Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hm, hm, no ja ……. če ni drugače…..

Hm, hm, no ja ……. če ni drugače…..

……. pač mora biti tudi tako dobro.
Dobro jutro oz. dober dan prijatelji.
Vsem lep dan. Ker nikogar ni, ker vas
vedno zamudim, žal ne gre drugače,
kot da vam voščim lep dan in …… spet
mrknem.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne odidi :- ((
Rad vidim,da si tukaj.

Še tukaj pozdravček obema ! Do zdajle smo kuhali :)))

Še mojga pozdravčka in poljubčka sevede…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

tko ja :)))

Oh, KR, včasih se mi zazdi, da se pač
ne najdem več … tukaj, med množico. In
potem se nenadoma spet pojaviš ti in
mi vliješ spet malo tistega samozapanja
in volje, ki je lastne slehernemu človeku,
le nekdo mora dvigniti tančico, pod katero
je spravljena. In vedno veš, kdaj je treba to
tančico čisto rahlo dvigniti, čisto malo, samo
rob ……… hvala :-)))))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Moji moji ………. prijatelji ………
prinesite svoje stolčke in svoje dežničke,
pa lepo bukvico in jo bomo takole skupno…….
čisto po poletno …………… prebirali ob šumenju
valov, ob vonju joda, vonju morja in vonju vseh
mogočih olj za mazanje utrujenih teles ….. prinesite si še kozarček juicea z dvema kockicama ledu in slamico in ……. užitki bodo resnično popolni. Vi …… morje ….. vetrc……. stol ……. dežniček ………rahlo nakazana simpatija mimoidočega črnega vraga ………… in jaz !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ah, no ja, slikce pa ni, ker je prišel ” tale vragec
prezgodaj:

Je, ali ni ………. ? To je zdaj vprašanje ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Da bi clovek znorel, ampak res znorel.
Saj niti ne bi bilo tako tezko. Dogaja se mi
namrec, da mi tudi dva do trikrat v casu, ko
klepetam z vami, javlja napako in me sprašuje,
če naj pošlje obvestilo o napaki. Karkoli pritisneš,
ali “pošlji” ali “ne pošlji”, vseeno vse skupaj izgine
izpred oči.

Pravkar sem namreč prijateljici pisala pismo, bemtiš vraga, vmes seveda nisem spravljala (na hotmailu!) in kar naenkrat obvesetilo o napaki in nato vprašanje, ali naj pošlje to obvestilo ali ne. Ta presneta volja.net mi bo počasi požrla še to malo živcev, kar jih imam. Se to morda dogaja tudi vam…… ??? ne to z živci, ne, ne to, ampak tole o javljanju napake? In če se, kako odreagirate? Penite kot jaz? Šizite kot jaz? Ali se sprijaznite z “mrkom na ekranu”, z “izgubo napisanega” in se vdate v usodo?

Grem pisat še enkrat!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh Marička,dogaja dogaja..pa nismo preko volje povezani.vsega hudiča se dogaja..saj smo živi ljudje…Pravijo da se živemu marsikaj dogaja.Ja men naprimer pošta štrajka včasih tudi do par dni..Najhuje pa je to kar praviš ti:vse že napišeš,manjka samo pika na i…potem pa tema..vse se zriše….bemti! Kaj češ..kot si sama ugotovila..idemo jovo na novo….heheheh :))))
marička čao!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj je ta čao …. je to za prihod, biti tu, ali
za odhod?

Muca … čao!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

čakita da preberem

Čao kot pozdrav,nikamor ne grem,sem komaj se dokopala pc-ja končno je frej..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

običajno , kar se tiče pošte , popenim :))))))))))

He, he, oki, gremo pol malo rajat, nede?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, sej, tudi jaz sem popenila. Napišem pismo,
dolgo še kar, ampak, zdaj me bo že izučilo. Se mi je
že dogodilo tako, da sem napisala dolgo dolgo pismo,
pih, obvestilo in …… the end! Nič od ničesar več! Za
pošizit, res. Zdaj pa sem ubrala drugo taktiko. Napišem
pismo, recimo dva odstvka, pa v “send draft”, tolk, da je
spravljeno, kar je napisano, potem pa naprej! In četudi
parkrat send-draftam, mi je vseeno lažje, kot pa da vse
izgubim.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja vidiš , meni se je to zgodilo ene trikrat , pa še vseeno ne spravljam . Enostavno si rečem , saj se mi ne bo več zgodilo . Zamisli si to kozlarijo. Potem se spet zgodi…

he, he rajat :)) . Danes sem zanič in ne morem it ven rajat . Sem zaspana kot polarni medo.

Mariči in muca , lepo nočko obema . Zajček je ninan in grem spat . Mislim , da bom samo padla dol :))

Ja, nočko vsem, tudi jaz jo mahnem gor po
stopnicah in v mižule mežule……. tako nekako,
ane muca, mižule mežule. Pa eno tiho nežno
uspavanko vama zapojčkam, pa pokrijem z
odejico obe, pobožam narahlo po licu in ………
ugasnem lučko na nočni omarici ………. ter tiho
prikličem spokojni sen in zvezdo, ki naj bedi nad
vama.

Tudi mojo Niobči zadekam z odejico in ji voščim
lahko noč in lepe sanje.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)) Aha mižule mažule…Jep!Ali pa v spančkovo deželo jaz velikokrat pravim.he ravno danes me je nek fantič v službi spraševal.ja kam pa gremo,kam gremo…Pa pravim ja v mižule mažule..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close