Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek H&M Celje – oddelek za nosečnice

H&M Celje – oddelek za nosečnice

Pozdravljene,
ali je v celjskem H&M oddelek za nosečnice ali ne. Če je bi danes šla malo v šoping, pa da ne bom zastonj se vozila.

Hvala za informacijo.

LP,

JA, je! In to ful fajn, veliko izbire, luštne stvari, v sredo so imeli vse št. od XS do XL.

J.

ali lahko poveš kake so cene

pa je tole res? Baje je enaka roba kot v Lj zato je treba za nosecniske obleke v MB. Poklici jih in povprasaj.

Ja,v celju je kotiček za nosečnice in izgledajo prav luštna oblačila

Kadabra – ja, res je, ker sem si jih JAZ kupila. So pa bile tu na forumu res dezinformacije, da ga ne bo.
Pikapoka – meni se zdi ful ugodno v primerjavi z npr. Kepico ali Lavie – za bele lanene hlače sem dala 6990, za prosojno majčko s kratkimi rokavi, ki jo sedaj nosim čez dolge 3490, jeans kikle (kratke) vem da so ok. 6000, eni puloverji ok. 4500, ostalih cen pa nisem tako gledala.

Lp, J.

Halo,
jaz sem zadnjič spraševala za H&M v CE in sem tut šla v šoping. Kupila sem – NIČ 🙁 Niti se mi zdela tako velika izbira pa vse so bile nekam čudne oblike, take vrečaste stvari. Pa drugače vse stvari zase že leta kupujem v H&M in sem res njegov goreč zagovornik ampak zdele sem bla pa totalno razočarana. In smo šli praznih rok domov.

New Report

Close