Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Helči!

Helči!

A vama je že prišlo prvič?
Hočem reportažo za kletkaše!
Dobro seksaj še naprej
Lepa si
Sp

:)))))))))
S kom pa sexa? 😉

Meni pa še obrazložitev prosim…, kakšen je skesani seks… no ko si napisala nekako tako… cmoka in uživajta še naprej, ne bom veš motila, a še tole…pa si pravilno lektorirala, da ne dobivaš sedajle brez veze nagrade??? Že grem, adijo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Z mano ne,je pa nekaj obljubljala,da bomo enkrat v prihodnosti v troje,pa seveda Arči,tudi ti si vabljena,bo bolj veselo!
Sp

kdo v troje; ti, ona in še ?
Sonček?
Njen fant?

:))

Najbrž njen fant,če ne prideš ti.
Sonči pa ne mara v troje,ker ima še z enim preveč dela;-)
No,kaj misliš,bi v troje ali v štirih al ne?
Sp

V štiri!

:))

Isti prostor,menjava partnerjev vmes?

isti prostor.
Samo jaz sem malo neresna včasih in bi se verjetno začela smejati :))))))))
Že zdaj se malo ne valjam po tleh od smeha, če samo mislim na to.
Znajo bit te stvari kar težke. In moraš imeti full poguma za kaj takega 🙂

Soncek pa samo z nekom in nic v troje, …ne, ne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mater sprevrženc, se že smejim, ti takole po hitrem postopku mene ven, ona ima prevec dela…ampak ti me pa res nasmejiš, bravo dober si…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Smejat?Čemu?Ko bi te počasi slekli in začeli akro show,ne bi imela časa smejat se,jokala,bi,jokala,ampak od užitkov Arči moja!
Ti predlagam,da poizkusimo enkrat…
Si za?
Sp

ne sedaj pa resno, kot vedno;) ali bi ti res rad kaj takega probal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Resno: DA! In to z največjim užitkom!
Jasen?
Hvala
Sp

Čakaj, da bi bil ti in zraven tvoja oseba ki jo ljubis in se en par…si tako mislil???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vsekakor jaz(egoist),ostali naj bi bili pa tisti,ki to želijo početi,res pa bi bil počaščen,če bi bila tudi ljubica zraven(pa ne bo,ker tega ne mara)
Lepa si
SDp

Vsekakor jaz(egoist),ostali naj bi bili pa tisti,ki to želijo početi,res pa bi bil počaščen,če bi bila tudi ljubica zraven(pa ne bo,ker tega ne mara)
Lepa si
SDp

Okej, naj to dela tisti ki mu paše, ampak nekaj ti povem, ne vem ce bi jaz dovolila, da bi neka druga ljubila mojega , ali da bi se jaz ljubila z nekom drugim v prico njega…ne ne tega jaz ne morem poceti…samo jaz in on pa pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček resno:v študentskih časih sem to enkrat probal,res,da si partnerjev nismo izmenjali,ker smo bili še malce zategnjeni takrat,ti pa povem,da sva oba para fu***a kot še nikoli!
Pa misli si,kar hočeš.
lepa si
Sp
Kam je pa Arči stisnu,a je upoštevala moj nasvet,kako mora?

Ja v sanjah ja v resnici nikoli, sedaj, kaj pa se bo pa ne vem, ampak dvomim… Arči je njen dragi napodil iz interneta in je on zasedel njeno mesto, samo ne vem kje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči!
A si že pršla k sebi?No,kolkokrat?
Tud meni se je dans ponoči prikazala Marija ;-))))))))))))))
lepa ostani
Sp

hihi, skesano… to sem napisala zato, ker sem imela malo slabo vest, ker sem cel teden imela “predigrice” z Razzitom in Sprevržkotom, pa še en drug (ne smem povedat kdo) me je tudi zrajcal…

ha, naloge pa še pogledal ni, če je uredu popravljena… je kar navalu name ;)))))

čauči sončika

Dragi Sp., ker se mi mudi vn na sončka, ti povem le na kratko: bil je 1 sexič, obema je 1x prišlo, bilo je enkratno…. (bo treba kmalu ponovit)

Mogoče z odgovorom nisi najbolj zadovoljen, sem pa povedala po pravici, če pa bi ti raje vidu, da mi je prišlo 7x, lahko odgovor spremenim tebi na ljubo…. ampak lagat se pa ne sme….

čauči lepi kjegor u bc, pa marijo pozdravi

New Report

Close