Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči gleda za starci

Hči gleda za starci

Imam sina 28 let,ki hodi samo z starejsimi puncami.Pravi,da so bolj zrele,odgovorne, delavne in imajo pamet.Sploh ne postudira,da bi si nasel mlajso, ze ve zakaj. Se ne vtikujem v njegove partnerke,ce je srecen…..ko bo cas in taprava pa naj si ustvari druzino. Tudi vaso dekle bo minilo to obdobje,ko pride tapravi.

In kaj je to takega. Zakaj se ti obrača želodec? Kdo bo s kom in s koliko starim, je stvar vsakega posameznika.  Ni vse v denarju. Poznam kar nekaj parov, ko je ženska mlajša 20 in več let pa moški niso neki bogataši. Imam pa znanca, ki je v vezi z žensko starejšo 21 let – on je 56, ona pa 77. In? V čem je problem? Naj vsak živi kot mu paše in s kom mu paše.

Pa kaj se obremenjuješ s tem. 19 let je stara, saj se ne bo poročila z njim no….

Na portalu seks v mestu smo ravno pred mesecem debatirali o podobnih stvareh.

Ko sem bila stara točno 19 let sem se kakšno leto dobivala za moškim 50 plus. No bil je oče mojega takratnega fanta…hihihihihii….pa ti povem takšnega seksa nisem imela ne pred tem in ne po tem. Pusti jo naj uživa dokler lahko.

pa kake mentalne probleme. financerja si je našla. trenutno zelo popularno pri mladih puncah, da si najdejo enega starega, po možnosti vezanega, ki ne bo težil preveč, za to, da jim financira luksuz.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zlomljena126, 09.10.2022 ob 16:48

Moja hči ima očitno resne mentalne probleme. Že par let gleda samo za veliko starejšimi moškimi, mislila sem, da gre za kakšno fazo. Pa ne, stvar se stopnjuje. Stara je 19. Ne vem zakaj mi je to prikrivala, ampak sem izvedela, da se dobiva s 50 letnikom, ki je poročen. Obrača se mi želodec. Ne veste, kako zelo sem nanjo jezna. Ima očeta, edinka je, nikdar je nisva razvajala, morala je delati za to kar si je želela. Ni bila nikoli princeska, morala je čistiti, že od začetska srednje šole dela dijaška dela. Ima prijatelje in prijateljice, normalno se z njimi druži, ne kadi, je razgledana, simpatična in rada bere. Le kje sva zavozila pri vzgoji hčerke.

Lepo je to, poglej iz druge perspektive, 50letnik poročen, prav uživa ko boža eno 19letnico, ki ima čvrsto telo, brez celulita, ozko luliko ker še ni rodila, verjetnost da ima SPB minimalna cel paket. Si predstavljaš kako uživa ki ji ga zariva, v zameno pa ji da priznanje, pohvalo, jo posluša kar je njeni vrstniki nebi. Mogoče kako darilce potem pa gre k ženi in otrokom srečen in potešen, tako zadovoljen je tudi boljši mož in oče. V bistvu je prava samarijanka tvoja hči. Verjetno pa ima pameten 50letnik narejeno tudi vazektomijo in lahko strelja slepe naboje v vse odprtinice. Pohvali jo.

Tu gre po vsej verjetnosti za neko ugodje z obeh strani. On njej to, ona njemu tisto. Jasno je da tu nihče ni zaljubljen.  On je ne bo poročil , ona pa njega ne.  Nekaj ji godi pri njem. Lahko je tudi denar.  Glede na to da je stara 19 ne morete kaj.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 09.10.2022 ob 17:16

Od kje pa je ta prevod zgodbice prišel kot desetine drugih? 😉 Zelo redke mlade ženske gredo s starimi dedci (beri, se prostituirajo) le pod enim pogojem, če so mahjene na denar in se jim splača, v ostalih primerih pa je verjetnost, da do tega pride skorajda nična. Seveda pa to ne drži za revnejše države, kot je Azija in Latinska Amerika, kjer smo za njihove razmere bogati (starejši) beli zahodnjaki odskočna deska za boljše življenje in karta za izhod iz revščine.

…da mlade punce(fantje)…ne izbirajo starejsih…kje ti zivis…denar …denar…denar…in samo denar…ene…eni gledajo samo na denar…in ni pomemno,da so poroceni…se ne ozirajo na otroke….samo denar je pomemben….

…in ce je ta 50 letnik denarno podkovan…od te 19letnica…je vroca roba…..taksne cvetke gredo preko trupel

Sej te razumem.Samo pusti jo ko bo 50letnik še mal starejši in jo ne bo zadovoljiv bo zamenjala za mlajšega.Jaz se ne bi vtikala in se kregala z njo.S časoma se bo vse uredilo boš videla.

Pusti deklico picka rabi da jo servisira 50 letni. Mamita ne skrbi toliko za hcero.
pase ji starejsi ku*ac da jo dobeo obdela mlado mucico. Sej pa to je dan danes moderno 50 letni pa zazigajo. Sam imam ljubico ki je 21 let mlajsa in je probala ogromno ku*cev moj ji je najboljsi zato ker je se vedno trd in z orodjem treba znat delat. Vedno znova me klice in si zeli vec da ji obdelam muciko…. Mlade so socne in bolj vlazne kot stare mamce

Poglej , taki 50+ jo nategnejo nežno, z mehkim, mladci po 20 imajo pa trde kot bi jo s kolom poriva,, punca že ve kaj rabi.

uote id=”22936736″][/quote]

    Star petelin ima trdi kljun. Sploh pa pri 50-ih.

