Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hčerka se je zaljubila v Srba

Hčerka se je zaljubila v Srba

Nemke imajo rade Srbe, Turke, Arabce, Ruse, Američane, Rome, črnce , Britance, Francoze, Poljake……..

lepi srbsko nemški otroci bodo, zdaj crknite od zavisti hahahhaha http://www.republika.ba/kultura_showbiz/poznati/svadba/%5B/quote%5D

Ampak če bi res moralo biti tako kot ti praviš bi to za vas čistokrvne Slovenke med katerimi se najde tudi kakšna z dekliškim priimkom na ić bilo zelo slabo.

LOL 😀 😀

Janez in Metka definitivno nista Srba in še kar nekaj takih s pravimi slovenskimi imeni in priimki!
Ali misliš, da si Srbi imena spreminjajo v slovenska? Pismo, pa tako ponosen narod :P[/quote]
Metka in Janko iz pravljice sta poštenjaka.
Drugače pa raje Jankota kot mileta hahahahaha. mileta imej kar ti, je goljuf in lažnivec.
Janko pa je pošten.
In Jankov in Metk sploh ni nikjer več, ker so jih mileti in jasmine preglasile. :D.
Nikjer ne slišim Janko, Janez, slišim pa đes mile, đes jasminko, đes…[/quote]

Janko in Metka sta Rusa, ker sta bila sposobna pokuriti čarovnico. Mi Evropejci smo pa čarovnice, ki jih bosta Muslimanski Janko in Metka vrgla v peč in naselila njihovo hiško.

Zakaj Srbi ne bi bili ponosni:Nikola Tesla,Mihajlo Pupin,žena A.Einstein je imel ženo srbkinjo Mileva Marič-odstopil ji je svojo nobelovo nagrado.Slovenci ste tudi lahko ponosni-na svoje športnike.

Se je opredelil za Američana, za balkanske zdrahe ni hotel niti slišati, je pa komentiral to prerekanje o tem kdo sta njegova starša in je rekel, kakorkoli že sta bila dovolj pametna, da sta odšla od tam.
Ti ta stavek kaj pove?

LOL 😀 😀

Janez in Metka definitivno nista Srba in še kar nekaj takih s pravimi slovenskimi imeni in priimki!
Ali misliš, da si Srbi imena spreminjajo v slovenska? Pismo, pa tako ponosen narod :P[/quote]
Metka in Janko iz pravljice sta poštenjaka.
Drugače pa raje Jankota kot mileta hahahahaha. mileta imej kar ti, je goljuf in lažnivec.
Janko pa je pošten.
In Jankov in Metk sploh ni nikjer več, ker so jih mileti in jasmine preglasile. :D.
Nikjer ne slišim Janko, Janez, slišim pa đes mile, đes jasminko, đes…[/quote]

od kdaj je Jasminko Srb?


Metka in Janko iz pravljice sta poštenjaka.
Drugače pa raje Jankota kot mileta hahahahaha. mileta imej kar ti, je goljuf in lažnivec.
Janko pa je pošten.
In Jankov in Metk sploh ni nikjer več, ker so jih mileti in jasmine preglasile. :D.
Nikjer ne slišim Janko, Janez, slišim pa đes mile, đes jasminko, đes…[/quote]

Janko in Metka sta Rusa, ker sta bila sposobna pokuriti čarovnico. Mi Evropejci smo pa čarovnice, ki jih bosta Muslimanski Janko in Metka vrgla v peč in naselila njihovo hiško.[/quote]
Hja, o teh muslimanih ste grozilimše pa još, kako bomo posiljene, kako nas bodo izrinili. pa nikjer ni bilo nič. naše mesto je bilo po vašem polno teh muslimanov, a skoraj vsak dan sem šla tam mimo Kotnikove, ki je bila baje prenaseljena z muslimani in da me bo ziher ker zajahal, pa ne morem drugače kot to, da preveč napihujete vsako novico takoj iz mušice v slona. Niti enega namreč nisem srečala. kako naj si to sedaj razlagam? Da so me varovali angeli svetlobe? ˘˘°°˘˘ moji hvala za zaščito!

Se je opredelil za Američana, za balkanske zdrahe ni hotel niti slišati, je pa komentiral to prerekanje o tem kdo sta njegova starša in je rekel, kakorkoli že sta bila dovolj pametna, da sta odšla od tam.
Ti ta stavek kaj pove?[/quote]

Nikola Tesla je vedno govoril, da je hrvaški Srb. Glede državljanstva se je opredelil za Ameriško, ni pa bil Američan po narodnosti, za to se ni opredelil.
Njegova starša nista šla nikamor, ampak sta ostala tam, kjer sta bila.
Kar zadeva balkanske zdrahe in začetek WW2, je Tesla načrtoval ščit, ki bi prekril Balkan in ga obvaroval pred napadi iz zraka.

Je bil pa Tesla Človek, ki mu opredeljevanje po nacionalnosti in veri ni bila nobena prioriteta, je bil, kar je bil in se s tem ni kaj dosti ukvarjal, njemu je bilo pomembno vso človeštvo, še najbolj pomembna pa mu je bila znanost in če bi že Teslo opredeljevali po njemu resnični nacionalnosti in veri, bi ga morali opredeliti kot Znanstvenika.

NIKOLA TESLA JE SRB, SIN SRBSKEGA PRAVOSLANEGA KRŠANSKEGA DUHOVNIKA ( PRAVOSLAVNI IN PROTESTANTSKI IMAJO LAHKO ŽENO), IN SIN SRBSKE MATERE, rojen je v Liki na Hrvaškem pač

ničisttko

bravo!!

