Najdi forum

Hely

Tvoj e-mail signalizira napako!Preveri,če nimaš puhn ladlc!
Sp

JA, takoj…
mi ga je razbojničk napouhnu… hihi

hvala za opozorilo…

papa

Ojla, kej si poslu pole kej? Neč ne pršlu… plac pa je?
Čauči tudi tvojemu Franceljčku 😉

Sem res neki poslu,pa ker stvari ne shranim je ni več…e passato!
Sem te nemara neki sprašavu,zakaj s bla žalostna zjutri in sem hotu met privat odgovr,to mislim,da je blu!
A si zdej ži kej buolš vuelje?
Sp

ja, zdej je že mal bulš… sm pojela kremšnitko… pa razbojničk je pršu brenčkat…. in me spomnu na toplo šukico…. maškure sm vidla…
tista reč sicer še zmerej obstaja, ma sm jo mal potlačla odzad…

pride dan 😉

Samo,da si buolši!Sm še jest buolš vuelje!
A bomo kej seksal zvečer,mislim mi?
Sp

hehe, zna bit, da bomo…. bomo vidli, kaj bo prineslo popoldne…
kaj ti si za? kej sploh sprašavam… ti si zmeri za…. 😉

kaj je pa v tebi vzbudilo boljšo voljo?
papa

Mi je ljubica telefonsko neki nardila:-)
Pa smo kuj boljš!Pa še tvoja karikatura,ta pa sploh gate in še kaj trga!
Sp

telefonsko? hm….
(p_m_i_?)
kira karikatura? me je kdu narisu? ojej, kej je bil razbojničk? slika s šukce? ojoj ojoj

;))

Tista fotka ja!Ko tako lepo…hm,grizeš al fa….al kako že pravjo naši mulci?
Sp

brzdaj se, dragi… de ne pridem kegor uz brdo… bo šiba pela!!
tisto je razbojničk narisu… nič jst prstkov zraven!!!

Usta pa so bla tvoja a ne?
Mat,koko se zdej ven vlečeš,prvo se do. da.,potem pa ne,jaz nisem taka,jaz nisem bla.
A tud u kinotu nis bla v soboto?
Sp

hvala lepa, žleht si… sončiki si reku de ima povešene, jst nej bi pa zdej mejla taka grozna našobljena usta… bljak…
u kinotu sem ti povedala, da nisem bla, ker sem šla v šukico!!!
upraš razbojnička, če ne verjameš! tisto na sliki je bla “riba fafalica” (lat. fishus fafalitus)

hepi nau?

Pa keku, kej se pa gresta zdej… Sprevržko ne bit fufš, saj se z helči neki menva za swing party ;)))) Sam, sem jaz full proti… :))))

A ti sploh veš,kako ubijalsko na moškega delujejo našobljene ustnice(oboje:-)).To je vedla že Bardotka,pa Od Kinskega hči!
To je pa kompliment,a nis tega ukopčala.
Pa neki mi pa ne da miru: a si ti mogoče čebela od Razbota?
Sam vprašam,nič osebnega,firbec pač!
Sp

jej ku te bom… ma ne lizala… z rašpo te bom po nagi ritkici…. u kaka ritka… vsa rdeča bo…. ;))

meni take grde ustnice, ki sežejo čez joške ne delujejo kot kompliment !!! mislm…. ku de bi bla z nevem kšnega afriškega plemena in bi cele dneve cuzala zombijem…. halooooo?
pa brez zamere… imaš pač slab okus… 😉

mogoče čebela, ne pa čebelica… hihi, ane razbojko?

O čem se že pogovarjamo?Sem mal zgubil sled!jaz sem imel ves čas v mislih šobe od tiste ribe,pa sem malo primerjal.
Pravzaprav,saj ni važno kako izgledajo,ampak kako primejo in zasesajo!
Kajne Razbo?
Sp

Stari,umakni se,ta tema je samo za dva!
Velja meni!
Sp

zdej morm jt prou še enkrat pogledt tiste šobe… ne vem al so res tolk grozne kot se jih spominjam… al kdu tuki pretirava…

jejej, sp., potreben si ku sahara wade 😉

Če ne bo miru,ti jaz moje šobe pošljem…ja se moram glih obrit,pa nimam cajta,k se skori moram tle z vami preganjat!
Sp

ma ja, sej razbojkota (zadojkota) tudi ni več… jst pa morm delat…. čauči… se sexamo več ksnu….
papa

Zadojkota? Ja, pa kaj še :)) He, sem res malo odbrenčal… za zadojkota… ne ne, saj ne. Sem poletel malo ven na SončeKa 😉 pa ga nikjer ni blo, pole sem pa kar jesti šel, zdaj pa še na eno kavico z…
ok, je več ksnu :))
pa pa!

priden bodi razbojko razdojko, čmrlčk, cvetkec, sladoledk, banananjamko, cukrček, trotk … zlatkan si… ;))
papa

New Report

Close