Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Here we go again….

Here we go again….

Punčkam cmočke, fantom cmoke, mojemu ježku lupčka !

grem dol čitat :)))

Kje hodis ! Ves dan te
iscemo , pogresamo in
smo zalostni , k si se mal …
… zgubu ?
Ne hodi v velike in temne gozdove .

Ja, ne hodi v velike in temne gozdove….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

saj te pokličem še danes kot sem rekla..
saj zajček ne bo šel v temne gozdove, tudi ne bo skoz se plazil po šumi, bo dvignil kepo pokonci in lop po pesi :)))))))) koga :)))))))))))))

A ne , no !
Kako nam more kar … zmaglit !

Upam , da se je vsaj
kraaaaaaaasno imel ,
si odpocil useska in
zajcek zajckasti
srecal kako prijetno …. :)))))) ?

To, to, to, yeeeeeeeeeeees, moj začjek, moj
zajček, moj zajček, moj zajček, moj, moj, moj.
Na, zdaj grem gor v sobo objeti vse tiste plišaste
zajček, tko!
Ti pa se okol obrn, kuhavnico v roke in mahi z njo
ku z uno sabljo, ki glave seka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ti ti nioba ti, hehe…
ti že pokažem :)))))))

aha, ja zajček je srečal eno lepo kreaturo, že kar nekaj časa nazaj, hehe..

To, to, to, yeeeeeeeeeeees, moj začjek, moj
zajček, moj zajček, moj zajček, moj, moj, moj.
Na, zdaj grem gor v sobo objeti vse tiste plišaste
zajček, tko!
Ti pa se okol obrn, kuhavnico v roke in mahi z njo
ku z uno sabljo, ki glave seka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

joj kaj so corti tisti pliši tvoji. Ej, a veš katerega sem takrat crkljala, tistemu prilimi moj cmok !
Yap, zajček je borec !
mariči pa moje sonce!
pa vsi no madonca, saj ste vsi sončki moji….nioba tudi…

Zajček se vrne kasneje …

da mi ne bi spet kdo kable pulu medtem ):

Ej, futram gospodarja in pridem kmau!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…. sem se nasmejala ta hip do solz.
Najprej pride mož domov, lačen in prezebel.
Nešto ga uhvatilo. Jaz takoj pripraviti kosilo,
sladko (sveže) zelje z ocvirki, jasno, popoprano
in počesnano in štorovke z jajčkom. In smeha pri
mizi za dol past …..pa še zdaj ne vem, kaj je bilo smešno.

In potem vprašam moža, če me ima kaj rad, ker sem mu pripravila trske za bajto kurit za cel teden, drva sem mu naložila tja k peči, ker ima revež srečo pravo pravcato smolo, da pride vsaj štirikrat na teden prej domov kot jaz in …. MORA ZAKURIT. In če ni trsk in drv pri roki, je ogenj v hiši brez kurjenja.

In kaj mi odgovori, ko ga vprašam, če misli, da ima še kdo tako ženo, da možu pripravi trske, pa drva pa ….. za cel teden, mi pa reče: ja, kaj pa vem, bom moral malo ugotavljati in povpraševati?
Pih, norček, zdaj bo spraševal, se mu pa izplača, a, zaradi …trsk ? ali kaj ???

In na vprašanje, ali me ima zato kaj rad, mi ponudi podvrašašnje: Ej, pa povej no, kaj moram zdaj reči, da bo to tisto ta pravo zate?

