Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Hodnik v bloku

Hodnik v bloku

Gledam ljudi, ki gredo vsak dan ven in pridejo z vrečko iz trgovine. Kako nej vem, da hodnik ni okuzen- Sicer imam masko, ampak glede na to ,da maske nič niso vredne, ne vem no .

Mene bolj zanima, če moram jaz npr. v 5. štuk, ali se lahko okužim z vdihovanjem zraka, ki je v znotraj v bloku? Ker do 5. štuka ne morem zadrževati zraka.
Ker ne luftajo hodnika, so celo tisto nogico, ki je bila na vhodnih vratih, dol odšraufali.

Mene bolj zanima, če moram jaz npr. v 5. štuk, ali se lahko okužim z vdihovanjem zraka, ki je v znotraj v bloku? Ker do 5. štuka ne morem zadrževati zraka.
Ker ne luftajo hodnika, so celo tisto nogico, ki je bila na vhodnih vratih, dol odšraufali.
[/quote]
zakaj pa ti ne luftaš? odpri okno, vrata, zahaklaj spodaj kakšno palčko, razkuži dvigalo, tipke, šalterje … vsak naj nekaj naredi!

tudi pri nas opažam, da se nonstop vozijo z dvigalom 🙁 kot da so plačani oz. tekmujejo, keri se bo večkrat dol in gor peljal 🙁

Pri nas je čez dan vhod odprt da se zrači in da ne prijemlješ kljuk. Na vratih od dvigala je papir na katerem piše da prosijo da dvigalo uporabljajo samo tisti ki drugače pač ne morejo (starejši ipd.). Je pa res da imamo samo 4 nadstropja.
Jaz sem šla včeraj prvič po 6ih dneh v trgovino in sem ko sem se vračala za sabo pobrisala stikala in kljuke katerih sem se dotaknila.

New Report

Close