Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Hodite ven

Hodite ven

Na sprehode po istih poteh ali bolj v naravo, na samem in dalec od ljudi?

Pošljete še jutri otroke v šolo in vrtce ali bodo istali že doma?

A ti se sprehajaš, ko ni virusa, po mestu? Jaz sem že dosedaj lutala po gmajni, po polju, daleč od ponorelega sveta:)

Ne. Hodim tam kjer je “čist” zrak.

Jaz samo vprašam, sprašujem kako je pri drugih.

mi bomo šli samo še v hosto

Že danes je bil baje Citypark v Ljubljani prazen. Zelo malo ljudi, nič sprehajanja. Saj tako je rekel, nekdo, ki dela v njem.

Bi hodili. Snovi ne bodo jemali medtem,ko se povisa moznost okuzbe. Po tehtnem premisleku sva se odlocila, da gre moz v sluzbo kasneje, jaz prej domov in otroka ostaneta doma.

Bi hodili. Snovi ne bodo jemali medtem,ko se povisa moznost okuzbe. Po tehtnem premisleku sva se odlocila, da gre moz v sluzbo kasneje, jaz prej domov in otroka ostaneta doma.
[/quote]
So bili doma že danes. Hodijo na sosednjo kamniško šolo od zaprte. Sva včeraj čakala navodilo od pristojnih, pa je bilo navodilo le umivajte si roke. Tako da sva se odličila na lastno pest.
In da odgovorim avtorici. Danes je bil prekrasen dan, tako da smo bili v naravi.

Pozabila sem napisat. Da smo dobili popoldan priporočilo od ravnateljice da naj, če je možno ostanejo otroci doma.


Vsakodnevno po istih poteh, na samem, v gozd.
Zdaj razmišljam še o drugih destinacijah, isto na samem in v gozd.


Vsakodnevno po istih poteh, na samem, v gozd.
Zdaj razmišljam še o drugih destinacijah, isto na samem in v gozd.
[/quote]

Enako


Vsakodnevno po istih poteh, na samem, v gozd.
Zdaj razmišljam še o drugih destinacijah, isto na samem in v gozd.
[/quote]

Ja. Tudi. Ali pa bolj zgodaj zjutraj ven.
Sedaj ko bojo doma bodo zunaj in bo guzva.

V kranjski na smucanju…polno otrok…drugace pa ene 500 folka…

Ni rešitve.
Ni upanja.
Od birokratov do smučarije: v Sloveniji nismo oziroma niso normalni!

Smo pred hiso in okoli hise… danes smo igrali igre zunaj…. sosedovi otroci nimajo vstopa k nam nasi ne k njim… hvala bogu vsi podobno razmisljamo… no pri nas je ze od zacetka tedna tako….

Ni rešitve.
Ni upanja.
Od birokratov do smučarije: v Sloveniji nismo oziroma niso normalni!
[/quote]zalostno ja,z ozirom ,da umirajo tudi mladi,vsaj na Kitajskem so,poleg tega je veliko otrok, ki niso zdravi,egoizem na višku.

Ni rešitve.
Ni upanja.
Od birokratov do smučarije: v Sloveniji nismo oziroma niso normalni!
[/quote]

Ja, danes je se okej, prejsnji teden je bilo med tednom ene 3000 ljudi…pa 1/3 otrok…ja, slovencem nam ne gre slabo…

quote=”Takole je” post_id=13402028 time=1584098335]
Smo pred hiso in okoli hise… danes smo igrali igre zunaj…. sosedovi otroci nimajo vstopa k nam nasi ne k njim… hvala bogu vsi podobno razmisljamo… no pri nas je ze od zacetka tedna tako….
[/quote]

Tako se dela!
Vsi bi bili radi Vaši sosedje.

Ja, danes je se okej, prejsnji teden je bilo med tednom ene 3000 ljudi…pa 1/3 otrok…ja, slovencem nam ne gre slabo…
[/quote]

Zakaj ne zaprejo vseh smučišč če toliko ljudi hodi tja.
Pri sosedih zapirajo mestne parke, da se preveč ljudi ne nagnete, ker bi šli tja, ker imajo čas.
Ni čas za take igre.

Zakaj ne zaprejo vseh smučišč če toliko ljudi hodi tja.
Pri sosedih zapirajo mestne parke, da se preveč ljudi ne nagnete, ker bi šli tja, ker imajo čas.
Ni čas za take igre.
[/quote]

Danes je obvestilo da gresta lahko samo 2 na 4 sedo. Jaz pazim maksimalno in raje pocakam da sem sam gor…

Na dnevni sprehod s psom po dveh istih poteh, kjer nikoli ni gneče.

New Report

Close