Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hčerka zanosila z luzerjem

Hčerka zanosila z luzerjem

ne sanjite da so plače v skladišču 1200,1300 evrov.niniamlec je realnost.max 800 evrov.kako to preživel vse tri s tem denarjem?

Jaz bi hčeri svetovala splav. Tudi sama sem ga 1x naredila, sicer v drugačnih okoliščinah, in nimam nobenih travm. Je pač treba znat stat za svojo odločitvijo.

Če pa se kljub temu odloči za otroka, bi ji pa seveda stala ob strani. Ampak fanta pa ne bi gostila. Naj se spravi v red in dokaže, da je sposoben družinskega življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj ti bo, 25.07.2022 ob 12:57

Ma kakšen vnuk. Vnuk za vsako ceno ja, to eni hočete penziči brez lajfa. Povejte, da je njena odločitev, ampak naj se znajde sama če sta z njenim tako pametna. 20 let sploh ni zrela oseba za imet otroka, ne mentalno ne finančno. Butaste punčare… Podprite jo edino, če se izseli. Najslabši scenarij, da tega pametnjakoviča od mulca v hišo dobite. Tok vas bo sc.at peljal. Eni standardi pa tudi morajo bit.

Točno tako! Kot je rekel foter, naj se igra zrelosti in tega, kako hoče imeti otroka, ampak samostojno!! Pravite, naj se matka ne vmešava. Nevmešavanje lahko pričakujejo tisti, ki ŽIVIJO NA SVOJEM in imajo svoje finance! Če pa misli hčer imeti otroka in z njim živeti pri meni, preživljati njo, otroka in po možnosti še luzerja, paziti na otroka, medtem ko se bo ona učila, se bom še kako vmešaval, madona!

Dajte nehat bluzit, naj se starši v te zadeve ne vmešavajo, če so sicer polnoletni otroci še popolnoma na plečih staršev. Ko bo na svojem, preskrbljena s svojim kešem, je pa druga pesem.

Odgovor na objavo uporabnika
Jatolahko, 25.07.2022 ob 10:56

Odgovor na objavo uporabnika
kaj naj, 25.07.2022 ob 10:00

Hči, 20 let, pred par dnevi je povedala, da je naredila test in je noseča, da jima je kondom počil. S tipom je kakih 9 mesecev, ona študira, 1. letnik, ima še dva izpita do konca, težak faks, ampak je delala vsa ta leta, da je prišla not. Odkar je z njim, je zelo popustila. Tip je star 22, videli smo ga nekajkrat in ni naredil pozitivnega vtisa. Gimnazije ni končal, baje nekaj priložnostno dela vsake kvarte enkrat, drugače pa dobiva žepnino od mame. Nobenih ciljev v življenju. Sem upala, da se ga bo naveličala, videla, da nista za skupaj. Zdaj pa tole, hči živi še doma, on pa pri svojih, vsake toliko se vidita, on pri nas še ni prespal, ona pri njem je.

Zdaj nekaj cinca, on baje bi imel otroka, jaz in mož sva striktno za splav, dokler ni toliko samostojna, da otroka dejansko lahko ima. Mož robanti, da jo bo vrgel iz bajte, če se odloči za otroka. Naj gre k njemu (živijo v trosobnem stanovanju), njegova starejša sestra se je odselila, on živi z mamo in očetom. Mi imamo sicer hišo, ampak res mi ne pade na pamet, da bi se zdaj on vselil k nam oz. če bi obdržala otroka, da bi hodil sem, najbrž prespal itd.

Hčero bi rada spravila k pameti, tip ni zanjo. Saj če bi imela okej tipa, ne rečem. Bi stisnili zobe, se nekako zmenili in preživeli, ampak tole bo katastrofa, če se odloči za otroka.

