Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek He He, evo dokazi

He He, evo dokazi

Dej butara, ženske ste tudi boljše kuharce od moških, pa je na trgu dela 10 kilo glav pomankanja. Ja?

Zato trdim, da ni problem niti v moških niti v ženskah temveč v lenobi obeh spolov. A bo šlo, al ti je treba še narisat?

Razne replike imate možnost in priložnost, da kandidirate za voznice šleperjev, ko ste tako dobre voznice. Tega kadra se zdaj rabi. Ni opravićila: “sem samohranilka brez službe, vsako službo bi sprejela”. Naj ti zavod plača E kategorijo, pa šleperje vozit po Evropi.

Te raziskave so sicer slabe in pogosto nezanesljive vendar je v tem nekaj resnice. Da pijani vozijo ponavadi moški in da so v prometu moški bolj objestni. Manjkal bi edino povprečni delež prevoženih km/leto za oba spola.


Mene bolj zanima od kje tvoja potreba po posploševanju in poniževanju moških ?
Nekateri moški nikoli ne pijemo alkohola, zato so tvoji stereotipi diskriminatorni.
[/quote]

Spet lažeš in sanjaš. Trdna navadaje že tole pri tebi, kaj?
Niti ne posplošujem, niti ne ponižujem, samo navajam statistiko. Če je 27 od 27 povzročiteljev nesreč s smrtnim izzidom pod vplivom alkohola moških, to ni moje posploševanje, to je podatek v statistiki. Da ženske pijejo enako kot moški, ste me prepričevali točno na tem forumu, ko smo imeli debato o alkoholizmu. Zdaj pa spet trdite da ne, al kako?


Mene bolj zanima od kje tvoja potreba po posploševanju in poniževanju moških ?
Nekateri moški nikoli ne pijemo alkohola, zato so tvoji stereotipi diskriminatorni.
[/quote]
naleti vedno na kakšnega trdokurčnega pijančka, ki zadovolji njene potrebe tistega dne……

Ja, glih samohranilke bodo lahko odsotne po deset ali štirinajst dni od doma, ni problema
Kere perle ste tlele gor, kje spite, da vas ne ukradejo?
😬

Verodostojno bi bilo vzeti enako število voznikov obeh spolov, s približno enakim številom prevoženih kilometrov in primerjati, kateri so povzročili v tem času več nesreč.
Relevantna je tudi primerjava med nesrečami s smrtnimi žrtvami in med tistimi s samo gmotno škodo. To kar Desi piše približno, čeprav se tam spet fokusira samo na eno vrsto nesreč.
[/quote]

Se strinjam, zato je toliko bolj članek brezvezen, oz.ima namen zavajat, provocirat ipd. jajca..

Nč novga….kakšna ženska se že ne bi zabila u skalo sredi ceste:))…kukr un “moj” revež:))

Se strinjam, zato je toliko bolj članek brezvezen, oz.ima namen zavajat, provocirat ipd. jajca..
[/quote]

Po mojem gre bolj v smislu “akcije proti alkoholu” v predprazničnem obdobju,
Provokativen pa mora biti, če naj učinkuje – ali nekaj takega. 😴

Mal poglej kaj sem vse jaz v tej temi, pa nehaj s pokroviteljskimi očitki. Vse ostale žalitve si – kako čudno – spregledal, smo že tako navajeni, da se babe zmerja, da niti opazimo ne, kaj?
Glede enakosti se pa strinjam – hb nihče noče biti ENAK, samo enake pravice za vse.
[/quote]
Jst mam tut tebe rad…. 😛

Njim nekaj očitaš, sama si naredila isto, torej?

Po mojem gre bolj v smislu “akcije proti alkoholu” v predprazničnem obdobju,
Provokativen pa mora biti, če naj učinkuje – ali nekaj takega. 😴
[/quote]
Ni provokativen, je zavajajoč

Stara baba spet do konca znorela s to temo, a ni bilo dovolj celo poletje norenja?


