Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek hojsovi biseri

hojsovi biseri

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 27.06.2021 ob 10:42

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 27.06.2021 ob 10:38

Türk je zaradi stavka….. drugorazredna tema pušnil predsedniško funkcijo na novih volitvah, tako gonjo je jaja oz. s(d)s mašinerija naredila proti njemu…..

Me zanima, kaj bo zdaj naredil maršal Twito z njegovim ministrom, ki imenuje 9000 ljudi svinje.., 14 naci modelov pa biseri.

Ehh, kaj nič, ker tako tudi pacient misli. Slovenija je država v kateri mora 2 +miljona ljudi razmišljat tako kot on razmišlja, druge ni.  On okom, ljudje skokom…

Nič ne bo, ker tistih 9000 (v resnici prej 2000, ampak ok), itak nikoli ne bi volilo Janše.

 

Je pa zanimivo, da levičarji prispodobe vedno vzamejo dobesedno, kot da so stari 12 let.

pa ti, bleferček, ki misliš, da so vsi tako neumni kot desničarji, da se jih odpravi s takim izgovorom, povej, kako drugače je za razumeti to izjavo. Kdo je v tem primeru biser, kdo svinja, kdo koga ni vreden itd.? Verjetno samo Hojsova mama pravilno razume, podobno kot nepreklicno-preklicni odstop, kontroliranje tujih policistov, nujno poroko in druge izmišljotine tega možganskega maloposestnika.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 27.06.2021 ob 10:00

14 rumenosrajčnih potetoviranih provokatorskih  nacistov in skinhedov imenuje biseri, 9000 protestnikov, ljudi, pa svinje…  in ta biserna svinja je minister v državi…

 

Hojs pa je navedel, da policija v povezavi z ukrepanjem zoper omenjeno skupino pripravlja poročilo. Dodal je, da so po njegovi oceni rumeni jopiči brez potrebe prišli na Prešernov trg, saj bi lahko “kulturno proslavljali na Trgu republike”. “Ne meči biserov med svinje, pravi Sveto pismo in lahko bi sledili tej modrosti,” je še zapisal Hojs na Twitterju.

 

Mogoče ni zbral čisto prave primerjave ampak čisto razumem njegovo ogorčenje in zakaj je takšno malo neprimerno primerjavo navedel.

Lahko bi vsaj en dan v letu dali mir, pa bi stavkali naslednji dan. Tako pa še za državni praznik ne daste miru. Tu se sploh ne gre za pripadnost k stranki, gre se za spoštovanje do države. Pa ISTO bi napisal, če bi bila leva vlada na oblasti pa da bi bil državni praznik, pa da bi desni razgrajali in protestirali. Spoštujete državo, spoštujete sosede, učitelje, prodajalce, kmete in vse ostale poklice in ostale ljudi. Če bi jih ne bi tega direndaja počeli vsaj na dan državnega praznika ne. Včasih so ljudje skoraj slabši kot živali, ki imajo bolj red, načela in skrb.

Pa s tem označevanjem neofašisti ipd vsakega volilca ali pa simpatizerja desnih strank poveste o sebi in svoji kulturi več kot 1.000 besed. Tako se ne govori in ni kulturno niti spoštljivo in je še grši izraz kot o svinjah in biserih.

Pa da se nekateri politiki ne udeležijo proslave tudi ni fer in ni besed ki bi to dejanje opisale.  Mene je dobesedno to tako zbodlo in  tako zmotilo, da nisem naslednji dan niti kosila jedel, ker da se pa ne udeležijo proslave za 30 let pa enostavno ni opravičila. Ga ni, ker to je bila državna proslavah vseh državljanov in ne samo strank koalicije. Predsednik države je pa dolgoletni član SD, tako da očitno še do njega nimajo spoštovanja kot do strankarskega kolega, še manj do državljanov.

In očitno je res kar eni pravijo, da so ljudje v Sloveniji egoisti, zamerljivci in spotikovalci, ker vsaj za en dan bi lahko zakopali bojno sekiro, ker bila je proslava vseh državljanov in vseh volilcev in to kar so storili v SD, Levici in LMŠ je nesramno, da ni besed, in nespoštljivo da ni besed. To ni noben protest zoper koalicijo.

