Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči gleda za starci

Hči gleda za starci

Ker potrjuje moja predvidevanja, da so sicer verjetno le vsaki petdeseti mladenki zanimivi le starejši moški.

 

Samo en razlog za tako stališće teh deklet:S te že kdaj slišali  da je 60- letnik poslal 25- letnici fotografijo svojega ptiča?

Za 25-letnike pa smo brali, da jih krepko čez polovico počne natančno to.

Totej je za njih, primitivce neotesane in v komunikaciji posrane, to način spoznavanja.

Bravo  mladi fantje. Kdor zna pač – zna

..

 

Gladko izmišljena tema pa se še vedno najdejo eni, ki kupujejo bučke. Ne poznam niti ene 20 let stare frklje, da bi gledala za starimi desci. Niti ene. Niti med slavnimi ne najdem takšne kombinacije. Prosim, nehajte srati po forumu s takšnimi za lase privlečeni zgodbicami. Saj vidite, da avtor teme niti ne sodeluje v debati. Anyway. Dedec pri 50 je star. Pika.

Odgovor na objavo uporabnika
Sirotinja, 09.10.2022 ob 17:34

Ni jo razvajala? Je bila punca samo na kruhu in vodi?

Mogoče je pa samo lačna in hodi z njim ven na večerje?

Pri mojih 19 letih se mi je zdel že 30 let star tip starec.

Torej sta tvoja starša, glede na njuna leta – fosila? Za v kanto od drugih lhv smetk?

Odgovor na objavo uporabnika
POINT, 26.10.2023 ob 17:32

Gladko izmišljena tema pa se še vedno najdejo eni, ki kupujejo bučke. Ne poznam niti ene 20 let stare frklje, da bi gledala za starimi desci. Niti ene. Niti med slavnimi ne najdem takšne kombinacije. Prosim, nehajte srati po forumu s takšnimi za lase privlečeni zgodbicami. Saj vidite, da avtor teme niti ne sodeluje v debati. Anyway. Dedec pri 50 je star. Pika.

Sereš na debelo.

Ravno med elito je tega zelo veliko in so razlike tudi po 25, 30 let.

In tudi v Sloveniji je tega čedalje več.

Če si nekdo omisli Rusinjo, Ukrajinko, Tajko  Filipinko,  si ne omisli 20 let starejso, temveč 20 let mlajšo!

Pa še en argument za take zveze: v teh primerih moški ne rabi jemat viagre.

 

Baba pri 32-ih je po današnjih merilih – stara

Pika.

Odgovor na objavo uporabnika
zlomljena126, 09.10.2022 ob 16:48

Moja hči ima očitno resne mentalne probleme. Že par let gleda samo za veliko starejšimi moškimi, mislila sem, da gre za kakšno fazo. Pa ne, stvar se stopnjuje. Stara je 19. Ne vem zakaj mi je to prikrivala, ampak sem izvedela, da se dobiva s 50 letnikom, ki je poročen. Obrača se mi želodec. Ne veste, kako zelo sem nanjo jezna. Ima očeta, edinka je, nikdar je nisva razvajala, morala je delati za to kar si je želela. Ni bila nikoli princeska, morala je čistiti, že od začetska srednje šole dela dijaška dela. Ima prijatelje in prijateljice, normalno se z njimi druži, ne kadi, je razgledana, simpatična in rada bere. Le kje sva zavozila pri vzgoji hčerke.

Ji te ze pase. Vse pac ne bodo cerkvene miske. Pa on no malo razvaja ko je doma niste pa ji pase. Za bruha je pa priporocam skaf pri pojstli da se se rabite vstat. Pa lp.

V čem je pa problem?

New Report

Close