Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hm kaj mu je

hm kaj mu je

Zadeva je taka. Na chatu spoznala prijetnega moškega. Oba sva poročena. Po neskončnih klepetih in tudi začetku zaupanja me je prosil, da se slišiva. Vse ok do takrat. Poslal mi je nekaj svojih slik, jaz ne. Nato se dogovoriva za kavo in se ful ujameva. Sledi naslednja kava, malo nežnosti, vmes mnogo sporočil, že zjutraj mi je voščil dobro jutro, zvečer chat pozno v noč. Obema je vse super pac mal spremembe.  Ok se dobiva tretjič. Spet isto kot drugič. Vse super. Uživava skupaj, pogovor nanese tudi na kaj več kot nežnost. Oba ugotoviva, da ni še čas. Da bomo videl, kaj bo. Se posloviva. Od takrat tema. Komej kakšno sporočilo, vidim da je na mejlu a meni ne odgovarja. Pravi da ima gužvo v službi, da nima časa blabla. Na moje vprašanje če sem postala moteča pravi, da ne in da ima gužvo.  Star izgovor, gužva v službi, dva meseca nazaj pa nonstop sporočila. Tipično odjebal me je. Vaše mnenje?

 

Ja pa odjebi še sama, prasička umazana.

Odgovor na objavo uporabnika
ljubimka335, 03.06.2021 ob 15:01

Zadeva je taka. Na chatu spoznala prijetnega moškega. Oba sva poročena. Po neskončnih klepetih in tudi začetku zaupanja me je prosil, da se slišiva. Vse ok do takrat. Poslal mi je nekaj svojih slik, jaz ne. Nato se dogovoriva za kavo in se ful ujameva. Sledi naslednja kava, malo nežnosti, vmes mnogo sporočil, že zjutraj mi je voščil dobro jutro, zvečer chat pozno v noč. Obema je vse super pac mal spremembe.  Ok se dobiva tretjič. Spet isto kot drugič. Vse super. Uživava skupaj, pogovor nanese tudi na kaj več kot nežnost. Oba ugotoviva, da ni še čas. Da bomo videl, kaj bo. Se posloviva. Od takrat tema. Komej kakšno sporočilo, vidim da je na mejlu a meni ne odgovarja. Pravi da ima gužvo v službi, da nima časa blabla. Na moje vprašanje če sem postala moteča pravi, da ne in da ima gužvo.  Star izgovor, gužva v službi, dva meseca nazaj pa nonstop sporočila. Tipično odjebal me je. Vaše mnenje?

 

Poročeni ima vedno alibi tudi pri ljubici – če ne drugega pa tistega pregovornega:  “v sili hudič muhe žre ali  v originalu: yesterday I  fuc*ked my wife :). Jajčka so očitno prazna, morala mu mal dela, žena mal diha tudi morda za vrat, če kaj sumi…. Med vami poročenimi prešuštniki je vedno tako. Najdi si neporočenca, pa ne boš v dilemi in skrbeh.

A ti misliš, da če je poročen da imaš iz tega razloga manj nevarnosti, da boš fasala kako spolno prenosljivo bolezen?  Haha – ravno med poročenimi prešuštniki so okužbe v porastu, se na veliko širijo- ker vsi mislijo, da samo doma poleg dodatka, pa vsi brez zaščite… Vsi bi brez kondoma napirmer…. Zakaj torej ga serješ kot poročena s poročencem – ker imaš manjega mralnega mačka, ker ga ti kot “vezana” tudi sereješ ”  Sorry, ni nabijanje, ampak najdi si samskega, ti bo olj iz “roke jedel”; kot ti hočeš. Poročenca že doma žena komandira, ne išče zato ljubice 😛

Vmes mu je druga že dala oz mu daje. Pa ne žena.

Mogoče
1. Doma problemi, žena, kdo bolan, otroci tečni, bolani, mogoče sam bolan.

2. Ima res veliko v službi in nima volje za to

3. Preveč se je zagrel; pa se želi ohladiti

4. Žena mu je našla slike katere ti je pošiljal

5. Testira, če ga boš pogrešala

6. Niha mi razpoloženje in ne ve kaj bi rad

ITD…verjetno še sto drugih vzrokov. Pusti ga pri miru in se bo sam oglasil, če se mu bo ljubilo.

 

Rada bi bila ljubica, ampak seksala pa ne bi?

Kaj si mislila da išče? Sorodno dušo 🙂

Fak ste patetični res.

