Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek hojsovi biseri

hojsovi biseri

14 rumenosrajčnih potetoviranih provokatorskih  nacistov in skinhedov imenuje biseri, 9000 protestnikov, ljudi, pa svinje…  in ta biserna svinja je minister v državi…

 

Hojs pa je navedel, da policija v povezavi z ukrepanjem zoper omenjeno skupino pripravlja poročilo. Dodal je, da so po njegovi oceni rumeni jopiči brez potrebe prišli na Prešernov trg, saj bi lahko “kulturno proslavljali na Trgu republike”. “Ne meči biserov med svinje, pravi Sveto pismo in lahko bi sledili tej modrosti,” je še zapisal Hojs na Twitterju.

 

Gelbabteilung?

Odgovor na objavo uporabnika
Sturmabteilung, 27.06.2021 ob 10:05

Gelbabteilung?

jp, včasih so bili rjavosrajčniki, zdej pa rumenosrajčniki.

Torej biseri niso želeli med svinje in so raje šli med ljudi na Prešernov trg?

Me zanima, kdo je ukazal policiji, da so jih tako lustno in bliskovito pospravili, hojsek in njegovi so cist penasti zaradi tega.

 

Minister je politična funkcija in je tam zato, da se nastavlja JJ. Nasprotno pa policisti opravljajo delo profesionalcev in bodo to počeli tudi potem, ko bo ministra odpihnilo na smetišče zgodovine. Če se minister s tem ne strinja, naj pride sam delat ‘red’ med ljudi.

Türk je zaradi stavka….. drugorazredna tema pušnil predsedniško funkcijo na novih volitvah, tako gonjo je jaja oz. s(d)s mašinerija naredila proti njemu…..

Me zanima, kaj bo zdaj naredil maršal Twito z njegovim ministrom, ki imenuje 9000 ljudi svinje.., 14 naci modelov pa biseri.

Ehh, kaj nič, ker tako tudi pacient misli. Slovenija je država v kateri mora 2 +miljona ljudi razmišljat tako kot on razmišlja, druge ni.  On okom, ljudje skokom…

Odgovor na objavo uporabnika
Replika541, 27.06.2021 ob 10:21

Me zanima, kdo je ukazal policiji, da so jih tako lustno in bliskovito pospravili, hojsek in njegovi so cist penasti zaradi tega.

 

Tisti bo verjetno razrešen ker vse bolj kaže, da je bilo to narejeno nezakonito in nestrokovno. No, počakajmo na rezultat preiskave.

Men se zdi Hojs patološki mamin sin. To da so jih dobil, da sta skupaj z mamo hotela nestestirana (če se prav spomnem) čez mejo je še potrdilo moje sume.

Tak nevrotičen, negotov vase, hladen in obenm živčen je. Pomoje ma mamo, ki ga je zhebala.

A ma on sploh partnerko, al pr mami živi?

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 27.06.2021 ob 10:38

Türk je zaradi stavka….. drugorazredna tema pušnil predsedniško funkcijo na novih volitvah, tako gonjo je jaja oz. s(d)s mašinerija naredila proti njemu…..

Me zanima, kaj bo zdaj naredil maršal Twito z njegovim ministrom, ki imenuje 9000 ljudi svinje.., 14 naci modelov pa biseri.

Ehh, kaj nič, ker tako tudi pacient misli. Slovenija je država v kateri mora 2 +miljona ljudi razmišljat tako kot on razmišlja, druge ni.  On okom, ljudje skokom…

Nič ne bo, ker tistih 9000 (v resnici prej 2000, ampak ok), itak nikoli ne bi volilo Janše.

 

Je pa zanimivo, da levičarji prispodobe vedno vzamejo dobesedno, kot da so stari 12 let.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 27.06.2021 ob 10:41

Tisti bo verjetno razrešen ker vse bolj kaže, da je bilo to narejeno nezakonito in nestrokovno. No, počakajmo na rezultat preiskave.

O lejga PIKULET. A so ti kr teme začeli bristi? Nič več ne cenijo tvoje desničarskih pogledov?

