Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ HOLOKAVST UČITELJEV – ŽIVINSKI VAGONI PRIPRAVLJENI ZA 22.2.2021

HOLOKAVST UČITELJEV – ŽIVINSKI VAGONI PRIPRAVLJENI ZA 22.2.2021

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/149726444_10158904486061132_2000022567285081807_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=y63UDbKn-poAX-0I23M&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=312f0d6ad9889ff7689049a86bc320d5&oe=6049DBEB[/img]


Medicinsko osebje se je cepili. Zakaj nisi tega takrat napisala? Pa obvezno se cepiti ni. Kaj bi ti rada? Nekateri pa se želimo cepiti veš, saj ,,tvoji,, sončki vsak dan smrkljevpihajo v nas

Ni se treba.

Le druge sluzbe si bo treba najti. Nekaj bolj primernega intelektu, ker za ucitelje ocitno nekateri niso primerni.

Zdaj pa hitro v vagine, pardon, vagone.

MOĆNO upam, da se učitelji ne bodo cepili s tvo svinjarijo, PEJTE ČIM PREJ NA ULICE IN BOJKOTIRAJTE CEPLJENJE!!!!
uČITELJI, CEPLJENJE NI OBVEZNO, TO JE ODLOČILO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE!!!!!

MOĆNO upam, da se učitelji ne bodo cepili s tvo svinjarijo, PEJTE ČIM PREJ NA ULICE IN BOJKOTIRAJTE CEPLJENJE!!!!
uČITELJI, CEPLJENJE NI OBVEZNO, TO JE ODLOČILO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE!!!!!
[/quote]

Itak, da ni…
Tudi to, da ucitelj uci ni obvezno. Lahko, recimo, odjebe u skokovima.

… v šoli. V ponedeljek moram na testiranje, sicer dobim najmanj disciplinsko in potem izgubim službo.
Vse mesece sem krepko delala. To je moj poklic, mi leži, rada ga imam, pa tudi otroke. Svoje in šolske. Delam zanje.
Odkar sem dobila mail, ki ne dopušča nobenega ugovora, niti izbire, se pravi, test, potrdilo o prebolelem covidu ali pa se ne smem prikazati v šoli, imam veliko stisko, ki jo ti brezobzirni emajli še povečujejo. Otroci se veselijo, jaz pa sem v luknji, dobesedno. Pri sodelavcih tega ne zasledim, vsi gredo kot pohlevne ovce na razstavišče.
Kako bom naprej, ne vem. Kar s svojim ostankom kmečke pameti čutim je, da nekaj tukaj zares ni prav in pri tem ne želim sodelovati.

Kaksna skoda. Kako tragicno. Ne morem verjeti.

No ja, otrokom bo brez tvojega ucenja in svetlega vzgleda bolje.

te podpiram, ne bodi ovca, saj boš našla kakšno drugo službo. Dobro bi bilo da se obrneš na pravno pomoč, to bando je treba zjebat, ne morejo takole na silo zahtevat od zdravega človeka, da se testira vsaki teden, samo zato, da SDS podmladek služi milijone na testih in se okrog po svetu vozijo z najetimi letali. Če te bodo odpustili iz službe, vloži tožbo, ne morejo tega zahtevati od zdravega človeka!!
Tale pod teboj, ki je napisal žaljivke, je pa en tip MULTINICK ki vsakega ki je proti oblaja, ne se sekirat zaradi takih primitivcev.

Crk, crk.
Nezaposleni “učitelj” umira za Kovidom.
Kih, kih.
Cepiva je zdaj dovolj za normalne ljudi.

nisi normalen. Vi golazen smrdljiva, lajnate kao ni obvezno. Z vseh strani pa zapirate možnosti in samo usmerjate v cepljenje. Potem, ti trdiš, da ni obvezno. Povej mi, zakaj se moram cepiti zaradi bolezni, ki ima mortaliteto 0.03{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-0.05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pa ne mi uletavat. zato da zaščitiš druge. Ker toliko kot vi enga psihičnega terorja znašate nad ljudmi, še ni bilo v zgodovini človeštva. Pa je zgodovina imala vse vrste diktatorjev. Prav želim vam vsem, da res izbruhne kakšna bolezen z 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mortaliteto, da golazen vidite, kaj je to bolezen in epidemija. Pa da pockrte vi in vaše vso potomstvo.