Odgovor na objavo uporabnika
hecno, 03.06.2021 ob 16:11

Rada bi bila ljubica, ampak seksala pa ne bi?

Kaj si mislila da išče? Sorodno dušo 🙂

Fak ste patetični res.

Točno to si jaz mislim…..pa mater no, saj niste stare 12 let ko se pričakuje sprehajanje z roko v roki in malo lupčkanja. Ali pač?

“Ugotovila sva da ni še čas”…..hja, mislim da si to ugotovila ti, ne on. Zakaj misliš, da išče poleg žene še kaj za zraven? Za romantične pogovore?

Ne, ti ugotoviš, da še ni čas za sex, ker hočeš še njegovega lažnega nakladanja poslušat, on pa zadevo zaključi in lovi sex drugje. Tipičen internetni lovilec sexa. Zadajo si za cilj recimo mesec dni (lhko tudi celo leto ali več odvisno od situacije) besednega kurjena, zmenek, dva max tri-če ne padeš spizdijo ali pa zanetijo prepir za izhod in spizdijo.
Sicer si pa poročena. Namesto da se z njim ukvarjaš, se daj s sabo in premisli zakaj si z možem in zakaj mu ne privoščiš, da je poročen z žensko, ki bi ga ljubila in hkrati si ga želela tudi v sebi?
Aha, to je sedaj ključno ne en tale internetni lovilec sexa.

Zakaj ne poveš svoje stiske možu, da tega loverja na gobec mazne? Zagotovo tvoj mož nikomer ne dovoli, da se norčuje z njegove žene, a ne? Hehe.

Kar se njega tiče, je bil čas že prvič. Zdaj je ugotovil, da ga s tabo čakajo sami problemi, ker očitno pričakuješ tudi romanco, ne samo seks, in se je (pametno zanj) umaknil.

Če pa iščeš novo ljubezen, si si pa izbrala zelo nenavaden način.

na balkanu pravijo taki bejbi…, rada se bi jebala, ne bi ga pa imela notri. Po tako dolgih debatih kot sta jih imela, bi bilo pač normalno, da sta vsaj probala, pa kar bo pač bo…, ne pa tisto, ni pravi čas, heh.. Ure pogovorov, ko se pogovarjata je isto varanje, kot, da se tudi konkretno krešeta..
Je pa zanimivo, ko se v takem primeru en od teh dveh modelov v zrelih letih vpraša…, kaj mu je, hehe..
Ehh, kaj če mu bit, verjetno ima prebavne motnje, to mu je, heeh..

Vsakemu povejte, da se vas najlažje dobi na internetu, tu na forumu. Nismo še začeli z vrhunskimi nežnostmi. To je še pred nami. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.06.2021 ob 18:12

Vsakemu povejte, da se vas najlažje dobi na internetu, tu na forumu. Nismo še začeli z vrhunskimi nežnostmi. To je še pred nami. 🙂

xrobe

A….to pomeni,da nisem izgubljeni primer….in tle lahk najdem…loverja….mogoce partnerja-idealnega…super🙃😉

Hahaha

Pozdrav. Lahk sam reces skoda besed in zakaj dolocenih besed dejanj nisi doma uporabila ker se ti doma ni za truditt vec . Tipicne zenskeee ki skacejo cez plot ce pa bi moski pa bil vse sam clovek ne.

In na koncu ste ve svetniceee. Zalostnoooo kam gre svet

    Kaj skaces v drugo zelje, raje pojej svojega!

Ta je najboljša, ko se kurva dela nedolžno, ko se kao izmika, da ni še čas itd… A bi rada pri njemu zbudila občutek, da si poštena ženska, ki ne da kar takoj in vsakemu? Če bi bila res poštena ženska, se ne bi po sex portalih vlačila. Še manj pa bi se poročena tam vlačila.

    Sej si si sama odgovorila 🙂 tipično te je odjebal.

Iz lastnih izkušenj..ja odjebal te je..naredi isto..

Če rabiš pozornost in nežnost najdi nekoga drugega…

Ponavadi če nima več časa zate je našel drugo

Odgovor na objavo uporabnika
Dolgonoga, 30.05.2022 ob 21:11

xrobe

A….to pomeni,da nisem izgubljeni primer….in tle lahk najdem…loverja….mogoce partnerja-idealnega…super🙃😉

Hahaha

Izgubljen primer, to absolutno odpade. Idealni partner je kot duša dvojčica, oziroma twin flame.

žena ga je dobila, tebi pa tudi ne bi škodilo, če bi ti mož s kakšno lekcijo resetiral kurbirski program

New Report

Close