Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu HMMMMMMM…….

HMMMMMMM…….

Woooow! Si temnolaska v najlepših letih?

Da vidim, če se splača…:))))))))))))))))

Če se sprostim….???

A zdele sem pa po tvoje čist ukočena al kwa?

:)))

narahlo te poližem okoli popka……z jezičkom pa že hitim proti lu*liki…..danes še posebno lepo urejena……nežno jo poljubim……ter jo takoj pričnem sesati, grizljati……lizati….lu*lika že spušča sokove…….potegneš me nazaj na sebe…..

…….po mojem je že precej rosna…..ta mala potrebnica…..

Cmok na lu*liko

Hahahahahaha

No comment!:)))

mmmmmmmmmm………………..strastno te potegnem nase in z ustnicami “zagrizem” v tvoj vrat…….seseam ti uho…………………tu pa tam ti potisnem jezik vanj……..nežno, vendar strastno vzdihuješ……….z eno roko ti božam mednožje………….z drugo roko ti razpiram ustnice……………sesaš mi prste………

:)))

Si mislim….:)))

Brihtna bučka si, kajne? :)))

….kakor za koga….:)))))

:)))

…….paše mi….tvoj jeziček me nagajivo rajca……roka pa boža ku*rca……z neverjetno hitrostja ga osvobodiš……ter začneš narahlo dr*kat……medtem se najdeta najina jezička……..strastno se poljubiva……z eno potezo te rešim spalne srajce…..nežno te poljubljam po vratu…stokaš od ugodja….spustim se nižje…..bradavičke so napete…..nežno jih grizljam…..z roko te nežno pobožam po lu*liki…..čutim da si ga želiš ….takoj…..

…..smešno…:))))

Cmok….

…………daj še………..še me poljubljaj po prsih……..želim občutiti tvoj jezik na mojih bradavičkah………..sesaj…..nežno grizljaj……………..hočem te……..hočem , da mi zarineš tvojega kur*ca odzadaj……….ljubim te……..želim te kot še nikoli poprej………

Mal mi “diši” po užaljenosti tole?

Aja, da ne bom une kače vlekla še višje… Le kako naj bi preizkusila tvoj ego? In, predvsem, kako in zakaj bi men to koristlo…?:))) Važno, je, da se maš ti fajn, anede?:)

CMOK

……..želim si te……pogrešal sem te……uležeš se na posteljo…….in mi nastaviš ritko……tvoja pi*čka je vsa vroča, mastna……lotim se je……počasi…počasi ti porinem ku*rca v pi*čko…..narahlo zastokaš…..paše ti……..želiš ga do konca……začnem te nabijati…tudi ti se strastno z vso silo nabijaš…….držim te za boke……nežno ti masiram ritko….prsti mi uidejo vanjo…….

nisem…………..temnolaska…..sem pa v zrelih letih!
:))

bo ok?

Če se pofarbaš…:)))

…težko me je pripraviti, da sem užaljen…..))))…sploh tukaj….

Kako preizkusiti……?
Tukaj zagotovo ne, prej privat…:))
Tukaj smo zato, da trosimo pozitivne stvari…..ne da težimo-s tem pa ne mislim, da ti težiš…:)))))
Trudim se, da je tudi tebi fajn……

Cmok

đizus………………….kam ti prsti uidejo?………………..v ritko?………….Ups……….tega pa ne maram!
:))))
ne no……………ne v ritko!

…………ponovno te primem za boke…..nabijam te z vso silo………tvoji vzdihljaji so vse glasnejši………naenkrat tvoje telo strese, kot bi te preplavila elektrika……nabiješ se do konca……in obmiruješ……

…vendar ti ne dam miru…….

mmmmmmmmmm…………..nadaljuj…………..kako je lepo, ko čutim pritisk tvojega telesa………
…….z vso silo te obrnem in te zajaham…………………..želim te vzeti, kolikor želim sama………..danes si moj suženj!

O, srce zlato, full si prijazen, res… Samo s tvojim ego-m ne bi mela čist nič za počet. Že s svojim imam preveč dela…

Si mi pa popestril večer, to pa definitivno…:))) Tako, da hvala, in cmokca zate (ta bo bolj mičken, ker moram šparat slino za “realne podvige”…:)))

In, zdej se grem “dol dajat”… Majke mi, da bom zihr pomislila tudi nate…:)))

…no, lepo se imej…pa jutri sporoči…če sem bil res v tvojih mislih….:)))

Cmokca za lahko noč

…v lu*liko…:)))

:)))))))))

New Report

Close