…ubogaj svoje občutke! Intuicija nikoli ne laže! Predaj vse v božje roke in se bo dobro izteklo, ker boš sproti dobivala notranja navodila od višjega jaza. Samo prisluhni si. Sedanja materialistična civilizacija je v prostem padu in vsak čas bo treščila na dno. Če hočemo ustvariti novo, duhovno civilizacijo, se moramo znebiti starega pogleda na svet, dosedanjega načina delovanja iz strahu pred avtoriteto! Edina avtoriteta prihajajoče dobe je avtoriteta srca, kjer bivata modrost in ljubezen, ki vse zmoreta. Odvrzi strah in naj te spremlja pogum! Vse dobro!


…ubogaj svoje občutke! Intuicija nikoli ne laže! Predaj vse v božje roke in se bo dobro izteklo, ker boš sproti dobivala notranja navodila od višjega jaza. Samo prisluhni si. Sedanja materialistična civilizacija je v prostem padu in vsak čas bo treščila na dno. Če hočemo ustvariti novo, duhovno civilizacijo, se moramo znebiti starega pogleda na svet, dosedanjega načina delovanja iz strahu pred avtoriteto! Edina avtoriteta prihajajoče dobe je avtoriteta srca, kjer bivata modrost in ljubezen, ki vse zmoreta. Odvrzi strah in naj te spremlja pogum! Vse dobro!
[/quote]

To si pa tako lepo napisalo, kot bi jaz sam!
Mi vsi moramo delati na pozitivnih afirmacijah, pozitivne misli, pozitivne vibracije se potem širijo hitro in izpodrinejo negativne brez prisile, brez metanja kock v policijo, vse lepo mirno in bo šlo. Univerzum nam je dal proste roke, od nas je odvisno, kako bo šel svet naprej. Vsi negativci se tega ne zavedajo in se smejejo, če jim omeniš energije, ampak kar naj se smejejo!

nisi normalen. Vi golazen smrdljiva, lajnate kao ni obvezno. Z vseh strani pa zapirate možnosti in samo usmerjate v cepljenje. Potem, ti trdiš, da ni obvezno. Povej mi, zakaj se moram cepiti zaradi bolezni, ki ima mortaliteto 0.03{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-0.05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pa ne mi uletavat. zato da zaščitiš druge. Ker toliko kot vi enga psihičnega terorja znašate nad ljudmi, še ni bilo v zgodovini človeštva. Pa je zgodovina imala vse vrste diktatorjev. Prav želim vam vsem, da res izbruhne kakšna bolezen z 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mortaliteto, da golazen vidite, kaj je to bolezen in epidemija. Pa da pockrte vi in vaše vso potomstvo.
[/quote]

Vajhun, sin Kajtimara boj krvavi,
Ze dolgo bije za antivaxxer vero,
Z Ludim norcem vec se v bran ne stavi,
Koncano njuno je, in marsiktero,
Zivljenje, kri po Kranji, Korotanji
Prelita, napolnila bo jezero.

Izkoristi svojo ustavno pravico, po kateri je izbira poklica svobodna in zamenjaj službo. Recimo poštarjev ful primanjkuje, pa zaradi zelo kratkih stikov s strankami (če sploh) testiranja baje nimajo?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vajhun, sin Kajtimara boj krvavi,
Ze dolgo bije za antivaxxer vero,
Z Ludim norcem vec se v bran ne stavi,
Koncano njuno je, in marsiktero,
Zivljenje, kri po Kranji, Korotanji
Prelita, napolnila bo jezero.
[/quote]

Bolje bi bilo:
Robi, sin Kajtimara boj krvavi,
Že dolgo bije za antivaxxer vero,
Z Ludim NYCI več se v bran ne stavi,
Končano njuno je, in marsiktero,
antivaxx življenje, kri po Kranji, Korotanji
Prelita, napolnila bi cepivo.

Sicer pa odlična ideja!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

nisi normalen. Vi golazen smrdljiva, lajnate kao ni obvezno. Z vseh strani pa zapirate možnosti in samo usmerjate v cepljenje. Potem, ti trdiš, da ni obvezno. Povej mi, zakaj se moram cepiti zaradi bolezni, ki ima mortaliteto 0.03{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-0.05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pa ne mi uletavat. zato da zaščitiš druge. Ker toliko kot vi enga psihičnega terorja znašate nad ljudmi, še ni bilo v zgodovini človeštva. Pa je zgodovina imala vse vrste diktatorjev. Prav želim vam vsem, da res izbruhne kakšna bolezen z 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mortaliteto, da golazen vidite, kaj je to bolezen in epidemija. Pa da pockrte vi in vaše vso potomstvo.
[/quote]

Moritaliteta je 10x višja, ampak pomembno je tudi to, kako jo odnesejo okuženci, ki niso umrli. Ful dobro, ko preživi, pa ima uničena pljuča 40 letnik ali 30 letnik tako hudo vnetje srca, da brez presaditve ne bo dočakal 60-leto.

