Najdi forum

Hm…

Hm?

Lep večer, pa lepo nočko! Pa n’č cmokov pa n’č zauh!

Just…. Hm!!

Jani

Jest pa dam cmokca :)))))

tebi in tudi vsem ostalim 🙂

pa lepo nočko !!!

B.

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHMMMM… kriza na pomolu!

najavljen STRAJK JE OCITNO V TEKU! Sefica je izgubila vso kontrolo, njen zamenik se je spuntal, ta najbolj produktivni so ustavili PC, ker imajo vsega dost..

PRISEL, VIDEL STANJE, SE POFOCKAL IN ODSEL.. OSTAJAM pa OPTIMIST!

TJAVENDAN DRZ SE, ker si globoko v nasih srcih!

vsem lepo nocko in mirne sanje

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro vsem .

Pridemo , pridemo ! Vsi , spočiti , polni energije , vsi
zaljubljeni v ljubezen , pa tisti samo v sonce …..!

Lepo jutro je , 7 stopinj celzija v zavetrju ,

dani se tem …. eh , to ni to , to je pa še od javne razsvetljave u Lublan ….

Muca , da nauš danes zaspala , kje pa si ?!

Janči , ti si pa priden !

Uživaj ….. ciu dan !

Barbara 🙂 Uh… evo vračam cmoka, pa dam še enga zraven 🙂

Lepo jutro in en krasen dan!

Jani

ježek…. zauh!!!! Še je upanje 🙂

Dobro jutro tud teb nioba in veliko … užitkov :))))

Zamenik se ni spuntal. Dovolj mu je igrati ” bebca ” in se mu pogovarjati samemu s seboj, ali pa večno gnjaviti še tistih par dušic, ki so mu delale družbo. Naučena, da ni lepo nekomu na post neodgovoriti, sem se trudila in poleg blebetanja neumnosti, tudi odgovarjala. Tudi pametno . Včasih samemu zidu, ker odovora ni bilo.
Samo biti optimist je premalo. Samo imeti tjavendan v srcu je tudi premalo. Tjavendan je le forum, njegova duša pa smo mi…
In za rešitev krize je dobro, da VSAK nekaj naredi !

Ali pa tudi ne !!!

zajček, hvala!!!! Hvala za vse, kar si dala temu forumu. Spoštujem to. Globoko. In čisto normalno je, da enkrat pride na vrh piskra.

Meni je parkrat že. Sedaj je blizu. Vendar še nisem mislil štrajkati. Vendar ni daleč dan, da ob takem nadaljevanju foruma, tudi jaz sporočim, da imam težave okol in okoli in se neham javljati. Enkrat sem napisal, da imamo maile, da se bomo pač tam prebirali. Ja mamo, samo tam je krog tistih, ki bodo prejemali maile, precej ožji.

Bush bi rekel: God bless you!!!!!

Jani pravi: Lep dan… zajčku pa vse zahvale za držanje foruma nad gladino. Prov ima.

moram ti dati cmoka !

cmoka vračam 🙂

Oj NIoba draga..lep pozdrav!! Nisem zaspala o kje pa..rana 4 ura me je zbudila..ampak poslušaj..prejšnji dan je bil zame tako težak,da sem se zvečer na kavču dobesedno zgrudila..nevem kaj se je dogajalo okolo mene..vem samo da me
v tre
nutku ni bi
lo me
d ž
iv
im
i.
Seveda se je to dogajalo po tistem,ko sem otroke spokala spat!
No in tako sem spala ko ubita do jutra.In zjutraj…Uhh So me čakala vsa oppravila,ki sem jih prešpricala zvečer..Priprava oblačil za otroke,pomivanje posode…pospravljanje stanovanja…ITD
Zato je muca mogla vse to zjutraj nadoknaditi.,seveda še pred službo!..Zavihala sem rokave se zakoapal v delo in uspela…To je to!
Lupčak si me pogrešila*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close