Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hofer se slabša

Hofer se slabša

K vam hodimo zaradi kvalitete in cen. Ko si boste uničili renome vam ne pomaga nobena ekspanzija katere fin.stroske z drazitvami in zamenjavami želite naprtiti nam kupcem. Ne nas tako nizko ceniti. Iz pogajajte si boljše nabavne cene če želite višje marže, kupce s svojimi izdatki ne obremenjujte.

Kateri izdelki so se pa konkretno podražili? Ker ti, ki jih kupujem jaz, imajo enako ceno.

obstaja coca cola z umetnimi sladili , ( Zero naprimer) , pa slajeno s stevio ( COcaCola LIfe); te verjetno avtorica ne smatra kot “naravno….. Za njo je verjetno naravna Cola tisita tardeča s cukrom…..10,8 gramov na 100 gramov izdelka 🙂

Napisano ji je bilo pa ( seveda sarkastično) kakšna srečnica je, da nima več Romov ( ona je še slabšalno napisala , citirano: ciganov, ki vse prežnapajo). Ker mi imamo pa fehtarske Rome, kar je še huje, kot žnapajoči Romi po trgovini….. Got it?[/quote]

Pa ti drugače ločiš coca colo kot produkt podjetja Coca Cola in colo kot generični izdelek? Ali si samo nepismena? Pa ne veš, komu sploh repliciraš in ob koga se obregaš?[/quote]

priznavam samo Coca Colo in nobene “generike”. SPloh pa. – ne vem, da imata diskontarja kako “generiko”; ker po tem ne posegam tam…..Repliciram pa tebi, ker si scitirala moje…

Pa ti drugače ločiš coca colo kot produkt podjetja Coca Cola in colo kot generični izdelek? Ali si samo nepismena? Pa ne veš, komu sploh repliciraš in ob koga se obregaš?[/quote]

priznavam samo Coca Colo in nobene “generike”. SPloh pa. – ne vem, da imata diskontarja kako “generiko”; ker po tem ne posegam tam…..Repliciram pa tebi, ker si scitirala moje…[/quote]

Potem pa vsaj priznaj, da nimaš pojma in se ne smeši s pogovori o temah, o katerih nimaš pojma. Pa ne uporabljaj besed, ki jih ne razumeš. Sarkazem off je za in razgledane inteligentne ljudi in totalno ne paše v tale kontekst.

priznavam samo Coca Colo in nobene “generike”. SPloh pa. – ne vem, da imata diskontarja kako “generiko”; ker po tem ne posegam tam…..Repliciram pa tebi, ker si scitirala moje…[/quote]

Potem pa vsaj priznaj, da nimaš pojma in se ne smeši s pogovori o temah, o katerih nimaš pojma. Pa ne uporabljaj besed, ki jih ne razumeš. Sarkazem off je za in razgledane inteligentne ljudi in totalno ne paše v tale kontekst.[/quote]

A dejnodejnodej, bzzzzzz, bzzzzz…..

Pejdi si ventile drugam pucat, ne pa po mojih odgovorih.. Ker si tako inteligentno brecljajoča….

Hofer in Lidl imata najboljse sadje in zelenjavo, se Mercator z vedno uvelo solato al pa Spar skrijeta pred njima. Res vcasih sem skoraj vse nakupovala v Mercatorju al pa Sparu, zadnje case pa vedno bolj Hofer..sladkarije ima dobre, sladoled predvsem kornete in lucke za otroke, jogurti, pudingi, mleko, jajca, siri, namazi, riz, testenine, pa se veliko stvari kvalitetnih in ugodnih…pa se za otroke dostikrat kaj vzamem, majcke, stumfke, bodije….tako da jst sem super zadovoljna s Hoferjem…sem iz Lj.

hja, nabite s cukrom zagotovo; v primerjavi s korneti in lučkami Lubljanskih mlekarn tudi do 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več sladkorja, kot lučke in korneti Ljubljanskih mlekarn -odločitev je pa tvoja :). Enako sladoled v banjicah. Sam cuker…..

V Hoferju so nekaj časa nazaj imeli Curiosity Colo, proizvajalca Fentimans, proizvedeno v VB. Predvidevam, da je bilo govora o tej. Nima veze s Coca Colo, cena je pa tudi neprimerljiva….zato je tudi vprašanje, če se bo še kdaj pojavila v slovenskih Hoferjih.