Jst mam tut tebe rad…. 😛

Njim nekaj očitaš, sama si naredila isto, torej?
[/quote]

Nobenemu nič ne očitam, to je bolj tvoja specializacija. Je pa fascinantno, kako v trenutku skočiš na mojo opico (ki sem jo samo ponovila za bombico) , popolnoma nič pa nisi občutljiv na vse žaljivke na moj račun. Samo me ne čudi, hinavščina je dobršen del tega foruma, žaljenje in zmerjanje ženskih predstavnic tudi, zakaj bi bil ti izjema?
Se nimam potrebe ali želje braniti pred tabo, nikoli še nisem začela z žaljivkami, sem jim pa kdaj pa kdaj vrnila, že to je menda zločin po tvojem – ženska mora biti ja tiho, a ne?

Spet lažeš in sanjaš. Trdna navadaje že tole pri tebi, kaj?
Niti ne posplošujem, niti ne ponižujem, samo navajam statistiko. Če je 27 od 27 povzročiteljev nesreč s smrtnim izzidom pod vplivom alkohola moških, to ni moje posploševanje, to je podatek v statistiki. Da ženske pijejo enako kot moški, ste me prepričevali točno na tem forumu, ko smo imeli debato o alkoholizmu. Zdaj pa spet trdite da ne, al kako?
[/quote]
Spet nisi odgovorila na vprašanje in se izmikaš.
Vprašal sem te, od kje tebi potreba po iskanju takšnih statistik in poniževanju moških?
Zakaj sploh iščeš takšne stvari, da si dokazuješ manjvrednost moških ?
Mogoče zato, ker te je sama prijaznost ?

Velike zavarovalnice imajo v okoljih kjer lahko svobodno dolocajo visino premij glede na statisticno ocenjeno tveganje neverjetno dodalan sistem.

Ugotovili so namrec, da je voznik honde bolj tvega kot voznik toyote. Tudi voznik BMW je bolj tvegan od voznika mercedeza, itd, itd. Voznik kupeja je npr. bolj tvegan od voznika sedana. Tveganje je odvisno celo od barve vozila. Tako npr. rdeca barva velja za najbolj tvegano, ker statistika kaze, da se rdecim avtom pripeti najvec nesrec.
Tveganje tudi mocno varira po starosti. Pri cemer so najbolj problematicni mladi,sledijo stari, ljudje srednjih let z dolgom vozniskim stazem pa veljajo za najmanj tvegane. Obstaja celo razlika v rizicnosti ljudi glede na zakonski staz. Statisticno gledano samski predstavljamo vecji riziko za zavarovalnico od porocenih ljudi. Tudi sicer zenske veljajo za manj tvegane od moskih. In se bi lahko nadaljeval, ker te reci so v nulo raziskane, ker gre za velike denarje.

Trend zadnjih let na svodobnih trgih pa je dolocanje tveganja in s tem visine zavarovanja tudi, ce ne celo predvsem, na osnovi vzorcev voznje. V te namene je v porastu stevilo zavarovalnic, ki zavarovancem nudijo aplikacije za pametne telefone, ki s pomocno GPS-a podorbno analizirajo voznjo posameznika kar je lahko precej bolj realno od statisticno dolocenega tveganja glede na demogravsko skupino v katero clovek spada.

In tukaj pride do izraza znana razlika med repoma Gausove krivulje glede na spol. Moski smo namrec spol vecjih ekstremov. Kar feministi zlorabljajo za fokusiranje na levo stran/ekstrem te krivulje, ki moske prikazuje kot slabe. Pri cemer desno stran te krivilje, pozitivni ekstremizem, tipicno hipokriticno zgolj zlorabljajo za zagotavljanje nezasluzenih bonitet zenskam, in to v imenu enakosti. Ce se niste pogruntali, govorim o zahtevi po enakem zastopanju zensk med vidstvenim kadrom, ipd.

Kakorkoli ze, razumevanje problematike zahteva bistveno vecjo sirino kot se je vecina sploh zaveda. In sele skozi analizo dejanske voznje posameznika lahko vidis kdo je in kdo ni tvegan. Ker vsi vemo, da ni isto ce se peljes ob 3h zjutraj ali cez dan, v prometni konici ali v nedeljo, po hudo prometni cesti ali vaski poti do cerkve, itd. Sele, ko bodo na voljo vsi ti podatki, bo mozno delati dejanske analize tveganosti taksnega ali drugacnega voznika. Ko se bo vedelo kako vozi, kje vozi, kdaj vozi, koliko vozi, … ne le katerega spola je, koliko je star, ipd.


