Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hofer prepovedal prodajo Kraljev ulice

Hofer prepovedal prodajo Kraljev ulice

Enkrat kupim te kralje ulice, dam evro, pol mi pa pa potegne revijo nazaj, ko dobi keš. Itak se nisem ozirala na to in sem šla brez. Od tedaj dam samo še 50 centev in ne kupim več revije.

Če vročo vodo zmešaš z mrzlo, ne moreš pričakovati, da bo ostala vroča. Če med ljudi z razvito kulturo obnašanja spustiš ljudi s kulturo obnašanja na stopnji kamene dobe (ker pač še niso toliko razviti, kulturno pa sploh ne, ker imajo drugačen odnos do tujcev, pa tudi do lastnih žensk), ne moreš pričakovati, da bo kultura ostala na visokem nivoju.

Res je pa žalostno, da je taka beda na vsakem koraku v 21. stoletju. Prišla sem do zaključka, da namesto, da bi šlo gor, gre vse dol. Skratka nad svetom ne bi mogla biti bolj razočarana kot sem.

to mi deli

1. Pred in po nakupih nam ne bo več treba gledati prodajalcev časopisa
2. Več prostora na parkirišču
3. Zvesti kupci bomo imeli še hitrejši nakup ker nam na blagajni ne bo treba stati za krepostno signalizirajočimi SJW “bojevniki socialne pravičnosti” ki kupujejo sojine napitke.

Hofer me ne vidi več … pa se naj sekira 🙂

Dam drobiž, rečemo kakšno besedo. Nimam nič manj zaradi tega. Tako kot se obnašaš do ljudi, tako se oni do tebe.

Vse “kralje ulice”, berače, fehtarje in ostale nadlegovalce in vsiljivce je potrebno nagnat iz vseh slovenskih ulic. Vse isto sranje drugo pakovanje. To je sramota za Slovenijo.

Niti dinarja, niti centa nisem dal nobenmu, kaj šele euro. Sem preveč slišal in na lastne oči videl, kakšni nehvaležneži so to. Še v mercator na cigaletovi v ljubljan ne morš iti, ne da bi te najmanj 2 oblajala ko prideš in ko greš iz trgovine. Res pa je, da imam sedaj mir, ker nikol nič ne dam in se te zapomnejo. In če vprašaš se vse trgovine pritoćujejo, če nekdo fehtar sploh pa če agresivno nadleguje kupce njihove trgovine. Al pa na Čopovi v ljubljan… eni in isti imajo leta in leta iste probleme, nekdo potuje okrog sveta, ena ima psa v ostroškem vozičku in ima na kartonu napisano, da je iostala brez doma, ker ni hotela dati psa v zavetišče….. nekdo ima sladkorno…
Pravi reveži pomoči potrebni nikoli ne fehtarijo na ulici, dejte si do že enkrat dopovedat!

Bil 14 dni v Romuniji z avtom, tam imajo lidle posejane povsod. in so lepše urejeni kot naši Lidli, pa nikjer nismo videli niti enega klošarja, berača, ki bi nadlegoval ljudi in fehtaril pri vhodu. Tudi v mestih, kjer je se je trlo turistov, nobenega berača ali vsuiljivca. Prav prijetno je bilo tam dopustovati.

Ljudje smo si sami krivi. Berači in fehtarji bodo tolko časa na ulici, dokler bodo naivni posamezniki še dajali denar. Ko bodo vsi počeli kot jaz in meni podobni, v par mesecih ne bo nobenega fehtarja ali berača al “kralja” na ulici več :)))

