Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek He He, evo dokazi

He He, evo dokazi

Ženske hočejo biti na vsak način več vredne od moških in prirejanje te raziskave je še en način narediti žensko večvredno.

Prepričana sem, da se Replika ne bi hehetala na podlagi ugotovitev o boljših ženskah, če ne bi na tem čveku bilo enih par zakrknjenih šovinistov, ki izkoristijo še tako simpatično temo in vsako priložnost za poniževanje žensk. Tako pa so dobili drekec nazaj v svoja umazana ustreca. 😉

Eh brezjajčniki…vsaj voziti znam, za razliko od vas 😈

Kot moskega me njeno pisanje ne prizadene. Voznisko dovoljenje imam 28 let, za seboj imam po 20-30 tisoc km z avtom letno, k temu lahko pristejemo se nekih 10 let po 20 tisoc na sezono z motorjem. Dozivel sem nesreco kot pesec, kot povzrocitelj sem opraskal tuj avto med parkiranjem, kot soudelezenec sem dozivel zdrs s ceste zaradi objestnega voznika, ki je sekal ovinek in me podrsal. Na mopedu bi se skorajda zaletel v tepca, ki je parkiral v ovinku na gorski cesti in slikal dolino. To je to v moji karieri.

Zmotilo me je zgolj posplosevanje v samem clanku, zaradi cesar sem postregel z nekaj podatki iz DACH obocja, kjer te stvari predvsem zavarovalnice dokaj natancno spremljajo. Ne vem, zakaj bi se kdo pocutil zaradi njenega pisanja pocutil ponizan kot moski.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No, tale je pa bosa.
Dej še enkrat premisli, kaj si napisal.
[/quote]

Kar ti premisli. Ženske niti približno tolikokrat ne sedejo pijane v avto, kot moški. Logična posledica je, da moški tako naredijo več nesreč. Primerjava z otroci je kar na mestu, saj ti sploh ne sedejo v avto, zato naredijo še manj nesreč od žensk.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kar ti premisli. Ženske niti približno tolikokrat ne sedejo pijane v avto, kot moški. Logična posledica je, da moški tako naredijo več nesreč. Primerjava z otroci je kar na mestu, saj ti sploh ne sedejo v avto, zato naredijo še manj nesreč od žensk.
[/quote]

Ne Marko, ker govorimo o VOZNIKIH. Nevozniki niso samo otroci, so še pingvini, pa nekateri invalidi (slepi, gluhi itd) , pa živali, pa rastline, pa prestari ljudje, ki so jim pobrali vozniške – ej nevoznikov je na tone.
Ampak tukaj se dela primerjava med VOZNIKI.
Tisto o ženskah najbrž drži, me je pa vseeno šokiralo – lani 21 od 22, letos 27 od 27.
100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ?

;))), po novem nočni šiht tolčeš? Mi vsaj ne bo dolgčas…

Ne Marko, ker govorimo o VOZNIKIH. Nevozniki niso samo otroci, so še pingvini, pa nekateri invalidi (slepi, gluhi itd) , pa živali, pa rastline, pa prestari ljudje, ki so jim pobrali vozniške – ej nevoznikov je na tone.
Ampak tukaj se dela primerjava med VOZNIKI.
Tisto o ženskah najbrž drži, me je pa vseeno šokiralo – lani 21 od 22, letos 27 od 27.
100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ?
[/quote]

Da bi vedeli, kdo od katerih naredi manj nesreč, bi morali računati delež posameznega spola, ne pa število. Torej če na dirkalni progi vozi 100 pijanih moških in 5 pijanih žensk, je menda logično, da bo več moških povzročilo nesrečo. In to ne pomeni, da so ženske boljše voznice od moških. Debilen sklep. Le na progi jih ni, tako kot otrok, ki še ne vozijo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nobenemu nič ne očitam, to je bolj tvoja specializacija. Je pa fascinantno, kako v trenutku skočiš na mojo opico (ki sem jo samo ponovila za bombico) , popolnoma nič pa nisi občutljiv na vse žaljivke na moj račun. Samo me ne čudi, hinavščina je dobršen del tega foruma, žaljenje in zmerjanje ženskih predstavnic tudi, zakaj bi bil ti izjema?
Se nimam potrebe ali želje braniti pred tabo, nikoli še nisem začela z žaljivkami, sem jim pa kdaj pa kdaj vrnila, že to je menda zločin po tvojem – ženska mora biti ja tiho, a ne?
[/quote]

