Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hčerko dajejo hormoni

Hčerko dajejo hormoni

Od kar je hčerka nehala jemati kontracepcijske tablete, je postala čisto drugačna. Stara je 20 let, 4 leta je bila na kontracepciji in je bila normalna najstnica. Zadnjih nekaj mesecev je pa zelo težkih zaradi teh hormonov. Konstantne spremembe razpoloženja, joče, da jo bolijo jajčniki in želi otroka. Tega zadnjega res ne razumem, njena želja po otroku je podobna tisti žensk pred menopavzo, ko otrok še nimajo. Gleda slike otrok, joče zraven, kupila je celo nekaj oblekic za dojenčke. Nima fanta trenutno, najbolj me pa skrbi to, da vem, da so ji všeč starejši moški. Pa na faksu je, smo ji povedali, da furat faks in otroka je zelo težko. Strah nas je, da si bo našla kakšnega fejst starejšega (tudi 20,25 let), ki bo zanjo skrbel in imela z njim otroka. Peljali smo jo k ginekologu, tudi vse možne analize krvi je naredila. Želela je narediti tudi test, kjer ti preštejejo jajčeca, saj se je bala, da je neplodna. Rezultati so pokazali prav nasprotno, je zdrava, plodna, le hormoni ji nekoliko divjajo. Ginekologinja ji je svetovala, da gre spet na tabletko, hčerka pa noče.

ne h ginekologu, k psihoterapevtu jo pošljite

resno, punca ni sposobna niti zase še skrbet, ne emocionalno, kaj šele finančno, še vedno ni odrasla do konca, možgani se ji še vedno razvijajo, pa bi si nakopala otroka…. otrok ni babyborn, ki ga daš na polico, ko se ga malo naveličaš. in ni igračka in ni projekt za depresivne najstnice ali tiste, ki so malo ven iz najstništva.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hormonske težave, 25.01.2023 ob 09:39

Od kar je hčerka nehala jemati kontracepcijske tablete, je postala čisto drugačna. Stara je 20 let, 4 leta je bila na kontracepciji in je bila normalna najstnica. Zadnjih nekaj mesecev je pa zelo težkih zaradi teh hormonov. Konstantne spremembe razpoloženja, joče, da jo bolijo jajčniki in želi otroka. Tega zadnjega res ne razumem, njena želja po otroku je podobna tisti žensk pred menopavzo, ko otrok še nimajo. Gleda slike otrok, joče zraven, kupila je celo nekaj oblekic za dojenčke. Nima fanta trenutno, najbolj me pa skrbi to, da vem, da so ji všeč starejši moški. Pa na faksu je, smo ji povedali, da furat faks in otroka je zelo težko. Strah nas je, da si bo našla kakšnega fejst starejšega (tudi 20,25 let), ki bo zanjo skrbel in imela z njim otroka. Peljali smo jo k ginekologu, tudi vse možne analize krvi je naredila. Želela je narediti tudi test, kjer ti preštejejo jajčeca, saj se je bala, da je neplodna. Rezultati so pokazali prav nasprotno, je zdrava, plodna, le hormoni ji nekoliko divjajo. Ginekologinja ji je svetovala, da gre spet na tabletko, hčerka pa noče.

Avtor teme ni gladek. Moraš imet IQ šumske jagode, da greš verjet taki zgodbi.

 

Jaz sem bila po prvem porodu v totalnem razsulu. Nekdo me je vprašal kako sem, pa sem začela jokati. Morda pojdite po drugo mnenje? Kakšno kontracepcijo pa je jemala? Če je kaj bolj močnega, so potem lahko to posledice.

Pri 16 otroke na kontracepcijo, potem pa se čudite, da so vsi ausglajzani.

Torej je imela 4 leta stalenga fanta?

Sedaj pa nič?

Potem je v depresiji, ker je samska in ne ve kaj si naj sama s sabo začne.

To sprasujes na forumu?

Bravo..resnih stvari na tem.forumu se ne sprasuje to je prvo.

Ti bom jst povedala k mam endometriozo..

Prv napaka je bla da jih je sploh zacela jest,hormoni so popolnoma v razsulu zdele zbrkani do konca

Kej bo treba zacet jest za hormonsko ravnovesje kasno dopolnilo,zdrava prehrana …

Tabletke majo lahko grozne str ucinke,ce je vpliv ppkazan samo na obnasanju in pocutju in zblojenih izjav je to se ok.

To, da je pri 16 začela jemati tablete je naravnost noro. Do 19,20 se hormoni uravnavajo. Kdaj je sploh prvo menstruacijo dobila?

Odgovor na objavo uporabnika
pa nemorš verjet no, 25.01.2023 ob 10:15

To, da je pri 16 začela jemati tablete je naravnost noro. Do 19,20 se hormoni uravnavajo. Kdaj je sploh prvo menstruacijo dobila?

seveda je bolje, če bi pri 16 zanosila, anede. potem vsaj hormonskih težav zdaj ne bi imela.

dajte se sprijaznit s tem, da 15 letniki in starejši seksajo. kondomi so fajn, niso pa pri najstniški populaciji najbolj zanesljiva metoda zaščite. sploh, ker so punce naivne in ful hitro padejo na to, saj bom pazil, pa s kondomom ne morem, pa alergičen sem, pa nimaš me rada če nočeš…..

 

Verjetno se tudi samozadovoljuje. Posledice te sebičnosti jo bodo spravile v Polje. Za vedno.

Odgovor na objavo uporabnika
enkrat, 25.01.2023 ob 10:06

Pri 16 otroke na kontracepcijo, potem pa se čudite, da so vsi ausglajzani.

Torej je imela 4 leta stalenga fanta?

Sedaj pa nič?

Potem je v depresiji, ker je samska in ne ve kaj si naj sama s sabo začne.

Zelo verjetno dokaj resnično.

Take, ki jemljejo KT je samo s cestnim valarjem za povozit, pa bodo vsi problemi rešeni. Oni s svojimi in mi z njimi…..Kaj se pa to pravi, strupene kemikalije vlivat v telo, ki je tempelj Sv. Duha…njihov je seveda že zlorabljen in je postal Demonov tempelj….Poglejte samo jalovo Fafajonko, Jano Nemec, Kloako, jalovo Kresalko….

 

https://www.moskisvet.com/zanimivo/to-so-demoni-ki-vladajo-v-svetu-spolnosti-in-posilstev.html

Nič čudnega, hormoni do kona zjebani.

Meni so dojenčki najbolj nagravžni od vseh otrok, zakaj kaj takega hoče?

jaz sem preskrbljen 30 letnik, ce rabi katerega, da jo pedena…

New Report

Close