Kaj bi vi naredili? Če bo hotela roditi, kaj naj, čisto sem že na koncu z živci, sem 50+ in se mi res ne ljubi z dojenčki se ukvarjat, kar bi najbrž se, če bi hčera bila pri nas z otrokom in študirala dalje. Starejša hči se je že odselila, ima svojo družino, uživam tu in tam, ko pripelje oba vnuka, ampak tu in tam in to je to. Pomagajte z nasveti.

 

To lahko samo vi dorecete. Glede obdrzanja otroka je zelo odvisno od tega kok sta zaljubljena, kok si v resnici pomenita in podpirata. Ce nista skupaj kot rit in srajca, bosta tezko skupaj ostala. Otrok pa bo v takem primeru bolj ali manj v breme hcere.  Zdej omenjate njegovo izobrazbo…ce on redno dela, niti ni tezava. Trenutno tisti brez sole v vecini prinasajo domov vec denarja, kot tisti s solo. Ajde ce si res na visjem polozaju ze, drugace ne. Primer. Skladiscnik enoizmesko delo prinese 1300€ nezo po tamalem, ni veliko ni pa minimalc. Pisarna v istem podjetju 1200€. S tem da vsak nov razpis ta dodatne zaposlene v skl kandidati navajajo vedno visje in visje zneske. Morate ga spoznat, je deloven, zna z denarjem ali vse sfrcka zase. Oz to naj pretehta hci. Na vajinem mestu bi sklicala sestanek, z njima,mogoce se z njegovimi starsi in karte na mizo. To naj ne bo sestanek ki bo ze takoj na tnalo dal hcerino nosecnost, to naj bo sestanek kjer se odkrito pove in izprasa vse. Naj vsak pove kako vidi situacijo, kaj se lahko od njega pricakuje. Kako pa hci ocenjuje situacijo? Da se odloci za obdrzanje ali splav dnevi grejo, zato mora intezivno premlevat zadeve. In to od vsega: kako bo studirala, od kje ji no denar za zivet druzino, kje bosta zivela, kaksen bo njegov doprinos v zvezi on skupnemu zivljenju. Ker to ni samo financno ampak tud njegov cas, njegova angaziranost. Treba je vedet neki. Najlazje je it samo v sluzbo in domov prinest placo. Otrok pa terja pozornost skoz. Tudi v letu porodniske,v primeru, da se jima rodi zdrav otrocicek, morata biti pripravljena oz se zavedat, ker pripravljen nisi nikoli, da mogoce pa ravno ta otrocicek ne bo spal ne ponoci,ne cez dan. In to lahko traja vsaj do 3 leta. In ce se tukaj starsa nesebicno ne izmenjujeta bo utrujenost, vsaj mame prevelika, tecnoba bo prisla na plano, razhod neizbezen, studij se delal ne bo, gospodinjstvo bo tudi na komu? In ko otrok pride v vrtec, je treba bit pripravljen na bolniske. Lahko bo redek srecnez, ki zboli enkrat letno. Kaj pa ko je otrok vsaj 2x na mesec bolan? In takrat tudi trpi studij, gospodinjstvo, zveza, sluzba….ok povem, da se DA tudi dostudirati. Ampak le v primeru da sta si partnerja resnicno eno in s podporo bliznjih. Vi pa pravite, da je ze sedaj, pa je bila zgolj zaljubljena popustila…soocite jo s tem. Z realnim timingom, saj veste kako je ko imas otroka, pa naj pove kako bi to spravla v studij. Ker instagram in fb objave vplivnic  VSE prenesejo, drugo je realno zivljenje. One se s tem financirajo.

Pac ja se bere kot da ji ne dam izbire druge kot splav. Samo ne poznamo je, ne vemo kok je odgovorna, mogoce tudi vi sami ne, zato pa to ni trenutek ko se samo sladko govori. Realnost, ki pa je kruta, je za predstavit. V tem svetu zivet, it na svoje brez pomoci starsev, pri njenih letih… ze sam nakup opreme…pa rabljeno se prodaja,kot novo. Sam vseen treba je imet€.

