno.
Kar veliko Srbov me je pošteno hotelo izkoristiti. In tisto nekaj pravih Slovencev kar poznam, so pa čudoviti pošteni ljudje.[/quote]

LOL 😀 😀

Janez in Metka definitivno nista Srba in še kar nekaj takih s pravimi slovenskimi imeni in priimki!
Ali misliš, da si Srbi imena spreminjajo v slovenska? Pismo, pa tako ponosen narod :P[/quote]
Metka in Janko iz pravljice sta poštenjaka.
Drugače pa raje Jankota kot mileta hahahahaha. mileta imej kar ti, je goljuf in lažnivec.
Janko pa je pošten.
In Jankov in Metk sploh ni nikjer več, ker so jih mileti in jasmine preglasile. :D.
Nikjer ne slišim Janko, Janez, slišim pa đes mile, đes jasminko, đes…

New Report

Close