Mene so starši in drugi vedno učili, bodi boljši, odpuščaj, pametnejši odneha. V tej slovenski politiki se mi pa zdi, da eni prav uživajo v teh prepirih in sporih. Druge države jih pa prehitevajo po desni in levi.

Pa ko govorimo o kadrovanju, prodaji podjetij,  ipd… pokažite mi eno Slovensko vlado katera, ko je prišla na pozicijo, da ne bi na ministrstvih, v državnih podjetijih in drugod menjala kadre in da se domnevno niso dogajale msnjše nepravilnosti. Jo ni. Pa tudi drugje v Evropi jo ne boste našli.

Nobena vlada ni idealna ampak v tej vladi se pa za veliko manjše domnevne nepravilnosti, veliko bolj piše kritizira in stavka kot v prejšnjih vladah. In to enostavno ni fer in ni človeško. In vsaka stranka ima svoj program in človeško je tudi to, da se sprejema drugače misleče. To je bistvo demokracije, da ima vsaka stranka svoj program in se potem usklajuje koliko pač obe strani pristaneta na usklajevanje. Nekdo misli tako, kdo drug pa spet drugače. Pa včasih tudi če dva mislita nasprotno imata lahko vsak po svoje prav, ne pa da se žali, zmerja, podtika in podobne druge podlosti. To ne vidi nikamor, ker potem se politiki več ukvarjajo z obrambo na napade kot za tisto za kar so izvoljeni.

Pa če mi bo kdo zaradi tega komentarja na naslednji video konferenci spet prekinjal povezavo kot se mi zadnje leto pri delu, mogoče je program kriv, ali  da po vsakem komentarju prejmem Evropa čaka na vas, potem pa res lahko oddidem, ker to da vsak dan že več kot eno leto berem novice (sicer jih redno vsak da več kot 17 let) in da nikoli ne vem kaj se bo s politično garnituro zgodilo jutri in da tako v opoziciji razdirajo politično nestabilnost in državljani(tistim ki je mar) smo stalno v dvomih kaj se bo pa jutri zgodilo, se mi pa ne zdi prav in fer, saj to počnejo že od začetka izvolitve koalicije in to ni produktivno okolje. Se je ena koalicija razpadla, pride druga na oblast pa bi naslednji trenutek spet prva koalicija rada prišla na oblast. Pa kot da bi se ljudje menjevali na avtobusni postaji ne pa v državni politiki. In potem stalno neko iskanje šivanke v senu, stalno neke pompozne novice in afere, ki se velikokrat izkažejo da niso afere in še ko je vojna včasih obe strani podpišejo začasno premirje in v opoziciji se obnašajo kot, da ne bo nikoli več volitev in kot da je bo ta koalicija večna. Še po vsakem mandatu si bile volitve in nikjer ne piše kakšna bo naslednja koalicija in kdo bo v njej.

Včasih imam res občutek kot da so zavistni en drugemu in da na račun lastnega egoizma delajo potem črno piko celi državi. Vsaj za časa predsedovanja bi lahko bilo malo več miru in bi se lahko opozarjalo, če v opoziciji menijo da se stvari ne delajo prav, na bolj miren in kulturen način.

 

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 27.06.2021 ob 12:29

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 27.06.2021 ob 10:43

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 27.06.2021 ob 10:41

Odgovor na objavo uporabnika
Replika541, 27.06.2021 ob 10:21

Me zanima, kdo je ukazal policiji, da so jih tako lustno in bliskovito pospravili, hojsek in njegovi so cist penasti zaradi tega.

 

Tisti bo verjetno razrešen ker vse bolj kaže, da je bilo to narejeno nezakonito in nestrokovno. No, počakajmo na rezultat preiskave.

O lejga PIKULET. A so ti kr teme začeli bristi? Nič več ne cenijo tvoje desničarskih pogledov?

Kot vidim so ti celo temo o rumenih jopičih zbrisali.

Možno, mudaratorji, med katerimi je cel kup titofilov, radi rišejo moje teme.