Pomebno je tudi, kako bo hci prenesla ce se odloci za splav. Kako dojema dejstvo da je noseca? Se boji bolj zivljenja z otrokom ali splava? Ce se odloci za splav se bo morala vec krat opomnit, da je v tisti situaciji bil to najboljsi mozen razplet in si nikoli ne ocitat. Ne ona, ne njen fant in ne vi! In tudi vi, ce vam sedaj ni do pretiranega ukvarjanja z dojencki, glejte da ne bo obzalovanja, ko boste v penziji, ker ce prav razumem, se delate.

Vam pa povem se eno resnicno zgodbo iz moje srednje sole okoli leta 2000. V srednji soli,  je zanosilo dekle pri 16 letih cez poletje prisla v solo v 3 letnik in oznanila, da je noseca, in da pricakuje dvojcke. Kako leto pred tem, sta s fantom postala par. Odlocila za otroke. Solo je dokoncla in potem se 6 stopnjo. Vmes mal presledka. S tem fantom sta se po srednji soli, cez nekaj let porocila, preselila na svoje in kolikor vem je se rodila. Ko sem jo enkrat direkt vprasala, kako je zmogla je rekla, da z veliko razumevanja profesorjev, da se je dalo zmenit kdaj bo vprasana, pisala itd ce je manjkala v soli in z ogromim suportom njene druzine, ki je pazila otroka, ko se je ucila, pripravljala na izpite itd oz ko sta se oba s fantom imela za ucit. Seveda sta v zacetku zivela z otrokoma pri njej, njena druzina tudi angazirana samoiniciativno v vse in nic jim ni bilo tezko.

Odkrito pogovorit in nikoli obzalovat in ocitat.

toliko enega bla bla bla in če je tako in če je drugače, več kot pol bopolnoma brezveze, ker nisi niti prebrala, kaj je avtorica napisala.

tip ima končano OŠ in dela samo občasno, če že.

Odgovor na objavo uporabnika
mimores, 25.07.2022 ob 10:07

Ubila bi svojega vnuka?resno?naučila bi jo da se pri 20 študira ne pa seksa

Da se tudi oboje, veš? Samo zaščito je treba uporabljat. Če se zalomi, imamo HB možnost splava.

Odgovor na objavo uporabnika
načeloma, 25.07.2022 ob 12:09

Punca je stara 20 let. Visoko izobražena. Splav bi lahko šla delat, brez da vaju sploh vpleta. To, da je prišla do vaju pomeni, da globoko v sebi ni prepričana v splav. Če jo prepričata v splav, vesta kot starša bolje kot mi tukaj, kaj bo to pustilo na njeni duši oz psihi.

visoko izobražena? v 1. letniku faksa je…

Če je prišla na medicino najbrž ni neka popismena trola, ki ne bi vedela, da lahko gre splav mirne duše naredi sama brez vpletanja staršev.

Ji popolnoma nič ne pomaga njena vrhunska pamet, če nima znanja za življenje. Kako misli, da se bodo preživeli ona, otrok in njen luzer? Bodo živeli od ljubezni?

problemtika je res huda, sam menim, da se bo hči čez nekaj časa naveličala tega tako imenovanega luzerja in si našla pravega čefurja, ko jo bo ta dobro prefukal pa si bo našla uredu tipa,ki bo skrel za njo in njene pankarte iz prejšnjih zakonov. zato nič skrbeti vse bo vredu, ko bo punčka spoznala da je zajebala.

lp

Odgovor na objavo uporabnika
psiho, 25.07.2022 ob 16:27

problemtika je res huda, sam menim, da se bo hči čez nekaj časa naveličala tega tako imenovanega luzerja in si našla pravega čefurja, ko jo bo ta dobro prefukal pa si bo našla uredu tipa,ki bo skrel za njo in njene pankarte iz prejšnjih zakonov. zato nič skrbeti vse bo vredu, ko bo punčka spoznala da je zajebala.

lp

Ja, osebno prizadet luzer z dokončanimi štirimi razredi osnovne šole, ki še pisat ne zna.

