Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Histerija ali kaj drugega?

Histerija ali kaj drugega?

Včeraj smo pri nas imeli zgleda kao histerični napad….ne vem no, če je res kaj na tem, samo otrok (5,5 let) je totalno popenil. Jaz ga gledam, ne morem verjet, kar vidim….kar naenkrat je začel moža gristi, na vso silo mahati z rokami – kao, da ga bo natepu- pa tega ne dela pri nas nihče, pa jok in vpitje…..
Res, da sta se malo prej pregovarjala glede odgovarjanja-ma jaz ne vem od kje mu to-pa ne ne bom, pa kaj pol, pa pusti me na miru……in podobno….kaj mu je????

Kasneje se je umiril, sva se lepo pogovorila……samo opravičilo pa ne gre nikakor iz njegovih malih ustk.
Drugače je popolnoma normalen, hodi v vrtec – tam je vse ok, lepo se je igrati z njim, se pogovarjati…..

Kaj narediti v takih primerih?

LP,
M.

Blagor vam, ki ste to doživeli prvič pri teh letih :))) Mi smo se s tem soočili pri kakšnih treh. No, tepemo in grizemo se ravno ne, opletamo pa. Bolj ali manj uspešno to tudi premagujemo.
Pa saj so vsi otroci taki, a niso?

lp, t.

Mi se gremo pri napadih histerije malo ohladit v sobo in ko zadeva mine pride nazaj pa se lepo pogovorimo. Na srečo se to zgodi zelo redko in celo pomaga. Zadnjič mi je rekel: ” mami se grem mal ohladit pa ti potem povem zakaj”!!!!!!!!!!

lp

New Report

Close