Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek HI-KO vas že tak razganja, punčke pa še mal domišljije

HI-KO vas že tak razganja, punčke pa še mal domišljije

…V KATERI POZICI PA NAJBOLJ UŽIVATE ??

pa boste lažje dočakale nočko in hopla na …….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

V tisti, ko ni treba čakati……:-(

zvercica pa imam nabrusen jezicek…….
saj sem vedel, so te zdrazili s prejsnjimi temami, jest pa sedaj kratko vlecem……smrk……

cmokecccccccccccccccc

leta letijo - iščem stevardeso.....

… še krajšo boš potegnil!

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cenim te,saj veš ne?
Sp

zverčka zlata……?????????????

CMOKEC

leta letijo - iščem stevardeso.....

A MENE?????? ZAKAJ????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Vem, ti SI pravi prijatelj, prijatelj, ki ga dobiš, ko ga potrebuješ!

Cmoka na lička.

V tisti ko matram tebe!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No ja na nek način,je bolj frčalo k žverci,sorry.
LP
Sp

Tako je prav, sem takoj zraven.

A me imaš vsaj tolk rada kot Sonček(2 pikici zaenkrat sem si izboril pri njem?).
Cenim te!
Sp

Tri! Prijateljske, seveda.

Bo v redu?!

Tako je , smo kot trije mušketirji, jupiiiiii!
In se imamo zelo radi……prijateljsko seveda
cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No kaj potem, se bomo matrali ali ne, razočarko kje si, aja, saj res kofi pijeva, oprosti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Od ženske,prijateljice,je to še več,kot bi si zaslužil!
Hvala,cenim te!
Sp

… kakor pade…

lep si, Razzy, v vseh pozah :)))

Pa a si ti na vojaških vajah al v pojstli?
Lepa si
Sp

hehe, včasih bi lahko rekli, da sem na vojaških vajah v postli… hmm, kako bi rekla, da ne bi blo preveč čudno…. v glavnem je en top, ki strelja, jaz se branim, pa letijo šibre, pa se je treba sklont sem, pa tja… na koncu pa vse skupaj pade v strelski jarek.
hmmm…

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A si probala kdaj,kje bila večja ofenziva,mislim več topov naenkrat,pa več strelskih jarkov? 🙂
Sp

uuppss, to je pa že mal preveč za povedat… naj ti povem, da je bilo to v vaših krajih… ko smo šli po eni mulatjeri nekam tja proti krnu al batognici… me je napadel cel IX. korpus…. potem sem omedela pri eni karavli, kjer so me našli 3 dni pozneje in odnesli v bolnico franjo, kjer so mi zbrisali spomin…
čauči lepotec

New Report

Close