Se je opredelil za Američana, za balkanske zdrahe ni hotel niti slišati, je pa komentiral to prerekanje o tem kdo sta njegova starša in je rekel, kakorkoli že sta bila dovolj pametna, da sta odšla od tam.
Ti ta stavek kaj pove?[/quote]

Nikola Tesla je vedno govoril, da je hrvaški Srb. Glede državljanstva se je opredelil za Ameriško, ni pa bil Američan po narodnosti, za to se ni opredelil.
Njegova starša nista šla nikamor, ampak sta ostala tam, kjer sta bila.
Kar zadeva balkanske zdrahe in začetek WW2, je Tesla načrtoval ščit, ki bi prekril Balkan in ga obvaroval pred napadi iz zraka.

Je bil pa Tesla Človek, ki mu opredeljevanje po nacionalnosti in veri ni bila nobena prioriteta, je bil, kar je bil in se s tem ni kaj dosti ukvarjal, njemu je bilo pomembno vso človeštvo, še najbolj pomembna pa mu je bila znanost in če bi že Teslo opredeljevali po njemu resnični nacionalnosti in veri, bi ga morali opredeliti kot Znanstvenika.[/quote]

Nikola Tesla ni nikoli govoril o tem kdo je. Njegova starša sta se preselila ene 3x. Kar zadeva ščit, pa je o njem lepo vse napisal v svojih dnevnikih in zakaj, kot tudi o ostalih osebnih zadevah! Je pa res, da večino teh dnevnikov oz. zvezkov niso prevajali ne v srbščino ne v hrvaščino. Zakaj le?
PS
N.T. je bil osrednja tema mojega magistrskega dela,če te kaj zanima, ti samo vprašaj!

Musli bi radi, da bi nas bilo strah jederske energije in električnih avt. Ker samo električni avto nas reši pred musliji.

laibach

bravo, ŽIVELI SLOVANI,

Janko in Metka sta Rusa, ker sta bila sposobna pokuriti čarovnico. Mi Evropejci smo pa čarovnice, ki jih bosta Muslimanski Janko in Metka vrgla v peč in naselila njihovo hiško.[/quote]
Hja, o teh muslimanih ste grozilimše pa još, kako bomo posiljene, kako nas bodo izrinili. pa nikjer ni bilo nič. naše mesto je bilo po vašem polno teh muslimanov, a skoraj vsak dan sem šla tam mimo Kotnikove, ki je bila baje prenaseljena z muslimani in da me bo ziher ker zajahal, pa ne morem drugače kot to, da preveč napihujete vsako novico takoj iz mušice v slona. Niti enega namreč nisem srečala. kako naj si to sedaj razlagam? Da so me varovali angeli svetlobe? ˘˘°°˘˘ moji hvala za zaščito![/quote]
Jaz si razlagam tako, da si pač neprivlačna, da te nihče noče in si šla izzivat na Kotnikovo, pa te tudi tam ni nihče maral. Tako te vsaj berem. Ampak lej, tudi neprivlačni so z razlogom na svetu. Kdo bi pa sicer bral križanke in kupoval razvedrilo?

Vprašanj o izvoru se je vedno izogibal. Nanje je po večini odgovoril, da prihaja iz dežele, kjer nacionalizem povzroča veliko gorja, zato je zase rekel, da je točno to kar je večina Američanov, vizionar, ki ga navdušuje novo, več in bolje. In ravno to je bil razlog, da rodnih krajev ni nikoli več obiskal.

Tesla NIkola ( srbsko ime) je bil sin pravoslavnega srbskega duhovnika in srbske matere, živeli so na Hrvaškem kot veliko Srbov. To vedo tudi po svetu, v vseh muzejih sveta vedo, da je NIKOLA Tesla Srbski človek, rojen na Hrvaškem. Tudi Slovenci rojeni na Hrvaškem so še vedno Slovenci po krvi.

tu je spletna stran mednarodna, NIKOLA TESLA JE SIN SRBSKEGA PRAVOSLAVNEGA DUHOVNIKA IN SRBSKE MATERE, NIKOLI NIHČE TEGA NE BO SPREMENIL, SLAVA MU. http://www.teslasociety.com/teslahouse.htm

NIKOLA Tesla je sin srbskega duhovnika ki mu je bilo ime MILUTIN Tesla, tudi njegova mati je imela srbskega duhovnika očeta. To je bila globoko verna krščanska srbska familija.

Ne vem sicer, kaj te muči, ampak N.T. se je sam opredelil kdo in kaj je in to tudi jasno povedal! Lahko se mečeš v tla, znoriš…..kar koli, dejstva, da N.T. ni želel biti nacionalist, ne moreš spremeniti.

Kaj se prepucavate glede nikole tesle. Bil je srb po naklucju tako kot ste vi kar pac ste po nacinalnosti -golo naklucje. Velik genij in clovek ki je prispeval clovestvu. Nevem zakaj ste ga vtaknili v ljubezensko temo. ??

Nikola Tesla je od silne ljubezni do Hrvaške in Srbije odšel v Ameriko. Vsem skupaj je pokazal, kako že pravijo mulci,… fakiča in pustil balkance balkanu.

američani so mu ukradli vse patente, bil je zelo razočaran, berite avtobiografijo


Potem ga pa še povozili in ker to ni delovalo, so ga še zastrupili.

Teslaje bil po nacionalnosti človek in po veri znanstvenik.

” res je nt”

haha, ti se tudi nisi odrekel staršev budalo nagravžno, NIKOLA Tesla se tudi ni. Američani prekleti so mu vse pokradli,na koncu je umrl reven

američani so ga UNIČILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piše v njegovi biografiji vse. Patente, vse, vse so mu ukradli pičk.e preklete ameriške.

New Report

Close