Briši raje pred svojim pragom (oziroma pred pragom tvojih tastarih). Pa delat pojdi, če že izobrazbe nimaš.

Odgovor na objavo uporabnika
ja ja, 25.07.2022 ob 16:48

Ja, osebno prizadet luzer z dokončanimi štirimi razredi osnovne šole, ki še pisat ne zna.

Briši raje pred svojim pragom (oziroma pred pragom tvojih tastarih). Pa delat pojdi, če že izobrazbe nimaš.

zatežen folk…

pojasnit kaj bo če obdržita otroka-naj se znajdeta po svoje….drugje

pička pa ni lih diht, po 9 mesecih brez cvenka? mati kaj si učila?

Odgovor na objavo uporabnika
kakšne osnove, 25.07.2022 ob 10:43

Odgovor na objavo uporabnika
nika sem, 25.07.2022 ob 10:35

Odgovor na objavo uporabnika
kaj naj, 25.07.2022 ob 10:28

Odgovor na objavo uporabnika
očitnohočeotroka, 25.07.2022 ob 10:23

za jutranjo tabletko tudi ni slišala?

Ja je slišala za jutranjo tabletko. In jo tudi vzela naslednji dan. Sem doktorirala v zadnjem tednu o jutranji tabletki, tako da ti lahko povem, da ni uspešna, če je bil seks točno med ovulacijo! In očitno je bil.

Ja, delala je na tem, da pride na ta faks, kot so že povedali, je na eni izmed zgoraj omenjenih fakultet, in ja, na gimnaziji je bila odlična.

očitno je folirala par dobrih predmetov, pa s trudom je prišla na gimnazijo…neke osnove življenja ji pa nista dala…pol pa sprejmita, da bo pri 30 že ločena s pamžem

Kateri nick pa imaš ti ponavadi? Na vsaki temi samo napadaš in noriš! Kaj to pomeni, da je folirala par dobrih predmetov?? Daj se baba vzemi v roke! S trudom je prišla na gimnazijo?? Avtorica pravi, da je bila na gimnaziji odličnjakinja! Pa o čem ti blebečeš? Če si ti končala poklicno in si zabita, niso vsi taki. Zakaj ji starša ne bi dala osnov? Punca je pač zaljubljena, v teh letih ne gledaš na to, da partner nič nima in se mu nič ne da. Ji je zavrtel glavo, ko se bo pa zbudila, bo pa z otrokom in brez njega. Zato mamo skrbi. Ja, punca je naredila napako, ampak pizda no, a če mlada oseba naredi napako, so pa takoj starši krivi in je niso znali “prav vzgojit”?? A če bi tista tableta po odnosu prijela in bi čez tri mesece punca prekinila s tem tipom, bi jo pa znali vzgojit?

Ma daj baba zmešana, tam se na šefa pizdi, ne tu pizdit pri vsaki temi!

zmešana si sam ti:)

ti si deda vložila, ko je v dve mokri vroči luli namakal…

Po moje se bo sama odločila za splav. S takim bebcem imeti otroka je štrik okol vratu.

Predstavljaj si, da gre hči na splav, tip jo pusti, hči zapade v depresijo, faksa ne konča in jo imaš pri 40 v mansardi brez moža brez otrok z občasnimi službami.

Veliko verjetnejši razplet, če obdrži otroka pa je: tip se priskledi v njihovo bajto, ona ne konča faksa, s tipom se skrega in ga končno nažene, pri 24 konča v mansardi z depresijo in otrokom, brez kake resne možnosti za službo, kaj šele za si omislit kakega resnega tipa.

