Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hofer prepovedal prodajo Kraljev ulice

Hofer prepovedal prodajo Kraljev ulice

…iz principa, ker sem prepričanja da s tem samo podpiram sistem kakršen je, status quo. Take zadeve, pa če gre za brezdomce, bolne otroke, zapuščene živali, karkoli, je treba reševati sistemsko in ne prepuščati neki dobrodelnosti.

Hofer se je odzval našemu povabilu k dialogu, zato želimo javnost obvestiti, da bomo zopet nadaljevali naše sodelovanje. Potrdimo lahko, da smo s Hoferjem dobro sodelovali vrsto let, o dobrih odnosih s Hoferjevimi prodajalci so govorili tudi naši člani in članice, ki ponujajo časopis. V tem času smo individualno reševali primere, ko so člani in članice kršili pravila ponujanja časopisa ali dogovore, ki so jih sklenili s posameznimi prodajalnami (npr. mesta ponujanja časopisa, pri čemer naj ne ovirajo vhoda ipd.). Zaradi dosedanjega dobrega sodelovanja, pri Hoferju so nas do sedaj večkrat podprli tudi z donacijami, smo s Hoferjem v procesu dogovarjanja, na kakšen način bi vzpostavili sodelovanje in dogovarjanje glede načina ponujanja časopisa, ki bo v skladu z našimi pravili ponujanja, prav tako pa z njihovim načinom poslovanja

Hofer je umaknil prepoved!!


[/quote]

“Teta zinka” – Povej koliko klošarjev ti gostiš, jim nudiš hrano, posteljo,….. ?
Winstonu se lahko le globoko prikloniš, ko ga srečaš. On je pomagal že marsikomu tudi z nakupom “fasnge”,….. če še pa kakšnemu ubogemu, za ktrerega ne veš, zaradi česa je ostal na ulici, da kakšen fičnik, pa ne bit fauš (ti bi ga hitro vtaknila v svoj žep).

Tebi Winston pa lep pozdrav!

škoda, da je podlegel raznim pritiskom.
To ni fer do kupcev.
Bomo pač hodili v tiste trgovine, kjer ne raznih vsiljivcev na vhodu trgovine.

škoda, da je podlegel raznim pritiskom.
To ni fer do kupcev.
Bomo pač hodili v tiste trgovine, kjer ne raznih vsiljivcev na vhodu trgovine.
[/quote]

Jaz jih grdo gledam že od daleč, me pustijo pri miru.

“Teta zinka” – Povej koliko klošarjev ti gostiš, jim nudiš hrano, posteljo,….. ?
Winstonu se lahko le globoko prikloniš, ko ga srečaš. On je pomagal že marsikomu tudi z nakupom “fasnge”,….. če še pa kakšnemu ubogemu, za ktrerega ne veš, zaradi česa je ostal na ulici, da kakšen fičnik, pa ne bit fauš (ti bi ga hitro vtaknila v svoj žep).

Tebi Winston pa lep pozdrav!
[/quote]

Ja saj, takrat se je tudi opekel, pa še vedno misli, da so vsi pošteni 🙂

škoda, da je podlegel raznim pritiskom.
To ni fer do kupcev.
Bomo pač hodili v tiste trgovine, kjer ne raznih vsiljivcev na vhodu trgovine.
[/quote]

Katera trgovina pa je to? Aja, je ni … pa se lahko kavsneš v koleno 😛

Ja saj, takrat se je tudi opekel, pa še vedno misli, da so vsi pošteni 🙂
[/quote]

Opekel al ne, je pač prijazen, dobrosrčen človek! Vsak od nas se je že kdaj opekel, ker je preveč zaupal komu.

Pri našem Hofru je sicer eden prijazen, a ko sem videla, da ima najnovejši telefon in vedno dovolj denarja za čike, me je minilo, karkoli dati.

Vsak se odloča sam. Kje pa piše, da če se rodiš v bedi, moraš ostati bednik? V večini primerov se niso rodili v pomanjkanju, živeli so lagodno in jim ni bilo treba kaj preveč razmišljati in delati. Odločili so se za životarjenje iz dneva v dan, oplemeniteno z alkoholom in tobakom.

Od vseh, ki jih srečujem pred trgovskimi centri so Kralji ulice najmanj moteči.
Lepo tiho prodajajo svoj časopis, nič vsiljivo, pa jih srečujem na več koncih Slovenije.
Tudi take, ki že ob deseti uri zjutraj s pivom in čikom prosijo za denar, pred konkurtenčnim centrom.
Tako, da ste v bistvu, Hofer, lahko samo ponosni.
Pa vzamite kdaj v roke njihov časopis z človeško vsebino, brez dodanega kiča v bleščicah in modnih čičkarijah vsakdanjih revij.

Vedno sem rada prebirala pesmi v Kraljih ulice od enega simpatičnega poeta….mladega fanta.
Nekoč pa vidim samo osmrtnico in pesem posvečeno njemu…res me je pretreslo.

Tisti na korporacijah ostanite ljudje s srcem, ne postanite roboti…še manj pa to počnite s svojimi zaposlenimi.

“Teta zinka” – Povej koliko klošarjev ti gostiš, jim nudiš hrano, posteljo,….. ?
Winstonu se lahko le globoko prikloniš, ko ga srečaš. On je pomagal že marsikomu tudi z nakupom “fasnge”,….. če še pa kakšnemu ubogemu, za ktrerega ne veš, zaradi česa je ostal na ulici, da kakšen fičnik, pa ne bit fauš (ti bi ga hitro vtaknila v svoj žep).

