Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Hodite v trgovine po zivila?

Hodite v trgovine po zivila?

Jaz sem bila danes v lokalni trgovini
Ja meni kar zmanjkuje nekaj stvari.Nabavila nekaj.Kako je pri vas?Pa,se jutri bom sla,ker me kar grabi panika.Mimo se peljem Hofer,Lidl,Spin..cakanje pred trgovino.

Enkrat v bližnji prihodnosti bo treba iti, nam že zmanjkuje kruha, jajc, jogurtov. Prek spleta kar ne gre.
Zakaj konkretno pa te grabi panika?

Danes sem bila v malem Sparu po tednu dni. Na vhodu razkužila, rokavice sem imela gor do blagajne. Prodajalki so namestili neko plastično prepreko. Imela pa je masko doma narejeno, verjetno iz blaga.
Imajo vsega na voljo. Kruh pečem doma, zdaj sem spet nakupila živil za nadaljnjih 10 dni.

Grem čisto normalno, pa glih jajca pozabim 🤷‍♀️😂
Nisem delala zaloge.

Cepivo naj država, ki je spravila spet virus ven, s tistim cepivom po vseh kantalabrih prderka. Če ga je že zamolčala, ko je ven padel. Me ne briga, ker nikoli ne obupam.


Nismo brezbrizni do moznosti okuzbe in ne hodimo.

Najbrž jutri. Ni nič kritičnega, a par stvari je že zelo pri koncu. Čez vikend je itak vse zaprto.

Bila sem pred 15 dnevi, imava zalogo se za 15 dni sigurno, zmanjkalo je sveze solate, ampak imava se kar nekaj kozarcev vloznin in zgodaj zjutraj ko se ni nikogar, grem po regrat in cemaz. Proti koncu gre sadje, ampak enostavno mi ni da bi sla v trgovino. Morda ko res nobenega sadeža ne bo več doma.


Clovek povsem normalno prezivi en mesec brez sadja,kruha in solate. Se pac prilagodimo. Nic ne bo trajalo v nedogled.

Grem čisto normalno, pa glih jajca pozabim 🤷‍♀️😂
Nisem delala zaloge.

Cepivo naj država, ki je spravila spet virus ven, s tistim cepivom po vseh kantalabrih prderka. Če ga je že zamolčala, ko je ven padel. Me ne briga, ker nikoli ne obupam.

Tako cela država že govori o mobilnosti aprila. 🤷‍♀️

New Report

Close