Hofer se je začel dražiti že ene dve leti nazaj. Tja grem samo še vsake toliko, ko imajo kar res potrebujem. Tistih polic pri blagajnah sploh ne uporabljam. Zlagam v vreče vse direkt iz vozička v avto. Je pa fajn, da so hitre, ker se mi ne da na blagajni pol ure stat.

Imate, kar v glavnem res prav. Pa še ena netipična zgodba iz Hoferja. Pridem na blagajno v Hofer Idrija, znesek cca. 5 €, dam bankovec za 50€ in vljudno prosim za vračilo nad 10€ 8x po 5€. Pravi mi deklica na kasi, da to ni mogoče. Zakaj.vprašam ?????. Ker rabijo kao drobiž za druge stranke. Halo !!!! Očitno jaz to nisem. O.K. Naredim krog notri, ven iz trgovine, z malo jeze in malo razočaranja in grem nazaj v trgovino in kupim žvečilni gumi za cca 0,5 € in ji dam bankovec za 20 €. No potem je pa uspelo. Deklica se je malo nasmihala, jaz pa resen kot se je situaciji dalo. Od takrat hodim v tako imenovano trgovino za “reveže” Eurospin, ki je samo 300 m daleč in sem zelo zadovoljen tako s ceno kot tudi z postrežbo. Predvsem so pa prodajalci tam predvsem bolj sproščeni. Hofer, adijo !!!!![/quote]

?
ti pa si slika … zakaj bi morala menjat denar? Kupi, pa dobiš nazaj. nikjer ne dajo manjših bankovce, ti ni logično?

Sem kupovala njihovo pivo Bergdorf v steklenici, ker ga je delala Pivovarna Laško. Zadnjič pa pijem pivo in se mi zdi drugačen okus. Grem brat nalepko in evo, ne delajo več v Laškem.
Tako da ga več ne kupim, ker je slabši, kot je bil, in tudi meni se zdi trapasto, da imajo nas potrošnike tako zamalo, da nam potiho menjajo proizvajalce in slabšo kakovost prodajajo za isti denar.

No, še ena, ki jo je izučilo, da je treba pri diskontarjih prvo in najprej brati etikete in drobni tisk na izdelkih v njihovi ponudbi…..

nisem opazila poslabšanja..določene izdelke kupujem samo v hoferju, je pa res, da me zadnje čase odvrača lidl..tudi klientela ki tam kupuje, priznam..kot je že ena prej napisala..zadnjič sem gledala družino s 4 romskimi otroci..pri kruhu..vsak si je vzel kaj bo jedel..prešlatal prej milijon drugih žemljic, peciva, štručk, seveda brez rokavic…do blagajne so pojedli vse, sem jih spremljala..plačali pa ne..sem tudi videla…


Zelo so me razočarali s tem. Izneverili so moje zaupanje, počutim se ogoljufano. Tako je. Ni pametno kockati z zaupanjem potrošnikov. Ker pridobiti ga nazaj..je velik velik trud in še loterija istočasno. Skorajda mission impossible.

Hofer ima srečo, da se v vseh slovenskih trgovinah počutimo ogoljufane. Tehtaš samo, kje se počutiš ogoljufanega najmanj. Še zmeraj pa ni nihče napisal, kaj konkretno se je podražilo. Grah je že vsa ta leta 35 centov, sir edamec drži ceno. Vse, kar kupujem, je na istem nivoju. So pa dodali cel kup artiklov z višjo ceno, to pa so.
Ne vem pa, zakaj ste tako navezani na laško in multinacionalko heineken. Jaz jih bojkotiram. V tej firmi ni nič več slovenskega – še polnijo laško čedalje manj, ampak delajo za druge pivovarne. Z našo vodo.


In to se po tvojem dogaja samo v Lidlu. Ko gredo ti ljudje v druge trgovine pa misliš, da se obnašajo drugače. Torej je kriv po tvoje LIDL. A toliko “jajc” pa nisi imela , da bi o tem diskretno obvestila zaposlene. Ne, raje si “pasla firbec pol urce” in na MON-u objavila tvoje veliko razkritje. Tipična Slovenceljka bi rekla Svetlana. “Šinfala” bi, naredila pa nič.

hja, nabite s cukrom zagotovo; v primerjavi s korneti in lučkami Lubljanskih mlekarn tudi do 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več sladkorja, kot lučke in korneti Ljubljanskih mlekarn -odločitev je pa tvoja :). Enako sladoled v banjicah. Sam cuker…..[/quote]

NO tole s sladoledom niti slučajno ni res. Sem bila ravno danes in sem res pozorno pregledala. Hoferjevi sladoledi (banjice) imajo med 11 in 17 g sladkorja v 100 g izdelka. Razen sladoleda slovenskega proizvajalca (mislim, da Leone, nisem pa prepričana), ki ima kar 27 g sladkorja v 100 g.