Ali še huje, tip jo vrti okoli prsta, ostane v mansardi z njo, ona se zaposli kot sobarica, ker druge možnosti ni, in preživlja otroka in luzerja. Dokler se ji ne skisa in pristane na psihiatriji.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5514, 25.07.2022 ob 15:50

ne sanjite da so plače v skladišču 1200,1300 evrov.niniamlec je realnost.max 800 evrov.kako to preživel vse tri s tem denarjem?

 

No za 800€ ce dans se kdo dela je ocitno bedak. Pri nas hodijo na razgoore leto in pol iscejo. Prvotno so jim ponujal tako placo ja. Sem rekla sefu, ni sans da koga dobite, cajti drugi, treba se bo mal bolj odpret. Pa se mi je smejal…no v tem obdobju smo zamenjali 3 skl trenutno je 4 pri nas vmes pa sta bila se 2 ki se po obvestilu da sta izbrana nista vec oglasala. Vsak je odsel znotraj preizkusne dobe in vsak je rekel, da jim je bilo to zacasno, da za tak denar delal ne bojo. In to enoizmensko. 9d tiste reorganitacije, ki mi je bila obljubljena, se torej ne dogaja nic kot samo isce kader. Kolikor vem zdaj ponujajo 1100€ in je odg vedno isti. Nazadnje je nekdo rekel da za 600€ manjso placo, kot jo ima zdej, on delat ne gre.

glupača, če bi prej pomislila na “safe” fukanje še jutranje tablete nebi bile potrebne…vzgoja babja deponija, vzgoja…

ti si ena Uber modra, res.

mama ali še nisi slišala, da “Ptiči iste sorte vkup letijo”, tega se spomni, ko boš njenega partnerja okronala z “luzerjem” tudi hčera ni daleč od tega…

Odgovor na objavo uporabnika
Offtopic, 25.07.2022 ob 23:06

 

No za 800€ ce dans se kdo dela je ocitno bedak. Pri nas hodijo na razgoore leto in pol iscejo. Prvotno so jim ponujal tako placo ja. Sem rekla sefu, ni sans da koga dobite, cajti drugi, treba se bo mal bolj odpret. Pa se mi je smejal…no v tem obdobju smo zamenjali 3 skl trenutno je 4 pri nas vmes pa sta bila se 2 ki se po obvestilu da sta izbrana nista vec oglasala. Vsak je odsel znotraj preizkusne dobe in vsak je rekel, da jim je bilo to zacasno, da za tak denar delal ne bojo. In to enoizmensko. 9d tiste reorganitacije, ki mi je bila obljubljena, se torej ne dogaja nic kot samo isce kader. Kolikor vem zdaj ponujajo 1100€ in je odg vedno isti. Nazadnje je nekdo rekel da za 600€ manjso placo, kot jo ima zdej, on delat ne gre.

pa saj 1100 je minimalna.ali je 1100 neto ?no plus malica tudi ne nanese prav več

Jaz bi hčeri čim bolj realistično predstavila posledice tega, da obdrži otroka. Glede na njeno še nedokončano izobrazbo in njegovo popolno pomanjkanje slednje ter lenobo, si najbrž sama ne bosta mogla privoščiti lastnega stanovanja. Torej bosta morala živeti pri starših od enega ali drugega. Praviš, da pri vas to ne bo mogoče, ker mož tako ali tako grozi, da jo bo vrgel iz hiše. Torej gresta lahko le k njegovim. Se vidi tam leta in leta z majhnim otrokom? Bo lahko ob vsem tem še študirala? Kdo bo to finančno podpiral? Mogoče tvoja hči po tihem upa (kar še marsikatera ženska v taki situaciji), da če bo rodila, se bodo pa stvari čudežno uredile in postavile na svoje mesto. Starši bodo ob dojenčku seveda skočili skupaj in po možnosti pomagali kupiti stanovanje, tip se bo čudežno zresnil in začel delati, potem bo vse v najlepšem redu. Resnica pa je daleč od tega in to je verjetno tisto, česar tvoja hči ne želi videti. Jaz bi ji točno tako povedala. Čisto direktno bi jo vprašala, ali sploh ima realistične predstave o posledicah svoje odločitve ali slučajno živi v kakšnih utvarah, da se bodo stvari sčasoma same od sebe izboljšale.

