Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči se mi smili

Hči se mi smili

joj mamca 77xxxxyyyy kok so pa tebi IQ ob rojstvu dodelil, ko ti je tako važno s katerimi avtomobili pridejo dedci po starejšo najlepšo hčer na tem svetu in to še sami direktorji. A bejž no. Se že bojim, da bo ta hčer kmalu znana slovenska vplivnica, ki menja dosti tipov kot praviš. To naj te raje skrbi, ne pa Aussehen tamale

Ne glede na videz bi jaz svetovala, da se obe hčerki izogibata odvetnikovih sinckov. Ne mislit, da je to kaj posebej perspektivnega za mlado študentko.

To pa je dosežek, da je lepa od rojstva in ponjo hodijo sinovi bogatinov z dobrimi avtomobili. Res še nobeni lepi punci to ni uspelo.

Dobro za mlajšo, da pri tako plehki družini še vedno drži svoje mnenje, ni še kam zabredla in se še ni ulegla celemu mestu. To namreč ponavadi počnejo punce z nizko samopodobo. Bi bila pa vsaj popularna, ane?

 

Odgovor na objavo uporabnika
mami770, 06.10.2022 ob 15:54

Moram priznati nekaj, kar mame nikdar ne priznami. Moja hčerka ni lepa. Čeprav se vedno reče, da je otrok za mamo vedno najlepši, na žalost temu ni tako. Imam dve hčerkici, med njima je 2 leti razlike. Velikokrat se mi zdi, da so vsi “dobri” geni zavili k starejši in za mlajšo nič ni ostalo. Starejša hči je visoka cca 170 cm, je vitke postave, ima tipično žensko “peščeno uro,” ki jo vsi zavidajo. Prava lepotica je, lepo se zna tudi oblačiti. Zelo je podobna moji mami. Vedno je bila uspešna, vedno so jo vsi občudovali. Zdaj je že na fakulteti, fantje, ki pa ji dvorijo so sinovi odvetnikov, včasih kakšni mlajši direktorji… po njo pridejo v lepih avtomobilih. Mlajša hčerka je dobila vse najine manj lepe gene. Ni višja od 155 cm, precej zavaljena, nima nikakršnega razmerja boki pas, tudi z obraznimi potezami ji narava ni bila naklonjena. Posledično se tudi sama ne ureja, hodi po svetu v trenirki z mastnimi lasmi. Pri sebi sem opazila, da sem veliko bolj popustljiva do mlajše hčerke, saj se mi smili. Nikdar jo ne kritiziram, trudim se, da ji ne bi še bolj zbila samozavesti. Problem je, da si starejša hčerka to tolmači po svoje in misli, da jo imam veliko manj rada od sestre.

 

….avtorica….le kako si ti zahaklala partnerja,ce si neprivlacna….pises,da je punca od vaju pobrala vse grde gene…potem sta oba z mozem grda in zavaljena,debela brez oblike z mastnimi lasmi…le kako lahko taka dva ustvarita lepotico…

Odgovor na objavo uporabnika
kotoberem, 06.10.2022 ob 16:17

Kaj veš, mogoče pa mali sploh ni do lepega izgleda?

Mogoče ji je to vseeno. Koliko pa je stara?

Poznam punco, vse višje razrede osnovne šole in v gimnaziji so jo imeli za grdo, še probleme s kožo je imela, akne. Nekateri so si jo kar dobro privoščili,žalili…

Potem pa se je nekako neopazno, brez velikih sprememb sprelevila v žensko, ki je rasturala pri vseh moških. Lepa, pprivlačna, pa še pametna. Urejena moderno, s stilom, ki ni podlegal mantram kokoši.

Tako ,da malo počakaj, lahko se tudi njej zgodi isto.

O onih advokatih, pa mladih podjetnikih z lepimi avtomobili ::):) .Največji sluzavci so tam, težko se med njimi najde res dober,pošten dedec. Nič naj te ne skrbi zanjo, morda raje opozori starejšo hčerko , da niso take perle, kot se zdi.

bravo!

Se ena prismojena mati. Se noben zakon lepih in pametnih ljudi se ni obdrzal. Sicer pa ti sinovi odvetnikov in direktorcki letajo za tvojo hcero iz dveh razlogov. Zaradi materialnih koristi in zato, da jo poseksajo. Delas racun brez krcmarja.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno222, 07.10.2022 ob 17:24

ma 215, se kako prav imas! Tu se bodo sigurno spet nasle butaste, grde babe in zacele bluziti, da je vazna notranja lepota, pa podobne bedarije! Le kdo se je zmislil to sranje! Ne, ljudje smo in smo od nekdaj bili vizualna bitja, pa ce je to komu vsec, ali pa ne! Vsak, cisto vsak, sploh pa mladina, danes najprej pogleda zunanjost, se pa strinjam, da mora biti tudi kaj v glavi, to pa ja, poleg lepote . Ampak vedno in povsod je prva zunanjost! Tvoja ” nelepa” hci je se mlafa, naj se uredi, uredi ji prehrwno, da bo zdravo jedla, trenirke daruj zamorckom, pa telovaditi naj zacne! In to vsak dan! Pa bomo videli cez eno leto!