In 11-17 g sladkorja je za sladoled relativno malo, še nisem odkrila sladoleda, ki bi imel manj sladkorja.

Planica, Otočec imata 20 g, tako da tole o 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več zagotovo ne drži.


In to se po tvojem dogaja samo v Lidlu. Ko gredo ti ljudje v druge trgovine pa misliš, da se obnašajo drugače. Torej je kriv po tvoje LIDL. A toliko “jajc” pa nisi imela , da bi o tem diskretno obvestila zaposlene. Ne, raje si “pasla firbec pol urce” in na MON-u objavila tvoje veliko razkritje. Tipična Slovenceljka bi rekla Svetlana. “Šinfala” bi, naredila pa nič.[/quote]

Pri nas glavnina ciganov obiskuje ravno Lidl. Seveda ni kriv Lidl, človeka pa to zelo odbija. Pride jih cela truma, vsi neumiti in smrdeči in ja, otroci vse prežnarajo. Jemljejo izdelke, jih nosijo kazat staršem, potem pa dajo nazaj. Vmes še malo poližejo. In še nisem slišala koga od staršev reči, naj tega ne delajo. In prodajalkam misliš, da se ljubi ukvarjat s tistimi žemljami? Samo da spokajo čim prej. Niso plačane za to, da bi poslušale preklinjanje in grožnje. Še v nobeni trgovini do zdaj jih niso uspeli spraviti v red, niti z varnostniki ne, pa so počeli še veliko hujše stvari. Zato se tudi jaz Lidlu raje izogibam.


In to se po tvojem dogaja samo v Lidlu. Ko gredo ti ljudje v druge trgovine pa misliš, da se obnašajo drugače. Torej je kriv po tvoje LIDL. A toliko “jajc” pa nisi imela , da bi o tem diskretno obvestila zaposlene. Ne, raje si “pasla firbec pol urce” in na MON-u objavila tvoje veliko razkritje. Tipična Slovenceljka bi rekla Svetlana. “Šinfala” bi, naredila pa nič.[/quote]

Pri nas glavnina ciganov obiskuje ravno Lidl. Seveda ni kriv Lidl, človeka pa to zelo odbija. Pride jih cela truma, vsi neumiti in smrdeči in ja, otroci vse prežnarajo. Jemljejo izdelke, jih nosijo kazat staršem, potem pa dajo nazaj. Vmes še malo poližejo. In še nisem slišala koga od staršev reči, naj tega ne delajo. In prodajalkam misliš, da se ljubi ukvarjat s tistimi žemljami? Samo da spokajo čim prej. Niso plačane za to, da bi poslušale preklinjanje in grožnje. Še v nobeni trgovini do zdaj jih niso uspeli spraviti v red, niti z varnostniki ne, pa so počeli še veliko hujše stvari. Zato se tudi jaz Lidlu raje izogibam.[/quote]

Imaš smolo, da živiš v bližini revnih ciganov, naši Strojanovi hodijo v Hipermarket Šiška.


Recimo vanilijev sladoled iz 1,79 na okoli 2,5 ali že več. Pripravljene hrane ne kupujem, ampak v Hofru sem rada kupila svinjski Cordon blu, ki ga zdaj več nimajo. Cena pa iz prvotnih 3,79 na 5.69, zdaj pa kot rečeno ga ne nabavljajo več. Dražja je tudi skuta Milfina, kruh tudi ni ugoden in so cene sirovih štručk ipd dražili cent po cent in je že na cenovni ravni drugih pekarn. Sicer teh skutinih zadev pa burekov, ki jih tam šečejo, nikoli nisem kupila in ne morem soditi po kvaliteti, ampak cena je daleč od ugodne.
Listnato testo v roli imajo dražje kot v Sparu in Lidlu.
Pa zagotovo bi se našlo še kaj, ampak resnično nisem reden kupec v Hofru in sem naštela pač tistih nekaj stvari, ki sem ji tam kupila, če sem v trgovino že zašla :-)) Aja, tudi sadje daleč od ugodnega.

lp

Ja, dolgi rok uporabe ponavadi res pomeni svežino :))))