Veš kaj je fascinantno? To kako se takoj začneš branit in obtoževat, iskat opravičila v tujih napakah, namesto da bi pogledala kaj sem ti v resnici napisal.
Pišeš da so oni taki in taki do tebe? In? V čem si ti drugačna? Precej hitro si na istem nivoju, ampak on so tebe prvi nazaj in sedaj si tudi ti lahko nesramna…wtf?

Poglej Marka, on se ne pusti sprovocirat, hladen kot špricer…. ampak ti boš rekla, da sem šovinist, ker njega “branim” tebe sem pa menda napadel….

Ni krivo ogledalo, če se ti ne dopade podoba v njem. 🙂

Da bi vedeli, kdo od katerih naredi manj nesreč, bi morali računati delež posameznega spola, ne pa število. Torej če na dirkalni progi vozi 100 pijanih moških in 5 pijanih žensk, je menda logično, da bo več moških povzročilo nesrečo. In to ne pomeni, da so ženske boljše voznice od moških. Debilen sklep. Le na progi jih ni, tako kot otrok, ki še ne vozijo. 🙂
[/quote]

Pa Marko, otroci vendar nimajo izpita!…. 😉 :)))
Spet ne razumeš 😀

Pa jasno, a nisi vedel? Sama prijaznost, pa prva stran na poročilih danes, pa se poklopi.
Vse ostalo o manjvrednosti, poniževanju in podobnih kozlarijah, so ap samo tvoji kompleksi, kot vedno. Zakaj se počutiš tako napadenega v vsaki temi – me pa pravzaprav niti ne zanima.
[/quote]
Spet tvoje tipično podtikanje. 🙂
Slab in neumen poskus preusmerjanja pozornosti od bistva problema.
Na vprašanje zato seveda nočeš odgovoriti.


Normalne in psihično zdrave tega ne počnejo.
To potrebo čutijo le zakompleksane, ker si s tem lajšajo občutek manjvrednosti.

O tem ni dvoma. Ženske so bolj previdne.

sploh ko celo vožnjo gobcajo po telefonu


“genialka” je pač naredila tisti korak več …

ju knou d dril …

Veš kaj je fascinantno? To kako se takoj začneš branit in obtoževat, iskat opravičila v tujih napakah, namesto da bi pogledala kaj sem ti v resnici napisal.
Pišeš da so oni taki in taki do tebe? In? V čem si ti drugačna? Precej hitro si na istem nivoju, ampak on so tebe prvi nazaj in sedaj si tudi ti lahko nesramna…wtf?

Poglej Marka, on se ne pusti sprovocirat, hladen kot špricer…. ampak ti boš rekla, da sem šovinist, ker njega “branim” tebe sem pa menda napadel….

Ni krivo ogledalo, če se ti ne dopade podoba v njem. 🙂
[/quote]

Ja, če je kdo nesramen do mene mu vrnem. Če me kdo udari, ga mahnem nazaj.
Imam pač tak značaj, Marko ima pa drugačnega.
Kaj pa ti s temi posti počneš, je pa tudi všeč samo tebi, tako da spusti tisti nos iz višin in ne bodi tako prepotenten.

je že dal to temo na radio.

Da bi vedeli, kdo od katerih naredi manj nesreč, bi morali računati delež posameznega spola, ne pa število. Torej če na dirkalni progi vozi 100 pijanih moških in 5 pijanih žensk, je menda logično, da bo več moških povzročilo nesrečo. In to ne pomeni, da so ženske boljše voznice od moških. Debilen sklep. Le na progi jih ni, tako kot otrok, ki še ne vozijo. 🙂
[/quote]

Saj sem gori malo nazaj lepo napisala, kako bi morali gledati, da bi bilo primerljivo.
Ampak kljub temu , kakorkoli obračaš je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} še vedno šokantno. Po tem rezultatu bi morali biti v SA, kjer ženske sploh ne vozijo. Aja, samo tak tudi pod vplivom alkohola ne vozijo :))