 

Dejstvo pa ostaja – govori se samo uradni proslavi brez ćebinske simbolike, če Ćukana malega ni nikjer videti na posnetkih, eminentnih gostih in najboljši proslavi doslej.

 

Glede tistegana Prešercu sem imel pa povsem prav, če se že kje omenja, se pove, da so bili tam Rumeni jopiči, ki jih je policija kasneje odstranila in kaže fotke njih in njhovega transparenta. Skratka ena redkih popolnih Janševih PR zmag.

Ker izbrišejo tvoje “biserne” blodnje, so kar Titofili?

Si en mal paranoično, mentalno zaciklano tam nekje v bivši Jugi?

 

Odgovor na objavo uporabnika
a dej no, 28.06.2021 ob 10:41

Ker izbrišejo tvoje “biserne” blodnje, so kar Titofili?

Si en mal paranoično, mentalno zaciklano tam nekje v bivši Jugi?

 

Hahaha, sej je on tudi biser.

V eni temi je zapisal: sedaj ko so svinje pocrkale, …… itd.

Ampak, nekaj starih nas še živi, jih pa jezi, ko oporekamo njihovim lažem.

Tale PIKO JE BISER IN POL …

To je proba, bo prišla na dan? Se že dolgo nisem oglasila

Mene, pa s prapizdo zmerja. Je olikan, verjetno se tako učijo!?

Čakam, če bo šlo naprej, probat ni greh!  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 29.06.2021 ob 22:19

Hahaha, sej je on tudi biser.

V eni temi je zapisal: sedaj ko so svinje pocrkale, …… itd.

Ampak, nekaj starih nas še živi, jih pa jezi, ko oporekamo njihovim lažem.

Tale PIKO JE BISER IN POL …

To je proba, bo prišla na dan? Se že dolgo nisem oglasila

Mene, pa s prapizdo zmerja. Je olikan, verjetno se tako učijo!?

Čakam, če bo šlo naprej, probat ni greh!  🙂

Anonimno, 7546 zapisal, 28.06.2021 ob02:10

Sem si vzel malo časa, da ti na nekaj odgovorim!

– Veliko si napisal v zagovor Hojska,  dodal mogoče ni izbral prave besede, 🙂

–  Za državni praznik, ne daste miru, … haha, pa samo po levici mahaš, opravičuješ se, da bi na ene in druge. Ali si prvič tukaj na MON-u?

Nisem te še zasledila, da bi kdaj po desnih mahal. Pa znajo biti zelo grobi.

– Gre za spoštovanje države, … pišeš!

– Ja, za spoštovanje države gre, res je!

POVEJ,

kdo je zaslužen, da imamo DRŽAVO … SAMOSTOJNO SLOVENIJO. Zaslužni so Borci NOB!

Jaz, vem, pa tudi tisti VEDO, ko  na proslavo niso šli.

POVEJ, zakaj niso povabili PRAPORŠČAKA ZZB na proslavo!?

Povabljeni so bili vsi voditelji sosednjih držav. Vsi ti pa so bili v času leta 1941 – 1945, okupatorji naše države Slovenije, takrat, še ne samostojne. V času okupacije so borci sprejeli tudi SKLEPE, da smo se SLOVENCI lahko osamosvojili, da imamo svojo Državo.

Najprej na Kočevskem zboru odposlancev, nato AVNOJ, itd.

Se tebi, ko naštevaš to in ono, zakaj niso povabili še praporščaka ZZB?

Še to, T.O. je bila ustanovljena leta 1968. Pod praporom TO, so prisegli prvi slovenski vojaki. Video obstaja. 

Po vsem, kar si napisal zgoraj, ti morajo biti zadeve znane.

Pišeš spremljam že 17 let. Jaz, pa že 30 let, če se le morem.

Od poštarske burke z Lojzkom  naprej.

Še bi lahko tudi o kulturi in še kaj, pa ne bom. Veš, še nas je nekaj starejših, ko se tistega časa spominjamo. Ni nam vseeno kaj se dogaja. Nekateri mlajši  so imeli možnost študija, zaposlitve, sedaj pa kritizirajo. Moja generacija je bila prikrajšana za marsikaj.

Pa brez zamere in lepo se imej!

 

 

 

New Report

Close