Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu HMMMMMMM…….

HMMMMMMM…….

….zajahaš me…….primem te za bradavičke……oslinim si prstke ter z njimi krožim po bradavičkah……uživaš….nabijaš se…….paše ti……z roko te primem za luliko….poiščem ščegetavček ter ga v ritmu nabijanja nežno masiram…..čutim, da ti je to še bolj pognalo kri po žilah…….

STOP!

….ker čutim, da ti prihaja……pospešim…….nenadzorovano krikneš……..tokrat je prišlo obema…….dobesedno padeš z mene……nežno se privijem k tebi….. poljubim te na lička……nežno zapredeš………:)))))

….:)))

Cmoookkk

Mucek, jaz pridem še nazaj…:) Ampak boš najbrž že sladko spal, ko se vrnem…

Tko, da te, nepozabno zaližem zdaj in tu. Nej bo tole namest cmoka za lahko noč…;)))

You are allways in my dreams…:)))

……….mmmmmmmmmmmmmm…..muci, če boš hitra, te še počakam…..
drugače….vračam vse, kar mi ponujaš…z veseljem….:)))))

norc!
:))))))))))))))
Cmok!

……ne vem, a je že tolk pozno….al kaj je s tabo….??

:)))))

ja…………..pozno je…..in ti me spravljaš v ekstazo norosti!
In ko dosežem to ekstazo, želim okusiti tvoje sokove………..objamem z ustnicami tvojega ……………….mmmmmmmmm…………..

…obdeluješ ga z usti……tako dobro znaš le ti……požiraš ga……ližeš….zraven ga narahlo dr*kaš….čutiš, da mi bo ponovno prišlo…….ko se začne ku*rac prazniti……požiraš spermo…..vem, da ti je to zelo všeč….od vrhunca me še vedno prelivajo valovi orgazma…ti pa se mi nagajivo smejiš….

…..in tako objeta zaspiva……ter se že veseliva najinih novih “podvigov”….

Poljub za lahko noč…..:))))

………..smejim se…in te gledam v oči…………želim te videti in opazovati tvoj obraz ob ponovnem orgazmu. kako si lep, kako si poželjiv, ko ti prihaja…..
Grizljam in obenem ljubim tvoje mednožje…………trepetaš………….zdaj , zdaj boš končal……………ne vzdržiš več…………še vedno te gledam v oči.želim te videti…….in poljubiti ko boš dosegel višek ekstaze. Moj si. Moj si in ne dam te več nikomur!

lahko noč ljubi moj……………

Ma, zastal mi je dih…:)))

Fajn! Fajn te je met v mislih…:)))

:)))

:)))

Cmok

Kaj se jeziš smotka?
Od jeze rit raste…. pol pa ne boš več tak cartig:-))))

ej Mojčika sem tak kot ti….. samski in po malem SKOZ tukaj 🙂 , je pa res, da časa ni, mislim za kaj več napisat! Se pa vidi, da so v glavnem “službeni” tukaj! jejhata…doma ne upajo za računalnikom sedet in take pisat! 🙂

p.s.
daj mi piš na email no……..

Pač raje sexamo v živo:-)))))

Pač nimamo pimpeka samo za lulati in valjati po rokah.:-))

saj jaz tud…sploh ne vem zakaj si to men odgovoru!
🙂

napisal si: “doma ne upajo za računalnik sest…..”

:))))
jos, dragi; jaz sem poročena pa vendar samska………..zapleteno a ne?

:))))))))

Jaz si tukaj dajem duška med službenim časom. Zakaj, ravno ne bi razlagala.
Ko sem doma, niti ne pomislim ne na mon, ker imam dovolj drugih oseb in stvari, ki me razveseljujejo in mi lepšajo dan.
Zakaj bi pa po*fukala Kira in še koga malo poljubčkala, sem enkrat že napisala v enem postu in se ne bi ponavljala. Gre pa seveda samo za virtualno sexanje in nobene želje po doživetju tega v realnosti. Pač si dam malo duška, kot na primer fantazija med samozadovoljevanjem. Kar seveda ne počnem v času visenja na monu.:)))
Pa nisi tečna. Pogrešaš nas v popoldanskem času in ti je malo dolgčas.:))))

:))) Mojca, zapleteno, ampak razumljivo večjemu številu žensk.

New Report

Close