Najdi forum

Hey!

Lupčki zlati! Kako ste?

Dobro.
Lepo.
Pustno.
Mastno….:-)) Tako ali drugače.

Cmoka.

Arči,zlato naše!Si še živa?Sončka so kurenti,torej tisti ta tvoji,khmmm,kako naj povem,no skoraj po*****i,a si imela ti kaj več sreče,al tako smolo kot naša Sonči?
Lepa si
Sp

Samo ne o masti in krofih. Ker mi je slabo od količine pohrustanih krofov :)))
Enkrat na leto mislim, da moram vse krofe pojesti, ki jih vidim :)))

kaj pa faza NULA.. ajjooo :))))

saj to smolo je mela Sonček,mislim,al se motim Sonči?
Bok Razbo!
Sp

Še migam ja 🙂
Kako to misliš, če sem imela več sreče? A to pomeni, če so me p…….? :)))
Ne, niso me…se pravi da imam smolo… :)))

Arči moja, evo me, malo prej še maskarca, sedaj pa zopet stara……imena žal ne smem napisati…

cmoka arčica!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

V kaj pa si bila našemljena?
Cmokeca tebi nazaj :*

tako nekako!Sožalje!Bo pa drugo leto še ena prilika :-)))
Sp

Drugo leto? Do takrat meni muca 365x skupaj zaceli :)))))))))))

Saj to je najbolj smešno, jaz našemljena v Klovna, in me ugrabijo kurenti, ej…zraven mene pa polno maskarc lepih princesk, sneguljcic in oh in sploh, ampak ne, moje očke nagajive so bile dovolj da neke roke so se me polastile in potem bil je joj!!! Ja Arci res sem se ustrasila, ko so me vlekli k sebi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Opa, opa 😉
Ti bi se kar prepustila ritmu divjih rok ;)))

Saj bi se ti tudi, ko bi te mladci vlekli k sebi, no jaz se nisem, so me moji odvlekli nazaj in tako sem zopet tu in ne nekje tam na ali v Ptuju…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisi edina, veš…:-))
Danes so mi hlače tako opete, da me vse boli…:-)))
Sem pa pridna, danes nisem katerega “uničila” – krofa, lepo prosim…..

Jaz pa sem se danes napokala, da se mi vse obrača v želodcu.
Zdaj pa nič več do drugega leta :))

Ja, zadnjič smo govorili, da se ravno jutri začne novo leto – sicer tibetansko, je pa. :-))
Punca, jutri se torej s¸pet lahko filaš…:-))
Cmoka na lička.

hmmm….niti ne govori…
Taka močna telesa in roke. Trdi prijem… Uh, je že vroče 😉

Ej, vidva kar uživajta, samo ne pozabita, da kdor se zadnji smeje se najslajše smeje in no jaz se ne bom smejala ampak bom počela raje kaj drugega, danes zvecer in pika!!! Kaj pa vidva, bosta delala zvecer, ???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jeeeee…vidiš to pa je lepo od tebe, da mi poveš tako pomembne podatke.
Torej jutri zjutraj spet grem v trgovino po 5 mastnih krofov :))))))))))

No vidis, pa a nisi ti S Ptuja…ej pa saj imas tam nesteto takih rok, pa kje si ti draga moja, jaz pa cisto na drugem koncu Slovenije in me par takih rok zagrabi in odvleče…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, ne … jaz imam nekje 15 min vožnje do Ptuja…

Če dobim tisto informacijo,ki jo čakam in vem da bo prišla,pol bom tulu od…..ne,ne povem zakaj!
Sp

Ej Arci 15 minut in si v narocju takih mladcev…kaj se cakas…….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da maček odide iz mene :)))))))

New Report

Close