In to se po tvojem dogaja samo v Lidlu. Ko gredo ti ljudje v druge trgovine pa misliš, da se obnašajo drugače. Torej je kriv po tvoje LIDL. A toliko “jajc” pa nisi imela , da bi o tem diskretno obvestila zaposlene. Ne, raje si “pasla firbec pol urce” in na MON-u objavila tvoje veliko razkritje. Tipična Slovenceljka bi rekla Svetlana. “Šinfala” bi, naredila pa nič.[/quote]

nisem opazila drugje, ker recimo v šparu jih ni, ker imajo varnostnika ki gleda skoz na kamero..v hoferju tudi ne..v mercator ne hodim, v eurospinu tudi nisem opazila..izgleda da so vezani na lidl..ker tam jih je največ.
ni pa kriv lidl, seveda ne..ampak če oni to dopustijo..ker mi je ena zaposlena enkrat sama povedala. da ne vedo, kaj bi naredili, da bi mogli zaposlit varnostnika, da recimo tudi drugo robo pokradejo..recimo obutev..probajo, obujejo in gredo obuti ven..pa so rekli tisti od zgoraj, da je predrago..potem so si sami krivi..

kupujem v hoferju, ker mi je najbližje proti domu, kvaliteta zame dokaj dobra..ne vem, zakaj bi bila recimo v mercatorju boljša?? za tistih par centov pri mleku, štručki ali siru pa sploh ne vem..se niti ne ukvarjam s tem..da bi zdaj obrnila celo mesto, da bom na računu skupaj prihranila evro..imam raje več časa na voljo, ki mi ostane.


Recimo vanilijev sladoled iz 1,79 na okoli 2,5 ali že več. Pripravljene hrane ne kupujem, ampak v Hofru sem rada kupila svinjski Cordon blu, ki ga zdaj več nimajo. Cena pa iz prvotnih 3,79 na 5.69, zdaj pa kot rečeno ga ne nabavljajo več. Dražja je tudi skuta Milfina, kruh tudi ni ugoden in so cene sirovih štručk ipd dražili cent po cent in je že na cenovni ravni drugih pekarn. Sicer teh skutinih zadev pa burekov, ki jih tam šečejo, nikoli nisem kupila in ne morem soditi po kvaliteti, ampak cena je daleč od ugodne.
Listnato testo v roli imajo dražje kot v Sparu in Lidlu.
Pa zagotovo bi se našlo še kaj, ampak resnično nisem reden kupec v Hofru in sem naštela pač tistih nekaj stvari, ki sem ji tam kupila, če sem v trgovino že zašla :-)) Aja, tudi sadje daleč od ugodnega.

lp[/quote]

Pa dobro, no, po kakšni logiki se cene ne bi smele spreminjat v nobenem procentu? Sladoled gre tudi po tej ceni za med očitno, ker imaš zadnje čase veliko srečo, če ga dobiš in je tega denarja vreden. O ceni ne morem sodit, ker ga kupujem šele zadnje čase. Skoraj pa malo dvomim, da so šli pod to ceno, ker je že ta smešna.
Meni sezonska nihanja niso nič posebnega, nekaj gre gor, nekaj dol, sistematičnih podražitev – pa sem reden kupec, pa nisem opazila. Tudi Hofer ima dobavitelje, ki se jim mora prilagajat. Ko dobavitelji preveč pritisnejo na ceno, pa gre izdelek očitno iz prodaje. Upam, da ne tudi tale sladoled bourbon vanilla.

hja, nabite s cukrom zagotovo; v primerjavi s korneti in lučkami Lubljanskih mlekarn tudi do 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več sladkorja, kot lučke in korneti Ljubljanskih mlekarn -odločitev je pa tvoja :). Enako sladoled v banjicah. Sam cuker…..[/quote]

NO tole s sladoledom niti slučajno ni res. Sem bila ravno danes in sem res pozorno pregledala. Hoferjevi sladoledi (banjice) imajo med 11 in 17 g sladkorja v 100 g izdelka. Razen sladoleda slovenskega proizvajalca (mislim, da Leone, nisem pa prepričana), ki ima kar 27 g sladkorja v 100 g.

In 11-17 g sladkorja je za sladoled relativno malo, še nisem odkrila sladoleda, ki bi imel manj sladkorja.

Planica, Otočec imata 20 g, tako da tole o 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več zagotovo ne drži.[/quote]

saj to je to…. si si kar sama odgovorila …

New Report

Close