Spet nisi odgovorila na vprašanje in se izmikaš.
Vprašal sem te, od kje tebi potreba po iskanju takšnih statistik in poniževanju moških?
Zakaj sploh iščeš takšne stvari, da si dokazuješ manjvrednost moških ?
Mogoče zato, ker te je sama prijaznost ?
[/quote]

Pa jasno, a nisi vedel? Sama prijaznost, pa prva stran na poročilih danes, pa se poklopi.
Vse ostalo o manjvrednosti, poniževanju in podobnih kozlarijah, so ap samo tvoji kompleksi, kot vedno. Zakaj se počutiš tako napadenega v vsaki temi – me pa pravzaprav niti ne zanima.

Da Avstrija zaostruje nadzor na meji s Slovenijo!


Namen velikih medijev je tako zgolj indoktrinacija sirokih mnozic v prepricanja, ki podpiranjo agendo pastirjev. Zato so ze dolga desetletja najbolj izobrazeni/razgledani po vecini najbolj indoktrinirani, redki med njimi, ki vlozijo dovolj truda, pa dejansko vedo koliko je ura. S tem, da je izobrazenih zensk s katastrofalno opranimi glavami se toliko visji odstotek. Forumska “Feministka” je tipicen primerek. In s taksnimi se dejansko razgledani clovek niti pod razno ne more ujeti.

Kokar zanima lahko majo pogoogla: “Operation Mockingbird“, Edward Bernays, … in boste od tu dalje prisli do informacij, ki vam bodo pomagale razumeti kako zadeve delujejo.

Povprečno za Nemčijo moški, ki ima nase pisano vozilo, ca. 15, zenska pa 13 in pol tisoč km na leto.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nobenemu nič ne očitam, to je bolj tvoja specializacija. Je pa fascinantno, kako v trenutku skočiš na mojo opico (ki sem jo samo ponovila za bombico) , popolnoma nič pa nisi občutljiv na vse žaljivke na moj račun. Samo me ne čudi, hinavščina je dobršen del tega foruma, žaljenje in zmerjanje ženskih predstavnic tudi, zakaj bi bil ti izjema?
Se nimam potrebe ali želje braniti pred tabo, nikoli še nisem začela z žaljivkami, sem jim pa kdaj pa kdaj vrnila, že to je menda zločin po tvojem – ženska mora biti ja tiho, a ne?
[/quote]

spet podlo podtikanje poblaznele feministke.

možno, da imaš spet privide? nihče ne pravi, da mora ženska biti tiho. prav nihče ti ne brani.

ampak nekatere mislite, da lahko zato nekaznovano kvasate neumnosti in izlivate nesramnosti in vam nihče ne sme ničesar reči…

Prebral začetek, ki ne drzi. Na vrhu lestvice povzročiteljev nezgod so vozniki mercedesov s kar 5,6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, sledijo vozniki BMW s 5,2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh nezgod povzrocijo vozniki osebnih vozil, ki imajo vec kot 150 KM. Uradne statistike za DACH.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mimogrede: izmerili so tudi, da je v prometnih konicah delez zavarovalniskih primerov znatno vecji pri voznicah, kot pri voznikih (po spominu 71:29{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Poznam podatke za ZDA kjer zavarovalnice uporabljajo izrazito predalckanje po kategorijah rizicnosti. S tem, da ne gre nujno za npr. stevilo nesrec, ipd pac pa za vsoto, ki jo zavarovalnica mora izplacati. Stevilke iz okolja v okolje seveda varirajo.

V zadnjih postih tako ven vleče in nedolžno dela, lahko vsi takoj vidimo, da laze in zavaja v svoji nedolžnosti.
Iz clanka, ki mogoče res apelira na varno vožnjonin manj alkphola v decembru je naredila provokacijo…..že sam naslov teme pove vse o njej in njenih namenih. Populizem, feminizem, ponizevanje moških, provokacija. To je to in pove vse o njej, nadaljevanje v postih pa vse to samo nadgradi na nezavidljivo raven, ki jo še taratežko preseže.

zakaj se oglašate v njenih temah, Rejih … ja ste govno njenega nivoja .. doumel

New Report

Close