Najdi forum

help

Glede na to, da si vzela v roke knjigo… hmmmmmm se sprašujem :))) če res ni najboljš, da jo popihava 🙂 NE! Jest se pa ne dam kar tako odgnat’

Jani

Ja, no, glih gledam……pravzaprav buljim….

Uf, kako so mi vsec dicvji zajcki, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He he he 🙂 pazi, da ne te ne bodo začele bolet očke… če boš preveč buljila :))))) Ampak, jest se ne bi preveč sekiral in bi vse prepustil trenutni intuiciji 🙂

Zajček, a ti danes delaš… al si to od doma?

Jani

Ves, da nisem siguren, kaj zajckov pes je.. Kaj pa ce klobas ne mara? Mislim, da bo kos pecenke bolj zanesljivo deloval..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ampak :))) ježek… klobaso maš vendarle lahko vedno s sabo :))))

ze. ze, bemti, sam tista ni psa….hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

…sej vem 🙂 samo, bere se pa dobro :))

Ježek, mislim, da Zajčkov kuža ni izbirčen in bi mu pasal tudi kakšen kremenatelc :))

Jani

Ej, vidva, ha, ha, sta pa korajžna fanta. Le koliko časa bi to šlo. A bi res rada oba, da se vama kaj lepega naredi?

Ja, Jani doma sem, danes brez dela. Ukvarjam se trenutno z dvema fantoma (vama ), ki sta se oba lotila samega zajčka!

AHA!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

To je beseda , Jani!!!

Ja

Mislim, tole je pa res korajža!!

Zajček, čakam na povračilne ukrepe :))

Lepo, da je vsaj kdo doma… da niso vsi po službah…. Heh, tale France je pa res kembelj :))) kar praz’nk si naredi 🙂

Jani

A hočeš, da ti tudi jaz naredim praznik ?

Včasih so rekli… pes, ki laja… ne grize :)))) torej.. hm, vprašnje kolk deleč bi šel s korajžo 😉

Jani

Ja, lahko…. zakaj pa ne… sej je praznik, a ne :)?

Ne, ti kar povej Jani, kako bi praznoval, he, he.
Sem pa res korajzna, pa se sama tule z dvema . Sem računala na to, da se bosta ustrašila, zdaj pa ne vem kako naj se zvlečem ven.

Hahahahaha… jest pa glih ugotavljam, kako naj se izvlečem ven iz tega praznovanja :)))) Ane, če človek prizna, mu je že pol odpuščenega 🙂

Zajček, n’č skrbet za praznovanje… sej je tko vsak dan mal praznik 🙂

Jani

p.s. kaže, da se je ježek ustrašil… a si ga kej srečala? :)))

Nisem se ustrasil, moram vmes kam skocit, kaj naredit .. Drugace pa razmisljam, da ni zajcka kaksna nora muha picla, al pa da ni en joint zapalil.. Tako korajznega zajcka sploh ne poznam!… In kar dvema grozi z necem in nekaj obljublja… Le kaj se bo iz tega?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Je skadila kakšen špinel… al pa je mamilje sa s žlico? Ah, ne 🙂 sej prav.. da je mislila, da se bova ustrašla :)))) hehehehe

Me spominja na tistega zajčka… k je zaspal.. pa sta se volk in medeved prepirala o tem, kdo ga bo pojedel… potem sta se stepla… na mrtvo.. in ko se zajček zbudi.. pravi.. Madona, kakšne p***** počnem v spanju :))))

Jani

Ravno na tistga zajca sem jaz mislil, ko sem prej pisal.. Ce ni pod mamilom, je se moznost, da je zajcek kaksen konjak ruknil za hrabrost..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No ja.. sej pri dveh takih kot sva midva :)))) pa tud zajček mora počepn’t 🙂

Konjak gor al dol 🙂

Jani

Ti boš pa sigurno videl kaj bo, brez skrbi..Ja, ha, ha joint, ta je dobra. Pa saj vidiš, da moram vaju dva nora fanta ukrotit na en nacin…

New Report

Close