Spet tvoje tipično podtikanje. 🙂
Slab in neumen poskus preusmerjanja pozornosti od bistva problema.
Na vprašanje zato seveda nočeš odgovoriti.
[/quote]

Oh Robi, dej nehi no.
Vpašal si me “od kod mi potreba po podtikanju ion poniževanju? ” JE NI. Samo v tvoji glavi je že ves čas. Karkoli kadarkoli napišem O ČEMERKOLI , se ti oglasiš in sprašuješ zakaj ponižujem moške in se delaš reveža. In kadarkoli katera od drugih kaj napiše, spet cviliš o tem tvojem poniževanju moških furt na furt. Če imaš fetiš, mene to ne zanima, jaz ne mislim vsak teden po trikrat odgovarjati na tvoja “vprašanja”, da bo tebi že končno prišlo.
Mislim, da sem te že vsaj desetkrat prosila, da nehaš skakat vame, pa še kar rineš, vedno eni in isti tvoji kompleksi, ki jih JAZ NIMAM NAMENA ZDRAVITI.

https://youtu.be/wSiqYWsFXoM

Oh Robi, dej nehi no.
Vpašal si me “od kod mi potreba po podtikanju ion poniževanju? ” JE NI. Samo v tvoji glavi je že ves čas. Karkoli kadarkoli napišem O ČEMERKOLI , se ti oglasiš in sprašuješ zakaj ponižujem moške in se delaš reveža. In kadarkoli katera od drugih kaj napiše, spet cviliš o tem tvojem poniževanju moških furt na furt. Če imaš fetiš, mene to ne zanima, jaz ne mislim vsak teden po trikrat odgovarjati na tvoja “vprašanja”, da bo tebi že končno prišlo.
Mislim, da sem te že vsaj desetkrat prosila, da nehaš skakat vame, pa še kar rineš, vedno eni in isti tvoji kompleksi, ki jih JAZ NIMAM NAMENA ZDRAVITI.
[/quote]
Za nezrele in neodgovorne osebke je med drugim tudi značilno to, da imajo druge ljudi za norca. S tem sebe prepričujejo, da vsaj na videz takšni osebki izpadejo pametnejši.

Nič ni to v moji glavi, kar mi spet podtikaš, ampak na forumu pod tvojim nickom.
Kdor nima kompleksov, nima potrebe sebe in druge prepričevati kako je on boljši, drugi pa slabši. In samo v tej temi si to večkrat omenila. 🙂

Če si res neumna, ti oprostim, da tega ne vidiš. Če pa se delaš neumno, pa je to res žalostno in patetično.

Tipičen klikbajtarski članek, kjer si lahko razne Replike pumpajo svoj ranjeni ego. Raziskava sploh ne upošteva števila prevoženih kilometrov glede na spol.

Ja, če je kdo nesramen do mene mu vrnem. Če me kdo udari, ga mahnem nazaj.
Imam pač tak značaj, Marko ima pa drugačnega.
Kaj pa ti s temi posti počneš, je pa tudi všeč samo tebi, tako da spusti tisti nos iz višin in ne bodi tako prepotenten.
[/quote]

Verjamem, da ti ni všeč, če te kdo opomni, da se ne valjaj po blatu in da se ti zdi, da nate gledamo zviška.
Nič ni to zviška, le ti si se spustila tako nizko.

Mislim, da sem te že vsaj desetkrat prosila, da nehaš skakat vame, pa še kar rineš, vedno eni in isti tvoji kompleksi, ki jih JAZ NIMAM NAMENA ZDRAVITI.

Ti si sama zrela za zdravljenje. Vprašanje, če se že ne zdraviš in pišeš tukaj, ko te občasno spustijo z zaprtega oddelka. Vsaj po tem kar pišeš gre sklepati tako.

Verjamem, da ti ni všeč, če te kdo opomni, da se ne valjaj po blatu in da se ti zdi, da nate gledamo zviška.
Nič ni to zviška, le ti si se spustila tako nizko.
[/quote]

LOL že dolg ni enga tooook skrbel zame in že dolg mi kdo ni toooolk samo dobro hotel – če verjameš.
Kere pićkice hinavske ste tlele, to kamen joka.

New Report

Close