Odgovor na objavo uporabnika
pa kje piše, 25.07.2022 ob 12:48

Odgovor na objavo uporabnika
dorotea868, 25.07.2022 ob 12:44

Odgovor na objavo uporabnika
mlada zdravnica, 25.07.2022 ob 11:29

Ob razmišljanju in preigravanju scenarijev, še imejte v mislih dejstvo, da je na našem oddelku od 6ih mladih zdravnic so 4 v postopku umetne oploditve, od tega sta 2, ki sta že skoraj izkoristile možnosti ponovnega postopka.

2, ki imava otroke, sva jih imele –  jaz v času študija (bilo je težko, imela sva podporo vseh domačih, mož je prav tako zaključeval medicino) – kolegica v času specializacije – po koncu porodniške je specializacija ni več čakala in je morala vzet popolnoma novo smer in ponovno skoraj vse od začetka.

Od 6ih smo 3 poročene z zdravniki/zobozdravniki, 2 s podjetniki (1 ima fakultetno izobrazbo, 1 samo srednješolsko) in 1 z velikim kmetom. Večina nas ima manjše dohodke od naših partnerjev.

Res pa je, da smo zdravnice dokaj “zajebane” in kakšnega luzatorstva in lenobe ne prebavljamo, razen če imaš res nataknjena roza očala. Se vidi, da je tvoja šele prvi letnik.

Ob razmišljanju in preigravanju scenarijev, še imejte v mislih dejstvo, da je na našem oddelku od 6ih mladih zdravnic so 4 v postopku umetne oploditve, od tega sta 2, ki sta že skoraj izkoristile možnosti ponovnega postopka.

O čem ti klobasaš? Zakaj hudiča, bi ona to morala imeti v vidu? Kaj, ker nekatere pazi to, celo zdravnice, ne morejo imeti otrok, mora ona zdaj roditi ali kaj točno si hotela povedati? Ali pa hočeš reči, da so te zdravnice v mladosti imele vse splave, zdaj pa ne morejo zanositi, ali kaj? Potem tako povej!

In ti se seveda pametno nisi odločila za splav, ampak za otroka med študijem, seveda so ti starši izdatno pomagali, vsaj to priznaš.

Kaj za vraga bluziš in kaj ima zgodba tvojih neplodnih kolegic z njo?

 

Njeno zgodbo mi, ki imako mogoče malo več kilomterine za sabo, razumemo tako, da ni rečeno, da vam bo kasneje dan še kak vnuk. In kaj pomeni nezmožnost zanositve, ko si otroka srčno želiš, vedo samo ženske, ki so šle skozi to in ostale brez otrok, brez partnerjev, depresija, obesile uspešne kariere na klin, ali pa postale urta zadrte.

So pa vendar ja veliko bolj simpatične tiste, ki so se v polnosti posvetile karieri, kot pa denimo tiste, ki so le-to obesile na klin zaradi materinstva.

Dandanes je ta domnevni čustveni primanjkljaj povsem mogoče (nad)kompenzirati s pol mlajšo “boljšo polovico”.