Eni ste ogabno neverjetni v svojih postih, v Ljubljani je cca 400 registriranih brezdomcev in verjetno še pol toliko, ki jih ni na nobenem seznamu, nimajo vsi socialne podpore v bistvu jih je zelo malo, niso vsi pijančki in drogeraši, ne morejo vsi v teh mrzlih dneh v zavetišče ker enostavno ni toliko prostora, marsikdo od njih je postal to kar je, ker ga je življenje pripravilo do tega, izguba zaposlitve, družine, morda huda psihična stiska in si ne zna ali pa noče poiskati pomoč, zakaj je tako se vprašajte ravno tisti, ki jih v svojih zapisih zmerjate in lažno obtožujete, morda je brezdomec v iskanju pomoči naletel ravno na enega od vas “tapametnih” bedakov, polnih samega sebe, brez empatije s pokvarjeno dušo in ciničnim nasmehom ob srečanju z brezdomcem, poglej ga lenuha!
Vedno dam vsaj evro, ker se mi oseba smili, ker imam v mislih, morda bom jutri jst stal z iztegnjeno roko in čakal, da se me kdo usmili z drobižem, za čaj, kavico morda celo za zrezek namesto enolončnice v brezdomski kuhinji, ja tudi brezdomec ima željo po nečem boljšem po tem kar si vi lahko vsak dan privoščite.
Ne mešajte brezdomcev s tistimi, ki organizirano prosijo pred velikimi centri ker se jih že na daleč loči, nihče od brezdomcev ne kleči na tleh z iztegnjeno roko in nekaj nerazumljivo momlja, vsi vas jasno ogovorijo in večina tudi pove zakaj bo porabil tisti evro, ja tudi za čike in takratkega pa kaj potem, tudi vi v trgovini kupite 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nepotrebnega ali preveč kar potem vržete v smeti, zanimivo da starejši večinoma dajo nekaj drobiža tisti pri +-40 pa vedno nekaj kritizirajo in iščejo neke samo njim razumljive razloge zakaj ne dati tisti ušivi evro.
Jst kot upokojenec z ušivo vbogajme vredno pokojnino vsakič, ko grem v trgovino in pred njo stoji brezdomec, ki prodaja kralje ali pa ne, mu dam evro in tiste njihove kralje nikoli ne vzamem, bom pa v trgovini kupil 10dkg salame manj ali pa tanjši zrezek pa bova oba zadovoljna, jst ker sem nekomu čeprav minimalno pomagal in on, ki počasi nabira za neko svoje zadovoljstvo pa čeprav bo to litr cvička.
Če že nimate empatije in usmiljenja do revežev se vsaj vzdržite teh vaših ritipolnih postov!

Takim ljudem je treba pomagat na drugačen dostojen človeški način !Tudi oni si zaslužijo spati v topli postelji in jesti za mizo. Ti pa podpiraš beračenje z dajanjem drobiža. S tem nisi dolgoročno rešil ničesar. Še več svojega življenja bodo preživeli pod prostim ne bom in na cesti. Misliš, če daš tist euro, da si si opral vest!? Zato pa smo tam kjer smo zarad takih kot si ti.

Pred parkomati je res nadležno.


Daj ne bluzi, pred hoferjem nikoli ne teži nikoli ne fehta ob vozičkih, mirno stoji pred vhodom s časopisom v roki in čisto vljudno vpraša, a bi kupili Kralje ulice.
Ko te pa na blagajni sprašuje a bi še tole v akciji pa tole je ugodno si pa tiho, prekleta rit razvajena.

Ja teta zinka pa pomagaš na ta tvoj dostojen način al te je samo poln gobec?

[/quote]


Daj ne bluzi, pred hoferjem nikoli ne teži nikoli ne fehta ob vozičkih, mirno stoji pred vhodom s časopisom v roki in čisto vljudno vpraša, a bi kupili Kralje ulice.
Ko te pa na blagajni sprašuje a bi še tole v akciji pa tole je ugodno si pa tiho, prekleta rit razvajena.
[/quote]
Res je. Ni s e mi še zgodilo da bi težili pred Hoferjem. Pred parkomati v Centru pa težijo, Kralji in nekralji.

Kaj salamca. Lahko bi jih naselil na svoj vikend da bi se še bolj tolkel po prsih Koliko si jih ogoljufal pred penzijo?

No, tako kot se tebi smilijo klošarji, se meni uboge in zapuščene lačne živali. Zato darujem za njih, pa ne samo 1 €, ampak precej več. In še vedno je premalo!


Daj ne bluzi, pred hoferjem nikoli ne teži nikoli ne fehta ob vozičkih, mirno stoji pred vhodom s časopisom v roki in čisto vljudno vpraša, a bi kupili Kralje ulice.
Ko te pa na blagajni sprašuje a bi še tole v akciji pa tole je ugodno si pa tiho, prekleta rit razvajena.
[/quote]

V hoferju me nikol ne sprtašujejo. To počno v mečkatorju in merkurju 🙂
Tam so jih pa že slišal, kaj mi dajejo izdelke na trak, če niso moji in jih ne želim kupit!