Ma da dol padeš, bemtiš? A so moški res pozabili vseh teh dvajset in toliko let, kaj so takrat, za oglom hiše, v najhujšem mrazu in pišu šepetali na ušesa? Ko je škripal sneg pod nogami, ko je tako zeblo, da je jezik ostal trd na sredid poti iz ust, hiteč naproti vročemu poljubu in ko se je odtajal v ustih, je bilo vsega skupaj le kup stokanja od ugodja, da se spet človek malo pogreje in potem tisto ugodje, ki je narekovalo besede zahvale, aaaaa? aaaa? Pismo, a ste vse pozabili, a? Pol se ti pa drzne mene vprašat, kaj MORA REČI, da bo meni prav? Ej, da se ti res prav zarola od …. kwa pa vem česa, no?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O, moj zajci, samo, da spet nazaj.. Me je bilo ze resno strah zate, ko si kar izginil..
nimam besed, da izrazim svoje veselje.. Joj, pa se lupcka sem dobil..
Cmoka nazaj in veliko poguma in dobre volje.. To zelo rabis!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jajaj pa ko da ne poznamo te dedece! Moj je dons ves z žaubami namazan..okol mene pleše ko maček okol vrele kaše..hmm he če ga nebi poznala..hahahah Aja za nameček pa še reče..uh ti k si mene dobila si zadela sedmico na lotu!! Uh bemti da res!!!
HAhahahahahahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a veš kaj ti bitje bodičasto!1 Mat kurja,tristo kosmatih medvedov,pišovkapoldi…uhhh kurja juhca…………………..ma ma zdej bi pa žih že vedel,da so lupčki zate od zajčka v specialni pakngi z rdečo pentljo zaviti….Uhhhh če bi mene kdo tkole lupčkal..uhh madona..pol bi blo res vroče..heheheheh

Ježeeeekkkk a ne da je ta naš zajček res en velik cuker…(dej no že…a te morem res na vse spomnit:::……..pih pih)

Mmmmmmmmcmmoka no tako pa muca lupčka ježeka..ahaaaaaaaa!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ga bomo za uha pa po nagi riti…POK POK POK!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ooo mamica moja..vsi se futrajo….hmmmm a čm še jest kej v usta dat! AAAa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bog te blagoslovi ježek, da si se malo oglasil.
Ni da ni, ampak če ni, pol pa res ni in je da ni!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marici, saj jaz izkoristim vsako priliko, da se mal oglasim.. Morda je sedaj malo redkeje, se pa vsaj pofockam.. Vsekakor bolj pogosto od sefice, res pa veliko manj od tebe! Tvoj stavek; “Ni da ni, ampak če ni, pol pa res ni in je da ni! ” je zelo filozofsko pomenjiv, hehe.. In velja tudi za nasega zajcka!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Eh, ježek, nič ne razlagaj, tega nisi dolžan, ne meni,
ne komu drugemu. Vemo, kaj je forum, vemo tudi to,
kdaj in zakaj se nanj javljamo in to je tisto, kar nam
velja. Vse ostalo pa je, kot je. Kdor čuti željo, potrebo
in da mu dopušča čas, je gori, kdor nima vsaj enega
od teh treh svari, se težje znajde gori. Tko to je. In …..
kadarkoli prideš, verjemi, se ti rada oglasim, ker te
rada prebiram in ker rada vidim, da si z nami. Pa bodi
toliko, kolikor si pač lahko. Jaz pa brez “te moje knjige”
ne morem. Oziroma, bolje rečeno, zelo težko sem brez
vas.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca hvala na slikovitem in barvitem poduku.. Tega smo vsi jezki potrebni, ker smo bolj trde buce in pocasnega dojemanja kot sama ugotavljas..

Hmmmmm, ce ze ti ves, da so lupčki zame od zajčka v specialni pakngi z rdečo pentljo zaviti…., pol pa najbrz ve to ze cel Tjavendan, hehe… Ja, potem je pa res; ” Mat kurja,tristo kosmatih medvedov,pišovkapoldi…uhhh kurja juhca….” Ej, muca si ti ena ta prava kuharica.. Edina pripomba, medvedi ne smejo biti kosmati, ce so ze peceni…

Sprasujes, ce je “naš zajček en velik cuker? Ma, kasen cuker , nas zajcek je ta pravi biser v oceanu zivljenja…. Glih za to je potrebno z njim previdno, da se skoljka ne zapre in izgine v prostranstvih morja..

Ahaha.. Enakega mmmmmmmcmmoka nazaj nasi muci…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

IJUJJJJJJJJJ zej ..zej me je pa ob branju tko prijetno zaščemelo po celem telesu uHHH!!! pa koža se mi je naježila…ojej Ježeki………………………….*******************************************************************+

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej vidim ja..naša muca…šmrc šmrc..kdaj bom pa kej tvoja?AAA?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close