Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Hofer izkorišča korono virus za svoje velikanske dobičke

Hofer izkorišča korono virus za svoje velikanske dobičke

Razkužilo za roke DEZIKIM DERM 500 ml, ki ga proizvaja KIMI d.o.o. iz Trzina in stane v njihovi trgovini 6,90 €; v Mavrici 7,40 €, na Petrolu 8,90 €; v Bauhausu 11,95 € … je v FER podjetju Hofer v prodaji po ceni 12,99 €!
Preverite sami, če ne verjamete!

https://klikaj.si/zanimivosti/slovenija-trgovinska-veriga-pri-izkorisca-koronavirus-poglejte-si-ta-pohlep/

hofer tega do sedaj ni imel v ponudbi.
kako veš, da ni njim dobavitelj prodal po višji ceni?


Zakaj pa ne, če se da. Itak bodo upokojenci vse pokupili!

za roke in ga tudi ne bom…
imam vlažilne robčke v žepu in si z njimi obrišem površine, ki se jih dotikam – ala ročaj vozička nakupovalnega itd., kupila pa sem si rokavice – in bom raje če bo potreba za v javnost in za tvegana mesta raje nadela rokavice gor iz lateksa in jih potem zavržem, potem si pa še redno in povsod roke umivam z milom. tudi po uporabi rokavic.

Pravilno. Bolje kot maska.


A ni to firma , ki se razglaša za najbolj fer. Že nekaj časa ne hodim v ta “fer” od firme. Boli me za njih . Prodajalke pa itak roboti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pravilno. Bolje kot maska.
[/quote]
ravno danes sem v tosami kupila tudi 2 kpl mask – 2 paketka sta omejitev… pa ne zato,da jih bi nosila po trgovinah ali na splošno vseskozi, ampak za vsak ziher – v kolikor bi bilo potrebno če bi bilo potrebno v kak zd ali kakšno takšno mesto z visoko tveganostjo kužnosti, ker vidiš je polno norcev in takrat je bolje,da si sam tudi zaščiten vsaj tisti čas z masko, ko prideš ven – jo daš dol. Tako da so bolj za vsak slučaj, tako kot rokavice, ker potem ko, če bo vse množično in bo panika, potem ne bo ničesar več za dobiti.
Roke imam že sedaj nenormalno suhe zaradi pogostega umivanja z milom in si jih ne folgam več niti mazati toliko, pa itak se potem vse spere ob novem umivanju, razkužila so pa še bolj agresivna, in tudi zato manj praktična- v tem smislu so rokavice bolj uporabne in prijazne do rok ker mi ne uničujejo še dodatno suhe kože na rokah.


ravno danes sem v tosami kupila tudi 2 kpl mask – 2 paketka sta omejitev… pa ne zato,da jih bi nosila po trgovinah ali na splošno vseskozi, ampak za vsak ziher – v kolikor bi bilo potrebno če bi bilo potrebno v kak zd ali kakšno takšno mesto z visoko tveganostjo kužnosti, ker vidiš je polno norcev in takrat je bolje,da si sam tudi zaščiten vsaj tisti čas z masko, ko prideš ven – jo daš dol. Tako da so bolj za vsak slučaj, tako kot rokavice, ker potem ko, če bo vse množično in bo panika, potem ne bo ničesar več za dobiti.
Roke imam že sedaj nenormalno suhe zaradi pogostega umivanja z milom in si jih ne folgam več niti mazati toliko, pa itak se potem vse spere ob novem umivanju, razkužila so pa še bolj agresivna, in tudi zato manj praktična- v tem smislu so rokavice bolj uporabne in prijazne do rok ker mi ne uničujejo še dodatno suhe kože na rokah.
[/quote]

Tudi jaz navijam za tiste lateks rokavice. Uporabljam jih tudi takrat, ko si ga mož tudi po par dni ne opere in si lahko pomagam edino z rokavicami, da mi roke ne smrdijo še cel naslednji dan.

Pa veš, da cene ne določa Hofer, temveč Kimi? In ta je v zadnjih dnevih spremenil cene svojih artiklov.


sedeš v avto in se zapelješ v Trzin, pa bo Hofer propadel!

