Najdi forum

Hely

A že gledaš Bonda, da te začnemo opravljati ;)))) ..pa, da boš res spremljala film!!! …hik hik hik hik hik.. ;))

In kaj bova opravljala?? Ali bova fofš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej, razbojniček noče opravljati z menoj, no jaz pa sploh opravljati ne znam, zato ti draga Helči samo kličem:” Uživaj in delaj sedajle predvsem vse tisto kar ti paše in te veseli!”

Nočka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hej SončeK, mam ravno večerjo, al neki tacga.. ja, če opravljat ne znamo, bomo pa sam mislili nanjo, he he, kok sem žleht razbojnik..

Helči zdaj misli na eno,jaz pa na krasne joške od Berryeve v filmu.Razbo,a ni špica?
Sp

Razbojniček…upam, da imaš tako dobro vecerjo kot sem jo imela jaz, dober tek…;)) Seveda lahko mislimo, ampak jaz mislim tudi na nekaj drugega, evo pa sem še jaz žleht, čutiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ta ženska je pa še meni všeč, res je špica kot praviš sprevržko, dober okus imaš ni kaj!!! Samo škoda ko je takooo dalec kot vse prepovedane stvari, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček,mtj,saj Halle ima pa take kot ti,a ne?Ah ne,saj si enkrat rekla,da imaš povešene,če se prav spomnim?
Tud če maš povešene,si lepa!
Sp

… no coment o..
khwe, khwe, pa dobr, a bom lohk do konca tole pojedu a ne :)))

nehaj, me od spodaj spet sprasujejo kaj se dogaja tu zgoraj…ker se smejim kot nora, ja povesene imam, pa grda sem, pa skoda besed,da se opisujem, saj ves sem kot zmaj….ti je sedaj kaj lažje pri duši???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bog požegni!
ma joške pa ima!Berryevka namreč!Za Sonči pa ne vem,jih noče pokazat!
Sp

kaj no coment, ti bi pa lahko kaj komentiral;), ali verjames vsemu temu???
Pa pojej že no!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,me malo na ženo spominjaš,no…pa ne zamerit,saj danes jo samo hvalim.Bom pa še tebe.Uaaa,kake lepe povešene joške imaš in kako si lepo grda kot žen…pardon zmaj!
Ljubim zmaje!
Sp

Ja sem pa res lumpa kaj!!! Ti ti sonci ker se tako skrivas…ja to pa lahko gleda samo moja Grdobka in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bohlonej, bohlonei.. pa dobr, jaz sem rekel, da bomo Hely opravljali…

Kdo je pej tu zdej?Grdobka?A je to tvoj mož?Mislim,če si ti zmajklja,je on zmaj,a ne?

Pssst:vse bo ta sonči nardila sam,da jih ne b razkrila….

Ok.Hely je pršla nazaj in je priznala,da ima vso mokro
Sp

ne me basat, zdaj bom pa jaz tako popenil kot si prej ti tam,… sam men to ne gre od rok..

Vem, pa ne povem ker ne smem in pika!!! Pa zadnji stavek zelo drži, ker te prav nič ne briga…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

razbojničk moj dragi, kaj delaš? ne se jezit kr boš ratu grd! mi pa nočemo tega, sej veš?

lepkan si, cvetko ;))

imas sreco da te žena ne bere, ti kar uživaj, samo da ne boš jutri jokal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja pomagaj mi no, beres kaj pise, ali ti to verjames???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aja tule se ti jeziš…se pa pustiš sprovocirati in tam se sprevržko ni imel za kaj “pizdit”, ves to??? No ti se pa lahko, ti že veš kaj delaš, cmoka, ga čutiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja kej sem pa kaj takega rekel?
Sp

Nič zmaj je zmaj in to ostane, jupiiii! cmoka;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close