Jebo te idiot. Kot da je vsaki do enega trolastega tipa ja. Da redi pujsa na kavcu doma. Ste vsi po vrsti sami sluzavci. Tudi brez vas se da prezivet.

Ok ta velika je kes picka, ta mala se pa ne sekira za nic. Ugani, kateri bo lazje v zivljenju. A je najvecji cilj mame, da si hcerka najde enga da jo bo prezivljal? Nismo vec v srednjem veku. Se presenecena bos, kaksnega tipa bo ta mala dobila, bos videla. Al pa punco, whatever, sam bo bolj srecna, bos videla. In kolikor vidim, tipi niso tko zbircni, se raje imajo eno domaco, ker v njej najdejo tisto nekaj lepega, kar jih privlaci. Lepota je v oceh opazovalca, ne pozabit tega, to se vedno drzi.

Odgovor na objavo uporabnika
Vikendica, 08.10.2022 ob 07:56

Ok ta velika je kes picka, ta mala se pa ne sekira za nic. Ugani, kateri bo lazje v zivljenju. A je najvecji cilj mame, da si hcerka najde enga da jo bo prezivljal? Nismo vec v srednjem veku. Se presenecena bos, kaksnega tipa bo ta mala dobila, bos videla. Al pa punco, whatever, sam bo bolj srecna, bos videla. In kolikor vidim, tipi niso tko zbircni, se raje imajo eno domaco, ker v njej najdejo tisto nekaj lepega, kar jih privlaci. Lepota je v oceh opazovalca, ne pozabit tega, to se vedno drzi.

Ja, ja, itak. Zdaj ste pa mlajšo naredili za svetnico z lepo dušo, ki ji dol visi za lepoto, intelektualno plehkost ipd. Kaj pa, če je zamorjena, nesamozavestna, razvajena (ker ji pač mati ves čas popušča pri vsem), zakompleksana kura, ki ne izvaja osnovne higiene (mastni lasje) zato, ker ji vse dol visi (če sem itak grda, kakšen smisel ima rihtanje?), ne pa zato, ker bi bila kaj bolj pametna od sestre? V bistvu pa sestri zavida, jo sovraži in misli, da so vsi ostali krivi, da je taka, kot je.

Zanimivo, kako takoj pripišete vse lepe karakterne lastnosti grdi punci, lepa je pa avtomatično plehka? Samo zato, ker skrbi za svojo zunanjost!

Zadeva je itak provokacija, ampak super pokaže vso vašo stereotipiziranost.

Odgovor na objavo uporabnika
hoho333, 08.10.2022 ob 08:11

Ja, ja, itak. Zdaj ste pa mlajšo naredili za svetnico z lepo dušo, ki ji dol visi za lepoto, intelektualno plehkost ipd. Kaj pa, če je zamorjena, nesamozavestna, razvajena (ker ji pač mati ves čas popušča pri vsem), zakompleksana kura, ki ne izvaja osnovne higiene (mastni lasje) zato, ker ji vse dol visi (če sem itak grda, kakšen smisel ima rihtanje?), ne pa zato, ker bi bila kaj bolj pametna od sestre? V bistvu pa sestri zavida, jo sovraži in misli, da so vsi ostali krivi, da je taka, kot je.

Zanimivo, kako takoj pripišete vse lepe karakterne lastnosti grdi punci, lepa je pa avtomatično plehka? Samo zato, ker skrbi za svojo zunanjost!

Zadeva je itak provokacija, ampak super pokaže vso vašo stereotipiziranost.

Točno tako, imaš čisto prav! Tako kot eni takoj predvidevajo, da je revna družina med sabo povezana in srečna, bogata pa nesrečna, čeprav imajo denar, je isti stereotip, da je grda zanemarjena punca pametna, lepa in urejena pa neumna. Itak.:)) Žal so še kako prisotne grde, zanemarjene in glupe babe. Da so glupe, je dokaz že ta, da ne odstopajo od stereotipnih vzorcev mišljenja. Je pa seveda lažje, če v sebi mislijo, da so vse lepotice plehke koristolovke.

podpišem

Ti si bolana v glavo! Sami odvetnik, direktorji daj vzami kaksno tableto al pa se ….

Glede na to, d se punca DERE če ji prinesejo kašno darilo verjetno ni prav tako lepa oseba kot vsi gor prepričujete avtorico. Sej tega ne rabi uporabljam samo rekla bi hvala. Zanimivo kako usi takoj napišete da je tastarejša plehka, glupa, ne iskrena, grd človek. Tamala pa samo zato ker je grda je čudovita osebnost. Dejte no. Iz pisanja je razvidno da je tudi antipatična, zajedljiva in privoščljiva.

Mati / lepljivka na kes/

A mislis, da so sinovi odvetnikov in morebitni mlajsi direktorcki vsi uravnoveseni?

