Najdi forum

help

Matr ej, sam čaki, da čebelca pride v ponedeljek, bosta že videla falota!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha,ha, ti me pa res prosiš. No, ja, boš dobil kar hočeš!

He, he, evo, kaj sta navalila.
Pa se izkažita no, junaka!!!

Zdej sem še enkrat bral.. kaj sem napisu 🙂 moram rečt… da se prov fajn bere…. :))))) sam jest nisem tega misluuuuuuuuuuu hahahahahahaha

Zajček, sorry…. sem mislu.. da takih dveh, kot sva midva z ježkom, se pa more en zajček ustrašti.. ma ne počepniti hahahaha:)))

Jani

Ha, ha, zdaj me boš imel pa še za norca, kaj??? Se mi boš tule izgovarjal, heh… Kar si reku, si reku, zdaj je čas, da se izkažeš, saj sem rekla, da sem divja!!

ok.. res sem ga usral 🙂 samo ej.. podurhov je pa ne bom… zdej sem tle, pa deli z mano kar češ 🙂 Ampak, danes si pa res vsa divja :))) Zajček, Zajček :)))

Jani

Brrrrrrrrrrrrrrrrrr… tresem….. se 🙂 ej, ampak, a misliš da čvelca v ponedeljek ne bo čvelca, ampak osa? Aj jaj…. kriza…

Jani

aha…. Kdaj ? zdaj ali takoj?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jaz bi se rad dal krotiti, sam nacin me zelo zanima…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

takoj zdaj!

Čebeli ima rada zajčka, pazi se jo.

bo nežen, brez skrbi.

Ok, vdam se….

Sej… mene boš pa s čvelco preganjala :((((

Jani… ki išče zaščito pred čvelco

Zajček in ježek.. jaz zapuščam tole našo noro hišo, moj delovnik se bliža koncu.. želim vama lep vikend in velik sonca.. pa krofov in maškar…..

Še enkrat… lep vikend in lepo se mejta!

Jani

Ken ima tebe rad!

No, evo, zdaj boš imel res priliko spoznati divjega zajčka!

Tudi tebi Jani lep vikend!
Upam, da si se imel lepo :))))

Zajček, zajček, veš da je bilo lepo :)))) v vajini drušni 🙂 No, ko bo spet kakšna taka prilika.. pa gremo jovo na novo 🙂

Še enkrat lep dan in čau!

Jani

joj, samo , da ti je bilo lepo Jani ! Hvala za pohvalo! Vsekakor velja ponoviti bolj na ” ostro “, he, he….cmoka…

lp, zajček

Uf, sta se me pa privoščila, kaj?
Vama bom jaz že pokazala konjak, pa mamila , pa to…falota!

Zajček, glede na to, da si bila tako raazborita včeraj, bi človek pomislil, na vse 🙂 Ampak, mal heca pa ne more škoditi

Lep dan pa velik sonca :))) Pr nas ga mamo z aizvoz 🙂

Jani

Madona, a ti si tuki spet. Kakše hec nekaj. Vse je res! Zajček se nikoli ne heca iz takih stvari :))

Zajček 🙂 zdej sem doma 🙂 hmmmm.. no ne bod užaljena.. madoniš.. a res ne razumeš heca?????? :)))

A ja, doma. Yap, razumem ta hec, he, he….prav pa drugič, he, he….
tudi tebi cmoka….

New Report

Close