Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Helči,a že…

Helči,a že…

…seksaš?
Si jo kar nekam hitro pobrisala od tu!
Fejst bodi in drž ga!
Sp

Helči dobro jutro!
kako pa je bilo to noč?Več kot enkrat?
Jaz 1x,pa to ornk!
Zbudi se,je že cajt,ne boš ceu dan spala!
Lepa si
sp

Ne vem, vaju bom kar vprašala:” Ali vidva tekmujeta u seksu???” Vsak dan…me prav zanima kakšno zatišje pod med tednom???”
No jaz vama vsekakor privoščim vsak dan…ampak se bojim, da to pri vama ne bo, se motim??? cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!Ne mi ubijat upanja prosim.To umre zadnje.
Ne ne tekmujeva,vendar se mi takoooooo fejst zdi,ko to počnem.
In kruta realnost je pa taka,da je kvota(družinskega) sexa za ta mesec najbrž izpolnjena :-))
nekaj upanja ostane še pri ljubici,vendar ne vem,kako bo,je preveč čejev vmes .-((
Lepa si
Sp

neč ni blu… ;((
najprej sva morala ahtat njegovo mlajšo sestrico, je pr nama gledala tv… potem sva rekla, da greva na hitro na en rojstni dan… pa sva bila tam do zgodnjih jutranjih ur… potem se mi pa res ni dalo… in sem odpujsala domov… med potjo so me ustavli še eni tipi našemljeni v policaje!

blagor tebi, ki sexaš vsaki dan ;))
čauči

Ej moj Helči.Ti moji sexi v zadnjih dveh dneh so bolj posledica napake v programu moje žene(ziher ji je programator crknu),drgač pa ,kakor sem že rekel,sem izpolnil vso mesečno kvoto sexa z ženo:-)))
Zdaj bom pa spet vsak dan tulu tu in vasd utrujal s svojo fukotožnostjo.A jebi ga,tak je život!
Bom moral ljubico vprašat,če se njej kej daje dol pa da malo kvoto popravmo…
Sp

Ne ne, ne boš ti meni zdej nekej tle utruju…. Ta teden si sexal vsaki dan, celo večkrat na dan/noč… Jaz sem samo v petek, pa ste nardili ceuga hudiča iz tega ;))
Če je 2x na teden je dostkrat že veliko! Kvota pa taka :(((

Helči!Ni res!Sem se dal dol samo v soboto 2x in danes 1x.To sta pa samo 2 dneva.No bomo vidli,kaj prinese preostanek mesca.Če bo ljubica kej nos vihala,bom pa spet pri sosedi,kaj probu,ma se mi zdi da je šla na dopust,ker ma temo v stanovanju.
Lepa si
Sp

Hmmm, ne štekam. Kaj ti mi zej govoriš samo kolkokrat si z ženo ali z vsemi skupaj?! Zaprmej, de si uni dan govoru (blo je med tednom), da si sexal!!! Ben čo, kej si pole lagau??

Ti ti tiček 😉

Ne lažem nikoli!
No mogoče je pa res blo kej med tednom,saj ta cajt tko hitro laufa,da sem mogoče tud kej spustil 😉
Z ljubico pa ziher nisem že 10 dni!Ne vem kako zdrža,si je mogla že kakega druzga jebota omislit,se bojim?
Lepa si
Sp

Aha, potem nisi lagal, si samo že pozabil. 😉
Te dajejo leta ali pomlad?
Ljubica pa taka, če te ne čaka. ;))

A drgač je še kej snegca pr vas?

Šarmanten si :**

No, zdaj, ko sta ušla, vaju pa sam pozdravim :)))
Lp!

Jaz sem še tuki… kam letiš Cvetko moj dragi? ;))

Letim, letim in se lovim oziroma vas lovim :)) kot ptiček :)))

… aja… ptiček po kletki… ampak zdejle mislim, da sva v tej kletkici samo midva… torej pazi, kaj boš delal z mano ;))

Hmmm, veš kaj bi…. ;)))) aja, moram pazit, torej… mmmmm recimo, sladoled lizal mmmm… :))) Pa ti?

Jaz bi ga tudi… lizala… sladoledka… ;))
Kakšen bi bil danes res dober: jagodni? stračatela? kokos?
Hi hi, pridi… ti bom naredila eno velikooooo sladoledno kupo. ;))
njam njam.

Ne bom sladoleda,sploh pa še povabljen nisem bil
Pa-pa

… no Sp. pridi pa še ti, bomo v troje lizali. Saj je to tvoja velika želja ;))

;)))) za take slaščičarske, “vse sorte torte” bi pa mogli že v drugo kletko, če ne, gneča bo takoj prevelika… ;)) torej, kam že vabiš na velikoooooo sladoledno kupo 😉 …k sreči mam na zalogi veliiiik trdo zamrznjen sladoled… za velikoooo sladoledno kupo ;))))

… že prou, jst sm jo bla pripravljena s tabo (in Sp-jem ) delit, ti jo boš pa kar sam zmazu!!! že prou že prou, še prosu boš ;)))

pa dober tek, razbojničk, veliko užitkov pri lizanju… sladoledka ;))

ja buča Helčina ;)) nesporazum je bil zdaj to… ne more bit samo ena veliiiika sladoledna kupa, ampak tudi en velik trdo zamrznjen sladoled… , saj nebi… ahhh no.. :))))

..no no ..ja ja, pomlaaaad ter pomanjkanje… česa že… lizanja sladoleda :)))

.. eh, vse pride… mal bomo še potrpeli…

juhu, vidim, da si mi zametu moj mail-box ;))
ti bom poslala zdej eno ful krepko zadevo, se boš krohotal do onemoglosti ;))))

čauči

New Report

Close