Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu higiena

higiena

Berem vas ze kake tri tedne in se res zelo zabavam.

No, zdaj sem se odločila, da vas še nekaj povprašam. Morda se vam bo zdelo neumno, a upam, da me ne popljuvate preveč.

Torej, sama sem take narave, da se nujno moram pred vsakih seksom stuširati oz. umiti. Drugače nisem sproščena. Dragi mi včasih očita, da s tem porušim čar trenutka, s čemer se strinjam, a si ne znam pomagati.

Sicer se stuširam tudi zjutraj in zvečer, a če naju npr. prime, da sexava čez dan, pa sem med jutranjim tuširanjem in sexom bila na stranišču – “no way, dragi, moram se prej umiti”.

Kako pa je pri vas? Ste tudi tako zakomplicirani, kot jaz?

Aja, morda vas zanima, kako je pri mojem partnerju. Pri njem pa me ne moti, če se neposredno pred sexom ne umije, saj vem, da sicer redno skrbi za higieno (in nima takih problemov, kot smo tudi že brali na tem forumu).

Moški, po resnici povejte, a vam paše orala, če se ženska neposredno pred sexom ne umije???

No, spet ena taka kot moja! Meni bolj paše telesni vonj, kot pa vonj po milu, sam ne vem zakaj.
No, če si bila prej na WC pa mislim, da si storila prav, ko si se umila, to tudi midva delava.
Še veliko užitkov ti želim, sam ne pokvari vedno vsega zaradi tuširanja kar tako!

res se meni osebno zdi maalček pretirano, ker je tako kot si rekla čar prav v tem da volja pride in ti jo izkoristiš, kar je nekaj najlepšega. na to sploh še nisem kaj pomislila, jaz včasih mojega kar naskočim.
če pa ti brez tega ne moreš se pač tuširaj glavno je da se ti dobro počutiš, to pa res ni taka stvar

Ker je orala sestavni del najinega seksa, ne bi bil sproščen, če ne bi bilo umivanja (brez umivanja je samo izjemoma, ampak brez orale). Res pa je, da to zmoti tisti trenutek.

Ja Erči, midva bi res odlično shajala, če bi prišla vkup. No zdej bo spet Sara* rekla, da sem vse zasral!

ah sara*pa res ne bo nič rekla, sej se midve tudi kar razumeva:)

Tkole vam povem. Ko sva še hodila in sva to počela več al manj v avtu, umivanje tik pred tem ni prišlo v poštev, pa sva bla prej kar precej prepotena od plesa, zdej pa je navada taka, da mora bit vse po reglcu – najprej tuš, pol sex. Čeprav je meni osebno v zelo velik užitek slačenje moških, predvsem odpenjanje hlač, …. ne pa, da pride že slečen iz kopalnice.

Itak se dnevno tusiramo, umivamo, mi je lepše, če se stusirava predno se ljubiva, ampak ker vem da je spontanost najlepsa, ne kompliciram in ko naju zagrabi, pac uzivava in lepo se je potopit v njegov lastni vonj, ne smrdi,ce bi…mi to ne bi pasalo in bi zelela umivanje prej…tko pa me njegov lastni vonj se bolj rajca in on pravi enako, prav jezen je, če recm pejva prej pod tusa…in pol ne greva..sm se ze mal navadla in nism vec tolk picajzlasta.

erci..prav si povedala..KIR..ti pa sam nehi…mater te bom..haha

Seveda je po opravljeni potrebi zaželjena voda, če se gre pol v akcijo.
Ampak kaj pa storiš če vaju prime tam kjer ni tuša?
Ali so posebne situacije kjer se prepustiš al pač ne?

Jaz imam vedno ob sebi mokre robcke..ze zaradi otrok, imam kar une baby in vedno so zelo prakticni za vse namene, tudi za naju…

Ja tudi jaz imam to vedno in povsod seboj (zarad otroka) pa še tako lahko pridejo prav

Jaz imam v torbici intimne robčke in vedno pridejo prav. Pred sexom se ponavadi ne tuširam, ne vem zakaj, saj oba prijetno dišiva.

Jaz se včasih ko moj gleda tv vležem k njemu in ga voham – men tako diši.

Se bojim, da malo pretiravaš! Če mi reče, da se hoče prej stuširat, naj gre in se stušira. Si pač to želi, ampak se pa to ne dogaja tako pogosto. Jaz se sploh ne vprašujem ali sem stuširan ali ne, ker se mi takrat običajno zelooooo mudi ;-). Je pa tudi tako, da za svojo higieno sproti skrbim, tako da kakšne packarije ravno ni. Ona pa ravno tako.

Malo nehaj mislit na tuš in se raje predaj užitkom! Sprejel te bo tudi kadar smrdiš in ti povedal jasno, da si želi, da se greš stuširat kadar bo hotel to. Malo večji problem je mogoče poleti, ko smo vsi prešvicani, ampak jaz imam takrat občutek, da je ženski pot hudo vznemirljiv!

Nekoč sem preveč popila. In končala z žensko. Samo tista je pa “dišala” kot riba. Saj nisli bila slučajno to ti?

Halo??
Jaz pravim dobri ženski tudi riba. Pol ti tud po ribi..?

Ne, jaz pa res nisem “bila”!

Vprašane je za Štajarko. Sem pa vesela, da se tudi ti oglašaš.

Lahko da je to bila tudi kloniranka Nataša Z..

???

Najde se tudi kdo, ki bi se rad pod tuji vzdevek skril. Zloba ali pomankanje samozavesti? Sedaj razumeš, Kir?

Kapiram, ja!

Super je to, kar si napisala.
higiena mora biti in ne pase mi orala če punca ni umita in ni zelo higienična!
tebe bi človek kar imel:)

Ne po ribah, sploh po crknjenih ne. Pač pa po mačkah, tistih na dveh nogah.

New Report

Close