Ne nabijaj, nabavna vrednost flaše je manj kot 2 eura.
Vsak trgovec pa nabije maržo po svoji presoji.


Jaz sem včeraj v trgovini KIMI kupil to razkužilo po ceni 6,90 €, fotografija pa je bila posneta prej kar pomeni, da je Hofer imel že prej pripravljeno ceno. In predvidevam, da ne pripelje Hoferjev tovornjak v Trzin in šofer v njihovi trgovini ne kupuje po tej ceni!


Jaz sem včeraj v trgovini KIMI kupil to razkužilo po ceni 6,90 €, fotografija pa je bila posneta prej kar pomeni, da je Hofer imel že prej pripravljeno ceno. In predvidevam, da ne pripelje Hoferjev tovornjak v Trzin in šofer v njihovi trgovini ne kupuje po tej ceni!
[/quote]
kimija po nižji ceni, kot je na kimijevih trgovskih policah.
če ne poznaš zakonitosti trgovine, še ne pomeni, da si brihten……………………….


kimija po nižji ceni, kot je na kimijevih trgovskih policah.
če ne poznaš zakonitosti trgovine, še ne pomeni, da si brihten……………………….
[/quote]
Tudi tvoj IQ ni ravno tromestni, če ne razumeš šale kako poteka nabava za Hofer…
Pa še to: Kimi se napiše z veliko začetnico!


Razkužilo je namenjeno le izjemoma, če nimamo vode in mila. Velika uporabo razkužil ima ravno nasprotni učinek. Če bi bila razkužila tako učinkovita, ne bi med prvimi zbolevali zdravniki in zdravstveni delavci, ki se ves čas razkužujejo. Ne pretiravajte z razkužili, ker boste zagotovo zboleli, če boste pretirano uporabljali razkužila!


Zakaj pa ne, če se da. Itak bodo upokojenci vse pokupili!
[/quote]

mhm.
s penzijami, ki nam jih omogočate takile delavci, si lahko veliko privoščimo:-)

Hofer že dolgo ni več poceni.

Cisto res je tako. Hrana tam ni vec poceni. Cim zacnes primerjati izdelke nekih znamk v hoferju in ostalih trgovinah, so v ostalih cenejse. Muller ima veckrat cenejse sladkarije. Tudi domacica v hoferju sploh ni poceni. Mislim, da smo kupci od zacetka nekih nizjih cen v hoferju in nato mislimo da so vse stvari v isti trgovini poceni. Pa so dalec od tega.

Tole je bilo včeraj celo pri Dnevniku TV Slo.

Vse trgovske verige v tujih rokah so nenormalno visoko dvignile cene. Kratkotrajni dobiček je prevladal nad razumom. Hofer ne razmišlja dolgoročno. Izgubil je zaupanje kupcev.
Sedaj ne bodio mogli oglaševati Hofer več kot fer.
Če bi bil hofer fer, bi imel razkužilo na vhdih in izhodnih vratih, da bi i kupec lahko razkužil roke pred nakupom v trgovino in po nakupu v trgovini. Tako pa je pokazal svoj pravi obraz podn od podna! Tako pa ni ne duha ne sluha o razkužilu za stranke pri vhodu in izhodu.

Tudi lidl je oglaševal ob tisti mesni aferi , da prodaja slovenske izdelke s slovensko blagovno znamko, pa ni bilo tako, bilo je uvoženo iz avstrije, pakirano pa v sloveniji.

Že domačim ne morš zaupat, tujcem pa sploh ne.

Tudi Mavrica je danes podražila na 12.90 €….

To je posledica ker je povpraševanje preseglo ponudbo. Stare zaloge razkužil so po nižji ceni. Novejše pa po dražji. Tudi pri proizvajalcu je šla cena gor. Zaradi človeške panike in ker je treba pokupit vse kar se da se bodo vse cene dvignile v kolikor se niso….

tako deluje ekonomija….

Država bi morala zamrznit cene osnovnih reči kot so žiivila

Ljudje pa neumni pa kupujejo.

New Report

Close