Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hoče se polastiti mojega otroka

Hoče se polastiti mojega otroka

Sem moški v 50-ih, bil poročen skoraj 30 let, zadnjih 15 mesecev sem imel mlado ljubico. Ni bilo to sploh za sex, bila so vpletena čustva. Kakorkoli, sem se želel ločiti, le iskal sem moment, da to povem ženi. Potem pa je ljubica zanosila, nakar sem se takoj želel ločiti, želel sem živeti z njo in otročkom. Ljubica mi je rekla, naj se ne ločujem, če se prej nisem, me ona zdaj noče več. V besu sem vseeno vložil ločitvene papirje. Medtem je ljubica spoznala nekega bebca, ki ji je rekel, da mu je zelo všeč, in da bi jo sprejel skupaj z otrokom. NI ŠANS! Tudi njo sem napizdil, ko mi je to povedala. Gre za nekega maminega sinkota 30 let starega, ki dela v družinski firmi. Kako bo tam mulc skrbel za žensko in otroka? Lepo vas prosim. Pa sploh nima veze, to je MOJA ženska in moj otrok. Kar potim se, ko pomislim, da bi nek sluzast prašič božal trebuh moje ženske, kjer nosi mojega sina. Povedala mi je, da bi mu tip rad dal tudi njegov priimek. To je moj otrok, priimek bo MOJ. Tukaj me pa zajeba zakon. Problem je, ker nisem njen mož pred zakonom. Moram zahtevati dna test, da potrdim očetovstvo? Če jaz zahtevam uveljavitev lastnega priimka, ga morajo napisati? Kako to gre? Je kdo imel podoben primer?

Dobra zgodba….naslednji

DNK test bo dokazal očetovstvo, lahko zahtevaš, da si vpisan v roj. list. To pa seveda pomeni tudi plačevanje preživnine za otroka.

Haha za crknit smešno.

Če nista poročena mati izbere priimek. In tudi v rojstni list lahko vpise oče neznan.

Katera bo pa vzela 50 letnega locenca, ki vara za resnega partnerja.. Hmm… 🤭

 

Odgovor na objavo uporabnika
biološki oče, 05.01.2024 ob 17:22

Sem moški v 50-ih, bil poročen skoraj 30 let, zadnjih 15 mesecev sem imel mlado ljubico. Ni bilo to sploh za sex, bila so vpletena čustva. Kakorkoli, sem se želel ločiti, le iskal sem moment, da to povem ženi. Potem pa je ljubica zanosila, nakar sem se takoj želel ločiti, želel sem živeti z njo in otročkom. Ljubica mi je rekla, naj se ne ločujem, če se prej nisem, me ona zdaj noče več. V besu sem vseeno vložil ločitvene papirje. Medtem je ljubica spoznala nekega bebca, ki ji je rekel, da mu je zelo všeč, in da bi jo sprejel skupaj z otrokom. NI ŠANS! Tudi njo sem napizdil, ko mi je to povedala. Gre za nekega maminega sinkota 30 let starega, ki dela v družinski firmi. Kako bo tam mulc skrbel za žensko in otroka? Lepo vas prosim. Pa sploh nima veze, to je MOJA ženska in moj otrok. Kar potim se, ko pomislim, da bi nek sluzast prašič božal trebuh moje ženske, kjer nosi mojega sina. Povedala mi je, da bi mu tip rad dal tudi njegov priimek. To je moj otrok, priimek bo MOJ. Tukaj me pa zajeba zakon. Problem je, ker nisem njen mož pred zakonom. Moram zahtevati dna test, da potrdim očetovstvo? Če jaz zahtevam uveljavitev lastnega priimka, ga morajo napisati? Kako to gre? Je kdo imel podoben primer?

Bemtiš, kakšna drama! Komot jo prodaš kakšnemu producentu turških žajfnic hahahaha.

Da se vam da napletat take zgodbice…

Nisi le nezvest, si tudi bolezensko posesiven.

Ja jeba a ne! Veš kolk je žena švicala ko si ti božal trebusceka ljubice. Točno tolk k ti zdaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Jazz, 05.01.2024 ob 17:48

Ja jeba a ne! Veš kolk je žena švicala ko si ti božal trebusceka ljubice. Točno tolk k ti zdaj.

Top 👏👏

cestitke ljubici

Vaš način izražanja je podn

Dobra zgodba. Drugace pa je otrok enako tvoj kot njen. Torej imata enake pravice do se nerojenega otroka in nima ona kaj enostransko odločati. V taksnih primerih je potrebno zaščititi oceta.

Kaksnega  očeta je treba zaščititi? Če je bil pri ženi, ko bi moral opravljati svoje partnerske dolžnosti pri ljubici.. 😂😂 Eni ste tako smešni.

Zgodba je itak izmišljena.

Kakšen pa je nauk te zgodbe: Kar seješ, to žanješ.

Če imaš ženo, pusti ljubice pri miru, ljubice se naveličajo razvajenih poročenih moških, ki bi radi imeli vse. Žal pa tako ne gre.