Kot vidim so ti celo temo o rumenih jopičih zbrisali.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 27.06.2021 ob 10:41

Men se zdi Hojs patološki mamin sin. To da so jih dobil, da sta skupaj z mamo hotela nestestirana (če se prav spomnem) čez mejo je še potrdilo moje sume.

Tak nevrotičen, negotov vase, hladen in obenm živčen je. Pomoje ma mamo, ki ga je zhebala.

A ma on sploh partnerko, al pr mami živi?

Gre za sindrom prehitre odtegnitve od mamine joške. Ni on kriv, da je tak. Bolj so problematični tisti, ki so ga postavili na ministrsko mesto. Nije žvaka za seljaka!

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 27.06.2021 ob 10:42

Nič ne bo, ker tistih 9000 (v resnici prej 2000, ampak ok), itak nikoli ne bi volilo Janše.

 

Je pa zanimivo, da levičarji prispodobe vedno vzamejo dobesedno, kot da so stari 12 let.

lej, če ti rečeš, da jih je bilo 2000 jst rečem, da jih je bilo 16.000, torej zvišam za tvojih 7000, ki si jih dal v minus, oba pa veva, da ni tako kot ti praviš, niti tako kot jst pravim ampak v virtuali se pač lahko spodjebamo in bluzimo, a je tako…

ti rečeš, da je jaja genij, jst rečem, da je jaja navečji pacinet na poltični sceni v novejši dobi na svetu…, takle mamo. Razmišljamo o tekoči zadevi v tem trenutko, ko to pišemo, ko zapremo temo, gremo dalje v rutino vsakodnevnika, lagano sportski, seveda…

😬

Prav vedel sem da bom nasel to osebo med komentatorji…

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 27.06.2021 ob 10:43

O lejga PIKULET. A so ti kr teme začeli bristi? Nič več ne cenijo tvoje desničarskih pogledov?

Kot vidim so ti celo temo o rumenih jopičih zbrisali.

Možno, mudaratorji, med katerimi je cel kup titofilov, radi rišejo moje teme.

 

Dejstvo pa ostaja – govori se samo uradni proslavi brez ćebinske simbolike, če Ćukana malega ni nikjer videti na posnetkih, eminentnih gostih in najboljši proslavi doslej.

 

Glede tistegana Prešercu sem imel pa povsem prav, če se že kje omenja, se pove, da so bili tam Rumeni jopiči, ki jih je policija kasneje odstranila in kaže fotke njih in njhovega transparenta. Skratka ena redkih popolnih Janševih PR zmag.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 27.06.2021 ob 11:04

lej, če ti rečeš, da jih je bilo 2000 jst rečem, da jih je bilo 16.000, torej zvišam za tvojih 7000, ki si jih dal v minus, oba pa veva, da ni tako kot ti praviš, niti tako kot jst pravim ampak v virtuali se pač lahko spodjebamo in bluzimo, a je tako…

ti rečeš, da je jaja genij, jst rečem, da je jaja navečji pacinet na poltični sceni v novejši dobi na svetu…, takle mamo. Razmišljamo o tekoči zadevi v tem trenutko, ko to pišemo, ko zapremo temo, gremo dalje v rutino vsakodnevnika, lagano sportski, seveda…

Znano je, da levičarji vedno in povsod patološko lažejo. V polciji imajo pa tudi neke titofile, ki imajo slike kumrovškega pedofila še vedno obešene po postajah, po tistem fiasku z Leljakom pred leti, pač niso več tam, kjer jih obiskovalci lahko vidijo. Pa bi jih mora sneti že leta 1992. In potem kak policijski šefek malo priredi navzgor število zvonćkarjev.

 

So pa zadnjić naredili usodno napako, ko se se zleknili v križišče (in poštenim ljudem, ki so bili z avti po orpavkih, onemogočili pot), saj se jih je dalo jasno prešeteti in je bila laž o 40 000 kolesarćkih hitro razkrinkana, saj jih je bilo v resnici 10 do 15 tisoč.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 27.06.2021 ob 12:33

Znano je, da levičarji vedno in povsod patološko lažejo. V polciji imajo pa tudi neke titofile, ki imajo slike kumrovškega pedofila še vedno obešene po postajah, po tistem fiasku z Leljakom pred leti, pač niso več tam, kjer jih obiskovalci lahko vidijo. Pa bi jih mora sneti že leta 1992. In potem kak policijski šefek malo priredi navzgor število zvonćkarjev.