Tebi Winston pa lep pozdrav!
[/quote]

In kaj je rešil s tem? Sam več je še beračev na ulicah in si mislijo, če je un dubu fasngo za nič dela, zakaj ne bi še jaz :))) Tako je naredli vsem medvedjo uslugo.
Vklopi razum!

In kaj je rešil s tem? Sam več je še beračev na ulicah in si mislijo, če je un dubu fasngo za nič dela, zakaj ne bi še jaz :))) Tako je naredli vsem medvedjo uslugo.
Vklopi razum!
[/quote]

Tudi ti se lahko najdeš v stiski in kdo ti bo pomagal? Takšnemu sitnemu in favšljivemu človeku že ne.

Če si rojen 13ga, ti noben noče pomagat.

Pred našim Hoferjem je bil danes Kralj Ulice. (pr urgenici)
Sem ga prašal če mu kupim burek, ker nimam nič gotovine, samo kartico.
Je bil zelo vesel, in je prosil za sirovega.
Ko sem pršu not je prilaufala do mene uslužbenka in prašala, če me je nadlegoval.
Sem rekel, da ne. Vseeno se je zadrla nad njim naj gre stran.
Zgleda, da takrat še niso umaknili prepovedi.
Any way sem mu kupu sirov burek (tale tema https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=27&t=11193726 bo razložila razloge )
Je bil zelo vesel.
Thousands of candles can be lit from a single candle, and the life of the candle will not be shortened. Happiness never decreases by being shared.
Buddha


Monmonči ti je ponujala eno ki bi te podojila in olajšala ,a si bežal kot pred sovragom.

December je mesec pravljic.


Monmonči ti je ponujala eno ki bi te podojila in olajšala ,a si bežal kot pred sovragom.
[/quote]

Meni že ne.
Mislim, da je nekaj ponujala enmu Lelju al kako mu je že ime.

In kaj je rešil s tem? Sam več je še beračev na ulicah in si mislijo, če je un dubu fasngo za nič dela, zakaj ne bi še jaz :))) Tako je naredli vsem medvedjo uslugo.
Vklopi razum!
[/quote]
teta tok sebičnega in zagrenjenega človeka kot si ti, se pa redko sreča.

Meni je Hofer brez prodajalcev Kraljev ulice kot december brez Miklavža.
Oni so sol in poper naših brezdomcev.
Pravzaprav zelo popestrili vsak moj nakup, vedno z veseljem kupila revijo.

Naj se pri hofru raje vprašajo, čemu izgubljajo kupce.
Njihova vse bolj pofl roba, cene šle v nebo, izbira razen pofla, zelo, zelo izgubila na kvanti in kvaliteti.
Tako, da… Slovenija postaja smetišče ostankov. Tega slovenski kupec ne tolerira.
Ven z ostanki, za svoj denar zahtevam kvaliteto! Četudi sem tudi jaz Kralj ulice!
Ne le v hofru. Amen.

A ko zase kupiš kruh, daruješ za reveže? Pa cajtenge? Jih dobite zastonj?
Oni prodajajo revijo. Delajo, če ne štekaš.
Zgleda, da nimaš pijma o osnovni kulturi. Škoda zate, ni kaj.


teta tok sebičnega in zagrenjenega človeka kot si ti, se pa redko sreča.
[/quote]

Poznam osebno kar nekaj žensk, ki na svojem FB – ju objavljajo, delijo vse mogoče linke, kjer se komu kakšna pomoč zbira. Sama dobrodelnost jij je in najbolj mehko srce imajo. človek dobi tak vtis, ko bere njihov FB.
V realnem lajfu, pa so najbolj škrte, zavistne na druge, ki imajo več, pa sovražijo, nagajajo svojcem, znancem, same ljubiteljice živali.. sam za svojo rit gledajo in kako bodo škodovale drugim, hkrati pa so same lenobe……
Ja FB in forum vse preneseta. Glede, da se tolk velik ljudi razglaša po forumih za take dobričine, danes ne bi bilo revežev, ne bi polovica zaposlenih delala za minimalca…

Jaz pa hočem Kralje ulice lepo nazaj!
Aldi naj se pa v dojčlandu preserava, ne na naših tleh, z našim denarjem!
Bomo prej njih bojkotirali, ko ne bomo kupovali pri njih. Itak prodajajo šrot!
Alo, hofer, zbij cene, ki si jih navil v nebo, izboljšaj kvaliteto, ki je postala šrot in Kralje ulice nazaj! To je ukaz. Drugače ne kupujem več pri tebi!

A ko zase kupiš kruh, daruješ za reveže? Pa cajtenge? Jih dobite zastonj?
Oni prodajajo revijo. Delajo, če ne štekaš.
Zgleda, da nimaš pijma o osnovni kulturi. Škoda zate, ni kaj.
[/quote]

Glede, da zelo velik štekaš, boš moral zaštekati tudi tole!
Če jaz prodajam izdelke, ne grem prodajat svoje izdelke pred drugo trgovino in na tuje zemljišče.

A bo šlo? Al je že preveč, da bi razumel oziroma štekal!?

New Report

Close