Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hitri kredit po novem

Hitri kredit po novem

Ce bi me bivsi oskubil za 100k prihrankov zarad stanovanja jaz pa bi imela samo 95 v predalu in bi fuflal mi vsak dan okoli tega bi sla na banko pi teh 5k samo da mu zaprem ono na g.
Kaj pa ce ji je bivsi pobral 100k sedaj pa mora placat nov kolk babici?

Kaj pa ce dobi 7k popusta na robo ce jo avansno placa ona pa nima dovolj denarja?
[/quote]

Od kdaj se v Sloveniji operacije plačujejo?
Sam vprašam…

Bo kar držalo imam plačo okrog 1300 eur našparanega nekaj čez 300000 eur ork bajta dober avto .
Non sto p mi ponujajo neko varčevanje ali mi hočejo nuditi kredit.
Pa če želite vam pa jaz kredit dam samo če mi boste plačali fajn obresti.


Uf se opravičujem eno nulo sem preveč napisal 30000 eur

Mater pa res filozofirate
Avtorica je ziher kakšna SP čistilka ima svoj avto na kredit in še avto za delo prevoz sesalca in čistil.
Verjetno je zapravljiva ,ne zna delati z denarjem ,pogoni vse kar zapravi.
Ja z takimi je pa res težko.
Verjamem da na banki premišlujejo ali ji naj dajo kredit ali ne .

Sram te bodi lažnivka.

Finančne rešitve

za vse vaše finančne težave.

Finančne rešitve za podjetništvo ali ponovni zagon dejavnosti. Elektronski naslov: [email protected]

WhatsApp: +1 (901) 799 2742

https://www.facebook.com/Posojilo386/?ref=pages_you_manage

Hvala vam

Odgovor na objavo uporabnika
Čakajoča, 08.11.2019 ob 09:55

Evo izkušnja, da je Banka Slovenije res močno zakomplicirala zadeve.
Moj mesečni osebni dohodek je dobrih 3.000,00 Eur + malic in prevoz. imam dva lizinga za avto – obrok v znesku 195,00 Eur in obrok v znesku 290,00 Eur. Drugih obveznosti nimam, ločena, imam lastno stanovanje in enega otroka. Zaprosila za 5.000,00 Eur potrošnišega kredita, za dobo odplačila 6 mesecev, kar znese mesečni obrok slabih 100,00 Eur.
Sem mislila, da bo šlo z lahkoto, pa ni tako – po dveh dneh so me klicali, da potrebujejo še 12 plačilnih list in da se še odločajo. En teden je že od moje vloge, pa še vedno ne vedo ali bi mi teh 5 jurčkov posodili ali ne 🙁 Pa je moja plača precej nad slovenskim povprečjem.

Jaz pa banko čisto razumem… Je namreč dokaj čudno, da pri tako velikem dohodku potrebuješ 5k € premostitvenega kredita.

Sam sem imel v preteklosti precej manjši dohodek pa nisem nikoli potreboval takih, hitrih premostitvenih kreditov. V bistvu sem imel do sedaj le en, stanovanjski kredit…

Sicer nafzalinski post. Tule nekaj fali v zgodbi. 5 jurjev za 6 mesec znese obrok, brez dodanih stroskv banke 833, četudi si pozabilo ničlo in bi bilo na 60 obrokov, brez stroškov banke znaša 83 €. Tudi ni jasno, zakaj bi matična banka zahtevala plačilne liste za eno leto, glede na to, da Banka Slovenije ni avtoričina matična banka.

Zaprosila za 5.000,00 Eur potrošnišega kredita, za dobo odplačila 6 mesecev, kar znese mesečni obrok slabih 100,00 Eur.

5000€ boš vrnila v 6 mesecih po 100€ na mesec? Matematika ti močmo šepa.

1. stara tema

2. vse banke zahtevajo 12 mesecev plačilnih list za kakršen koli kredit

3. vsak kredit gre skozi postopek odobritve, ki traja vsaj 14 dni.

avtorica je verjetno komot dobila kredit. samo se ji ni dalo tega napisat, ker bi point posta šel v prazno

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 24.01.2022 ob 11:42

1. stara tema

2. vse banke zahtevajo 12 mesecev plačilnih list za kakršen koli kredit

3. vsak kredit gre skozi postopek odobritve, ki traja vsaj 14 dni.

avtorica je verjetno komot dobila kredit. samo se ji ni dalo tega napisat, ker bi point posta šel v prazno

Na Svoji banki nisem rabila nobenih papirjev, niti plačilnih list, zakaj že; če imajo vpogled do centa 😳🤫, čakala sem dva dni. Če bi šla pa drugam, bi pa rabili, poleg plačilnih,, tudi kakšen izpisek

New Report

Close