[/quote]

Če ste že ohrni kot satan, vseeno ni treba morale zavijat v hinavščino. Isto ko fajmoštri molijo za reveže. Prekleta zalega.

Kaj salamca. Lahko bi jih naselil na svoj vikend da bi se še bolj tolkel po prsih Koliko si jih ogoljufal pred penzijo?
[/quote]
A ti je nastavil ogledalo, točno je kot je napisal, za svojo škrtost najdete milijon izgovorov.


[/quote]

Seveda, jaz moram delat, vse davke plačujem, kradejo pa razmetavajo malo višje, vlada, politiki, naš župan… oni imajo škarje in platno v rokah, tisti, ki si jih volil!

Drgač pa tud jest se bi mela fajn, če bi mi vsak dan kakšen € kar tko na lepe oči hihihiiii

Seveda, jaz moram delat, vse davke plačujem, kradejo pa razmetavajo malo višje, vlada, politiki, naš župan… oni imajo škarje in platno v rokah, tisti, ki si jih volil!

Drgač pa tud jest se bi mela fajn, če bi mi vsak dan kakšen € kar tko na lepe oči hihihiiii
[/quote]
Postavi se pred domači market stegni roko in čakaj, morda kaj kapne sploh od takih, ki te bodo prepoznal.


Daj ne bluzi, pred hoferjem nikoli ne teži nikoli ne fehta ob vozičkih, mirno stoji pred vhodom s časopisom v roki in čisto vljudno vpraša, a bi kupili Kralje ulice.
Ko te pa na blagajni sprašuje a bi še tole v akciji pa tole je ugodno si pa tiho, prekleta rit razvajena.
[/quote]

Naka… pred našim HOferjem se tudi to žal ni več dogajalo na prijazen, nevsiljiv način – so se našli ala romusnki nateguni; daj, maš drobižžž, daj…. PO govorici slišiš, da je tujec.

Zagotovo odkupijo tile nateguni po 10, 20 izvodov , pa potem fehtajo skozi izvod Kralja ulice. Brez skrbi, da so to tudi Hoferjevci pogruntal. Še Lidlovci morajo.

Če ste že ohrni kot satan, vseeno ni treba morale zavijat v hinavščino. Isto ko fajmoštri molijo za reveže. Prekleta zalega.
[/quote]

Svojga župana praš kok je ohrn, nobene šole nima, poglej sam za svoj žep dela in žepke svojih sončkov. On dela samo tisto, kar mu žep polni, nepa za občane.
Poglej kaj je s sočo pa pedoatrično, to bi ukinil in služil z zasebnimi posli. S to zemljo se obnaša, kot da je njegova last, ne pa last vsem občanov.

Župan naj poskrbi za svoje brezdomce, prosjače v centru ljubljane, tudi on je kriv, da ima tolko brezdomcev, gradi stanovanja samo za elito, ki že imajo več stanovanj.


Postavi se pred domači market stegni roko in čakaj, morda kaj kapne sploh od takih, ki te bodo prepoznal.
[/quote]

če bomo vsi stegoval roko, ja kdo bo pa delal, pa dajal!?
Dej vklopi razum!

Naka… pred našim HOferjem se tudi to žal ni več dogajalo na prijazen, nevsiljiv način – so se našli ala romusnki nateguni; daj, maš drobižžž, daj…. PO govorici slišiš, da je tujec.

Zagotovo odkupijo tile nateguni po 10, 20 izvodov , pa potem fehtajo skozi izvod Kralja ulice. Brez skrbi, da so to tudi Hoferjevci pogruntal. Še Lidlovci morajo.
[/quote]
Klošar se od romuna vizualno loči kot kitajc od evropejca, sploh pa če te ogovori.

če bomo vsi stegoval roko, ja kdo bo pa delal, pa dajal!?
Dej vklopi razum!
[/quote]
Vsi na socialnih transferjih stegujejo roko, kaj praviš katerih je več, klošarjev ali teh drugih?

Malo si se spozabilo “da moramo za naše naprej poskrbet”, šele potem za migrante, hinavščina ti je pokukala ven. Sicer pa SJWji tako ali tako hodimo v Lidl, zaradi komunajzer piva in pobrisanih križev z jogurtov imamo tam mir pred vami, zdaj pa še toliko bolj, ko se boste usuli v totalitarni Hofer namesto Lidla.

New Report

Close