Verjetno se bo mlajsa bolje imela s podpovprecnim tipom, kot vecja lepotica z ekcesi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Čebela733, 08.10.2022 ob 12:33

Mati / lepljivka na kes/

A mislis, da so sinovi odvetnikov in morebitni mlajsi direktorcki vsi uravnoveseni?

Verjetno se bo mlajsa bolje imela s podpovprecnim tipom, kot vecja lepotica z ekcesi.

 

Zakaj točno bi se mlajša imela dobro? Baba je zlobna in zadirčna

In tvoja hčirka .. ne morem razumeti kako lahko rečes da no lepa kaj je lepo za koga obipna si, ..hodi na zdravstveno … in enkrat bo nekdo z bolečinami lezal v bolniski postelji, kjer mu bo ona dala protibolecinsko kapalno in ja za tega cloveka, mogoce bo celo po tvojih merilih odvetnik 🤮, bo ona najlepse bitje na tem svetu!!!Drugic premisli ko pises tako tumarijo o svojem otroku! Ce ti pa to tuk pomeni pa jo pelji kozmeticarki frizerju na fitnes v hribe omg..

Seveda se ti smili saj je najbrž grda po tebi. Lepo da to razumeš. A si jo na črno kje prislužila, da ni lepa po možu..sam vprašam

Ne vem kdo ima večje travme no. Žalostno, ampak 😅 če smem 🙃☺☺☺ Sestra rodila,  tri punce, en fant. Mi je ena Farkaš tam pri njih rekla živjo .. , gospa, to bo pa od moje sestre, pa tko podobne, isto za brata. 😂 Ampak geni so se vmešala le nazaj v mamo in ata, kakršni so. Po izgledu namreč. Al v čem je problem. Vse na svoje mesto. Problem, morda kot pri sestri, nič ni njej podobno. ☺😂☺ Župnijsko gledano. ☺

Mene pa veseli, da me porajtajo, pa če sem v makši dres al pa v zgonjeni trenirki. 😂🤣😂🤣🙃😂☺☺☺☺

Odgovor na objavo uporabnika
kotoberem, 06.10.2022 ob 17:47

no, ni ti bilo treba ravno natančno povedati, kje je v šoli, mogoče kaka sošolka ene ali druge to bere….

Lahko se je pa zlagala, dobronamerno da zakrije sledi.  tudi jaz to delam, določene podrobnosti spremenim

Ta mlajša se je očitno vrgla po tebi, nič hudega.  Bo že našla kakšnega desca.  Če si ga ti, ga bo tudi ona.

da le ni trapasta po mami, lepota mine, trapavost ostane

Ne morem verjeti svojim ocem kaj sem prebrala.🤯 Mlajsa hcerka ima prav, da je ne maras. Ti si poden od podna od mame in zelo velika materialistka.  Hcerka je visoka 170cm, pescene postave, osvajajo jo sinovi odvetnikov…🤣😂 Budala od zenske. Moja hcerka ima po meni pesceno postavo in pri 14 letih je visoka 180cm…in kaj potem. Moja hcerka bi ti sedaj rekla sama, da te je lahko sram zato kar si napisala. Ce je nekdo manjsi in bolj okrogel je zate grd???? Brez karakterja ti lepota ne pomaga nic. In to tvoje podcenjevanje in zaljenje lastne hcerke pove vse o tebi. Fuj sramota za zenski svet. Kot bi rekli moji moski frendi na zunaj uj na znotraj FUJ.

Lahko prosim nehate srednjesolko forsirat, da se osredotoca samo na svoj videz?? Toliko je kvalitet v cloveku. In za njo pravi moski jih bo videl. Mogoce tudi vidi plehkost v mami in sestri pa se tudi iz protesta noce spravit na tak nivo. Ker pardon “sinovi odvetnikov in direktorji z dobrimi avti….” Je tak shallow opis in se vidi, kaj je vam pomembno! Ne da bi napisala “prijatni ambiciozni fantje”! Ne! Sinovi!!! Sinovi, ki se kazejo z nevim, kar niso sami dosegli. Razvajeni smrkavci! In to je VAM pomembno za hcerino prihodnost. Katastrofa! Veste kak smo rekli v koji mladosti takim fantom? “SINOVI”. In se iz njih norcevali! In vozili so si vedno visoke blond tuntike obsedene z izgledom, ki so studirale nekaj zelo enostavnega, ker druga pac ni slo! Pa ne me narobe razumet. Ne pise zdaj to ena zafrustriranka tipa vase druge hcere, kot jo opisujete, ampak prve s pravimi prioritetami in vrednotami! Dober avto in direktorsko placo naj si sama izbori in doseze! Ne pa da jo vzgajate, da postane trofeja, ki bo zavrzena, ko botoks nebo vec pomagal!
Tamalo usmerjajte, da bo skrbela za higieno in nego ter zdrav nacin zivljenja. Kak se bo “sminkala“ pa ne rabi bit vasa briga! Bo, kakor bo zelela!

Pusti hčerko, da živi po svoje. Na koncu bo morda bistveno bolj srečnejša kot starejša hči.

New Report

Close