Kaj naj?prvo kako bos ubil otroka?kako?a si ti Bog?ce je ze noseca naj tudi rodi ce si to zeli.vi ste starsi in vi ste krivi kar se je zgodilo.pa nisem je jaz ucil od majhnega to je vas otrok in vas unuk ki prihaja na svet.drugic bodite svoji hceri v podporo,poklicite mladega fanta domov na razgovor in se z njim pomenite kaj si zeli.boste ze najdli resitev vedno se resitev z trezno glavo najde.tretjic jaz sem ocka in prvega otroka sem naredil pri 23letih.danes ima fant 12let in se sestro mlajso ima staro 5 let.ja razumem da je luzer tudi jaz sem bil v njegovih letih se hujsi ampak se bo ze spametoval.mogoce prav ta otrok jim bo popra dal da se zavedajo kaj je zivljenje.tako da vam svetujem ne abortirat ker je to velik greh.pac ce je noseca in kod pravijo ce je znala se seksat naj tudi posledice nosi tako kod mi vsi.vso sreco vam zelim.pozz

Tako ti povem. Jaz sem pred pol leta naredila splav, na zeljo mojih starsev in otrokovega oceta. Njemu naj bo, trenutno nima sluzbe in jaz tudi ne, zato sem približno na istem kot tvoja hci, ceprav starejsa 10 let. Ampak mojim starsem sem pa zamerila do kraja to siljenje v splav in ne vem, ce jima bom kdaj odpustila. Poznam tudi primere, ko so silili starsi v splav in naredili lastnemu otroku hudo travmo, zelel si je cim prej ponovnega otroka spoceti…  Ves kaj se dobiva lahko tvoja hci pri tem “luzerju”? Vse ostalo, cesar ji ti ne dajes. Tako pac je…in ce namignem se bolj, morda isce pri njem ljubec odnos in socutje, ker ji tega doma starsi ocitno ne nudite.

Hči je polnoletna in si bo življenje ustvarila, kot ona hoče!! Ti pa nehaj sodit!! Če ti kaj ni všeč, ji povej, naj se odseli. Kaj da ti rečem?

Odgovor na objavo uporabnika
Pikapolonica281, 02.08.2022 ob 00:41

Tako ti povem. Jaz sem pred pol leta naredila splav, na zeljo mojih starsev in otrokovega oceta. Njemu naj bo, trenutno nima sluzbe in jaz tudi ne, zato sem približno na istem kot tvoja hci, ceprav starejsa 10 let. Ampak mojim starsem sem pa zamerila do kraja to siljenje v splav in ne vem, ce jima bom kdaj odpustila. Poznam tudi primere, ko so silili starsi v splav in naredili lastnemu otroku hudo travmo, zelel si je cim prej ponovnega otroka spoceti…  Ves kaj se dobiva lahko tvoja hci pri tem “luzerju”? Vse ostalo, cesar ji ti ne dajes. Tako pac je…in ce namignem se bolj, morda isce pri njem ljubec odnos in socutje, ker ji tega doma starsi ocitno ne nudite.

preden naseksaš novega reveža, si zapomni, da so starši dolžni skrbeti za otroke. Torej preden seksaš s kondomom na nočni omarici, poskrbi, da boste imeli kaj za v usta ali pa seksaj s kom, ki se ne brani službe z vsemi štirimi. Tvoj splav sploh ni bila nobena stvar tvojih staršev in mi ni jasno, zakaj si se o tem sploh pogovarjala z njimi? To je bila tvoja stvar in stvar tvojega partnerja, se pravi potencialnega očeta! Pri 30+ to res ni njihov problem in odločitev je bila čisto in samo tvoja oz. kvečjemu malo od nesojenega očeta. Če bi bil kaj dedca in videl, da si ti otroka želiš, bi si našel dve službi in ne ene!

Že spet ena mama, ki je čustveni vampir in mora otrok, ki je že polnoleten skakati tako kot ona hoče in želi.

Tvoja hčerka- avtorica, je polnoletna. Kaj bo storila ,je njena odločitev in ne tvoja.

Tudi nimaš pravice hčerkinega partnerja imenovati zguba.

Spet ena mama ,ki rada ukazuje in vse more biti po njenem, drugače vik in krik.

 

 

New Report

Close