 

So pa zadnjić naredili usodno napako, ko se se zleknili v križišče (in poštenim ljudem, ki so bili z avti po orpavkih, onemogočili pot), saj se jih je dalo jasno prešeteti in je bila laž o 40 000 kolesarćkih hitro razkrinkana, saj jih je bilo v resnici 10 do 15 tisoč.

ehhh, ehhh, kakor za koga…., ne bo držalo, zadnič jih je bilo 65.000, jebi ga.., ko pa potegnemo črto pod vse…, je jasno, da jajata in to aaablast, ki jo tvori samo stranka s(d)s s toninovim satelitom ne prenaša najmanj 65% volivnih opravičencev, torej od oka  čez miljon prebivalcev Slovenije, če vzamemo v račun, da ima s(d)s nekje okoli 300.000+ volivcev, dodamo polovico glasov propadle smc in desus na 200.000, ki so jih dobili na zadnjih volitvah.. Počivalšek in Pivčeva, ki sta jajatu omogočila z nategom vsaj polovico svojih volivcev to norijo, ki jo je jaja dela od lani 13.3. sta samo še toalet papir na politični sceni.

Marsikdo bi pljunil proti njim, če jih bi srečal kje na prostem na ulici.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 27.06.2021 ob 10:00

14 rumenosrajčnih potetoviranih provokatorskih  nacistov in skinhedov imenuje biseri, 9000 protestnikov, ljudi, pa svinje…  in ta biserna svinja je minister v državi…

 

Hojs pa je navedel, da policija v povezavi z ukrepanjem zoper omenjeno skupino pripravlja poročilo. Dodal je, da so po njegovi oceni rumeni jopiči brez potrebe prišli na Prešernov trg, saj bi lahko “kulturno proslavljali na Trgu republike”. “Ne meči biserov med svinje, pravi Sveto pismo in lahko bi sledili tej modrosti,” je še zapisal Hojs na Twitterju.

 

tam so imeli mirno proslavo , potem pa desnjaki pošljejo rumenosrajčnike špetir delat, policija jih odstrani, zdaj pa pohojsani imenuje te, ki so hoteli delat probleme za bisere, one, ki so imeli proslavo v miru pa za huligane…. ta je res presežek inteligence

 

Joj, Popaj, nikar se ne prerekaj s Pikuletom. Ima tako ozek spekter videnja dogodkov, da je škoda vsake besede zanj.

Sicer pa zanj velja enako, kot je nekdo že povedal njegovemu idolu v obraz: On govori le zato, da si prezrači usta.

Kaj ste lahko drugega pričakvali od takega ministra – perla in biseri pač pašejo skupaj… so kot rit in srajca. Minister je rit, biseri so srajca v riti.

Odgovor na objavo uporabnika
rit in s rajca, 27.06.2021 ob 16:21

Kaj ste lahko drugega pričakvali od takega ministra – perla in biseri pač pašejo skupaj… so kot rit in srajca. Minister je rit, biseri so srajca v riti.

Aha, se jim zato reče rjavosrajčniki… zaradi rjave barve?

Pa ti si glih en tak drekač, kot tvoj ljubljeni vodja…

Meni pa je všeč. Zdaj sta Hojs in Janša oba jasno priznala, da si tile naci-rumenosrajčniki njihovi.

Nikakor nisem na strani protestnikov, jih nemaram. A še manj maram nacije in mi je res všeč, da so zdaj jasno javno povedali, da so to janševci.

In ja, čeprav petkovih protestnikov ne maram, sem mi zdi skrajno nesramno jih imet za svinje.

Da pa nacije imenuješ za bisere je pa itak za kozlat.

Benti sem pisal skor pol ure pa nisem mogel oddat.., matr jim nabojem..

Zdaj vemo, da bodo na naslednji proslavi rumeni jopiči častni gostje, morda celo praporščaki. Saj bi lepo pasali zraven.

New Report

Close