Tvoja hči je verjetno hči samohranilke. Hlepi po fotru in hlepi po denarju. Najbrž so ti kriva, za njeno duševno stanje.

Tak 50 letnik jo nežno z mehkim, ona to zna ceniti, nek mladec pri dvajsetih bi jo porival kot s kolom, ta gospod pa ima že vležanega…

Moški pri 50 res niso starci in lahko zgledajo zelo dobro. Ampak, če iščejo 30 let mlajše, skoraj še otroke, pomeni samo to, da si želijo dvigniti svojo venečo moškost, zavrteti nazaj slabo preživet čas in se pomladiti.  To ni ljubezen, to je vampirstvo, dragi moji. Isto velja tudi za ženske, ki zaugajo mlada moška telesca. Običajno je tako, da te mlade žrtve privabi denar in status. Tudi jaz sem mama in bi me kaj takega streslo do kosti zaradi zavedanja, da sem ga pri vzgoji pošteno zasrala. Mlada dekleta v starejših moških iščejo fizično in materialno varnost, ki je niso bile deležne v domačem okolju.

Poglej, PUSTI JO., TO JE LJUBEZEN. Če se imata rada se imata pač rada, saj veš, v ljubezni NI MEJA. Ni to veliko 31 let razlike, malo je to. Upam, da vas spozna s svojim bodočim.

Odgovor na objavo uporabnika
Ekstremistka, 09.10.2022 ob 16:57

Nič hudega. Se obrne vse to, veš. Ko bo ona 50, si bo v postelje vozila 19 letnike. Pusti ji veselje.

Ha ha ha …Bo kar držalo …

Odgovor na objavo uporabnika
Marjana733, 24.10.2023 ob 08:06

Poglej, PUSTI JO., TO JE LJUBEZEN. Če se imata rada se imata pač rada, saj veš, v ljubezni NI MEJA. Ni to veliko 31 let razlike, malo je to. Upam, da vas spozna s svojim bodočim.

Resno misliš? Punca je otrok! Ni stara 30 ali 40.

Za vas imam eno vprašanje. Bi ljubili 30 let starejšega preprostega,  zgaranega moškega brez premoženja, brez denarja, z zdravstvenimi težavami?

Prosim za iskren in pošten odgovor?

Ma daj ne klati neumnosti 🤦🤦

Niso to mentalni problemi, z evolutivnega stališča ženska doživi svoj višek tam nekje pri 27-ih, medtem ko moški pri 50-ih, takrat je akumuliral veščine, izkušnje, konekšne in resurse, kar je to, kar moškega dela privlačnega, pa tudi čisto fizično veliko moških zgleda bolje pri 40-ih kot pri 27-ih, 50-a so pa nova 40-a. Ploden je pa moški itak čez cel lajf.

Sam sicer menim, da mora moški pri 50-ih bit z žensko od 35 naprej, da ga tudi intelektualno stimulira, pri 25-ih so punce še avšaste, ampak sto ljudi, sto čudi, eni zgleda ne rabijo, da jih ženska intelektualno stimulira, ali jim pa celo paše, da je avšasta, una k ni glih najbolj brihtna se jim zdi bolj ljubka, bimboti vzbudijo v njih zaščitniški instinkt, hočejo bolj posvojenko kot žensko, ki bo enakovreden partner.

Mogoce ji niste dajali dovol ljubezni pred vsem pa vas partner njen oce.. mogoce ne isce seksa ali podobno ampak se iz njim pocuti ljubljeno.. isce tisto kar ni imela doma..

Odgovor na objavo uporabnika
Miki560, 09.10.2022 ob 16:50

Pa sej danes moški pri 50 niso starci.

Seveda so. Bruh

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 25.10.2023 ob 16:06

Niso to mentalni problemi, z evolutivnega stališča ženska doživi svoj višek tam nekje pri 27-ih, medtem ko moški pri 50-ih, takrat je akumuliral veščine, izkušnje, konekšne in resurse, kar je to, kar moškega dela privlačnega, pa tudi čisto fizično veliko moških zgleda bolje pri 40-ih kot pri 27-ih, 50-a so pa nova 40-a. Ploden je pa moški itak čez cel lajf.

Sam sicer menim, da mora moški pri 50-ih bit z žensko od 35 naprej, da ga tudi intelektualno stimulira, pri 25-ih so punce še avšaste, ampak sto ljudi, sto čudi, eni zgleda ne rabijo, da jih ženska intelektualno stimulira, ali jim pa celo paše, da je avšasta, una k ni glih najbolj brihtna se jim zdi bolj ljubka, bimboti vzbudijo v njih zaščitniški instinkt, hočejo bolj posvojenko kot žensko, ki bo enakovreden partner.

Mhm mislm d jih ene par zgleda dobr, vecina pa bruh, kaj sele pri 50. Takrat dosezete vrhunec v dnarju mogoc, da je zanimivo. Sploh pa neki starci k se slinjo po 10+ mlajsih…za crknt smesn

Dobi, kar ji mulci ne morejo dati !

Vaša hčera je oseba z “določenimi lastnostmi” ki se tukaj ne smejo pisati saj bo tak komentar izbrisan.

 

Vedeti morate, da ji je ta 50 letnik veliko obljubil… in ker je ona kar je, ji to odgovarja.

New Report

Close