Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Helči…

Helči…

…odštevaš nočke, ko nas boš zapustila…in se podala lepim dogodivščinam naproti??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaaaaaaaaaa, komej čakam…. najrajš bi se ga nabutala, da bi šou cajt hitreje mimo…. še 2 nočki in pol ;)))))
ratujem živčna, madonca, brrr, grrr….. 🙁

Kdaj pa ti Sončika odfrčiš na ravno polje? Papa

Jebi+a se obe!Za take reči sem vama pa fouš!ma ne tolk,ku za une druge…
Sp

Ja čez dober mesec začnem in tako bo do jeseni, vmes se vračam za malo domov in zopet nazaj…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmm, potem se skor zgrešimo…
ma ku boš tam… boš sijala tud na forumu? sej boš? sej si pridkana ;))) (no, včasih malo poredna, ma ne bi zdaj o tem) ;))))))))))

Mater sprevržko, danes pa bi te najraje nekam …….., veš to, si nemogoč in pika. Helči dajva mu ponagajat malo, da pride k sebi…

Za kere druge stvari, za šukce, pa za seks, zasanjaj se in si predstavljaj in znori do konca, ker že celi vikend noriš:

Noč je in sama ležim v postelji, hladna je kot vedno, ampak paše mi, ker mi telo naredi napeto, ker mi moja prsa postanejo čvrsta, bradavičke izbočene in samo čakajo na tvoj dotik, poljub, da zarines ustnice vanje, in potem hitiš dalje, poljubljaš moj trebušček, ki je lepo napet, raven, nato prideš do muce, drhtim, ker si te tako želim, moje noge hitijo kar same narazen, muca se zasveti, mokra je in tako potrebna in kakor znaš samo ti, se zarines vanjo, tako pase, kricim od užitka, želim čutiti tudi jaz tvojega korenjaka, zato te pričnem vleči gor k sebi, začutim ga, tako je velik, tako moj, primem ga, si ga nesem v usta in uživam v igranju z njim, tudi tvoji kriki, naj ne neham me spodbujajo še k večjim užitkom in ker sva oba tako potrebna, odnehava in se zarinem s svojo muco na korenjaka, ljubiva se kot še nikoli in naenkrat nama prihaja, obema hkrati, lepo je, in spogledava se kot vedno, ko oče govore namesto naju, in to je to, ja ljubezen je res nekaj lepega.

p.s.
Saj veš draga moja Grdobka, da je tole samo zate, kajne??? Tvoja sem in pika!

In s tem samo malo izzivam našega Sprevržka, da bo boljše volje ali pa bo znorel do konca!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lumpka, porednici sva obe, ne pozabi tega…ampak no sedajle sva kar malo preveč pridkani, no jaz sem ravnokar naredila že nekaj zelo porednega za sprevržka, ker nori že celi vikend in naj sedaj znori do konca, napisala sem mu malo porednosti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close