Zdaj veš,kako se je počutila žena

Odgovor na objavo uporabnika
Musko debelusko!, 05.01.2024 ob 19:30

Dobra zgodba. Drugace pa je otrok enako tvoj kot njen. Torej imata enake pravice do se nerojenega otroka in nima ona kaj enostransko odločati. V taksnih primerih je potrebno zaščititi oceta.

Ni čisto res. Mamin je ves čas, od očeta bo formalno šele, ko bo urejeno očetovstvo. In če ona ne bo želela urejati očetovstva, bo moral oče vložiti tožbo. In šele, ko bo to urejeno bo imel tudi določene pravice in seveda tudi dolžnosti.

Glede priimka, vse kar bo oče lahko “zahteval” je, da priimku, ki ga bo izbrala mama, doda še svoj priimek.

Na to kdo bo božal njen trebuh pa avtor kot oče nima nobenega vpliva. Prav tako nima nobenega vpliva, če bo mama otroka v partnerski zvezi z novim partnerjem in bo tudi novi partner pomemben v življenju njunega skupnega otroka.

Te že nima rada, če se je odločila za drugega partnerja, ane?

OK, vložil si ločitev, sicer bi jo pa itak žena, ko bi zvedela, da plačuješ alimente haha

prej bi mislil in se ločil in nudil novi ženski ljubezen, kot se šika, ne pa da si vodil dvojno življenje, z ljubico zabava in sprostitev, ostal pa doma, kjer si imel varnost ane.

To ne gre tako veš in prav, da te je ljubica skenslala. Naj si uredi svoje življenje z nekom, ki jo bo spoštoval, ne pa s teboj, ki si jo samo izrabil za svoje ….eh…

Imam pa nek filing, da ta otrok sploh ni tvoj:)

no, kakorkoli, uredi, da bo za vse prav in ne igrat mučenika, žrtve še manj in ne bit posesiven.

Naj zmaga iskrenost in ljubezen, pa SREČNO

 

enkrat ljubica VEDNO LJUBICA

Enako velja zate. Prvo kot prvo pa saj sploh ne moreš vedeti če je otrok res tvoj. Glede na to da je nekoga varala s tabo je potlej pomoje tudi tebe. Otrok pa upam, da bo prišel v dobre roke.

Jaz imam podobno zgodbo, samo s to razliko, da “ljubica” nima novega. Sva se razšla v času nosečnosti, sedaj pa me je dala na ignore in bom moral dokazovati očetovstvo. Je pa dokazovanje zelo pametna zadeva, ker te lahko ženska toži v imenu otroka čez leta in moraš plačati vse preživnine za nazaj, skupaj z zamudnimi obrestmi vred…

    Bebo, zenska ni tvoja, to je prva stvar.
    Druga stvar je pa, da imas do otroka vse pravice… ko bos dokazal, da je tvoj.
    Lepo si se zaj….

Da je ta žebska tvoja, zdaj pa nehaj biti bebec in pojdi ponjo!

Rože, izopovedi in vsak romantični trik iz filmov/interneta, ki ga dobiš, da bo spet tvoja! In nikoli več je ne dajaj na 2.mesto! Srečno!

Upam pa da boš tudi vzgled ostalim bebcem, preden izgubijo svoje punce, ko iščejo, kam so založili svoja jajčka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
labodčica, 16.01.2024 ob 11:22

Te že nima rada, če se je odločila za drugega partnerja, ane?

OK, vložil si ločitev, sicer bi jo pa itak žena, ko bi zvedela, da plačuješ alimente haha

prej bi mislil in se ločil in nudil novi ženski ljubezen, kot se šika, ne pa da si vodil dvojno življenje, z ljubico zabava in sprostitev, ostal pa doma, kjer si imel varnost ane.

To ne gre tako veš in prav, da te je ljubica skenslala. Naj si uredi svoje življenje z nekom, ki jo bo spoštoval, ne pa s teboj, ki si jo samo izrabil za svoje ….eh…

Imam pa nek filing, da ta otrok sploh ni tvoj:)

no, kakorkoli, uredi, da bo za vse prav in ne igrat mučenika, žrtve še manj in ne bit posesiven.

Naj zmaga iskrenost in ljubezen, pa SREČNO

 

Daj postavi se v kožo te uboge punce. Lahko ga ima najraje na tem svetu in je bil to razlog, da je sprejela vlogo ljubice.

Lahko se boji in zelo očitno hoče skriti dejstvo kdo je otrokov oče pred svetom. Tudi ti ne bi želela pripeljati otroka v svet, ki bo označen kot pankart spočet iz afere, kaj?

Lahko pa mu je globoko zamerila dejstvo, ali, da se on sam ni odločil za ločitev in noče “izsiliti” to iz njega.

Mogoče bi se ji starši odrekli in je ne bi finančno mogli podpreti, kaj veš. Miljon razlogov je lahko zadaj.

New Report

Close