Ni to bolezen, ki, če preživiš, ne pusti posledic. Številni imajo zelo hude trajne posledice, od otrok z vnetimi organi dalje.

Pa še najboljše – ko jo enkrat fašeš, jo lahko seveda še naslednje leto in anslednje lto in naslednje leto…potem je pa verjetnost, da te pobere v tvojem lajftajmu, že vsaj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ne 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, trajnim posledicam other than death se pa skoraj ne moreš izgoniti.

Z malo sreče bo sicer virus mutiral v kakšno manj nevarno obliko, ampak hej, računati in čakati na to…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vajhun, sin Kajtimara boj krvavi,
Ze dolgo bije za antivaxxer vero,
Z Ludim norcem vec se v bran ne stavi,
Koncano njuno je, in marsiktero,
Zivljenje, kri po Kranji, Korotanji
Prelita, napolnila bo jezero.
[/quote]

da podpiraš pomor lastnega naroda. Škoda, da si tako zabit, da nisi sposoben dojet bistva čtiva. Na katerega, je bilo željeno opozoriti. Kaj, vam niso dovolj starčki, da jih morite, sedaj se galazen še na nad otroke in mladostnike spravljate. Sedaj vidite golazen koliko ste izgubili razum in moralni kompas, če ste jo sploh kdaj imeli. Do sedaj so to počeli ilegalno v nerazvitih držav na otrocih za par dolarjev. Sedaj pa to legalno počnejo v srcu Evrope, zastonj. Nimaš ka,j produkt je treba prizkusit.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/cepivo-astrazenece-bodo-zaceli-preizkusati-na-od-sest-do-17-letnikih/569368

Moritaliteta je 10x višja, ampak pomembno je tudi to, kako jo odnesejo okuženci, ki niso umrli. Ful dobro, ko preživi, pa ima uničena pljuča 40 letnik ali 30 letnik tako hudo vnetje srca, da brez presaditve ne bo dočakal 60-leto.

Ni to bolezen, ki, če preživiš, ne pusti posledic. Številni imajo zelo hude trajne posledice, od otrok z vnetimi organi dalje.

Pa še najboljše – ko jo enkrat fašeš, jo lahko seveda še naslednje leto in anslednje lto in naslednje leto…potem je pa verjetnost, da te pobere v tvojem lajftajmu, že vsaj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ne 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, trajnim posledicam other than death se pa skoraj ne moreš izgoniti.

Z malo sreče bo sicer virus mutiral v kakšno manj nevarno obliko, ampak hej, računati in čakati na to…
[/quote]

ti si ožigosan.

Zagovarjam socialno osamitev, in odstranitev iz javnega zivljenja, vse antivaxxerske golazni.

Smeti ste, in vbsmeti se vrnete.
Amen.

ti si ožigosan.
[/quote]

Da ne boš pojedel lastnega ‘žiga’? 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Da ne boš pojedel lastnega ‘žiga’? 🙂
[/quote]

ker ti se že očitno svojega, že. Kot sem rekel, si žigosan in ti ni pomoči.

norec, dokler se ne zaveda svojega delirija, se šteje, za neprištevnega. Tako kot vi golazen, ki tega ne vidite. Vsem iluzijam, manipulacijm z besedam, s številkam, s posnetki, še vedno verjamete v ta nateg. Jaz bom pa rekel tako, da naj vam vsa cepiva čim prej zagrabijo in vas držijo do vaše smrti, da nikoli več v življenju ne potebujete drugih cepiv. Sedaj imate vsi možnost plesat break dance in electric boogie.

norec, dokler se ne zaveda svojega delirija, se šteje, za neprištevnega. Tako kot vi golazen, ki tega ne vidite. Vsem iluzijam, manipulacijm z besedam, s številkam, s posnetki, še vedno verjamete v ta nateg. Jaz bom pa rekel tako, da naj vam vsa cepiva čim prej zagrabijo in vas držijo do vaše smrti, da nikoli več v življenju ne potebujete drugih cepiv. Sedaj imate vsi možnost plesat break dance in electric boogie.
[/quote]

A mati-sestra ve, da imas dostop do racunalnika?

A mati-sestra ve, da imas dostop do racunalnika?
[/quote]

mal se potrudi. Ljudi bi zapiral, jih omejeval, prisilno cepil, na smetišča metal. Nimaš pa v rokavu vsaj enga omembe vrednega komenterja. Koliko si pa star, da s takim foram uletavaš. Dj bejž se cepit pa mal zabrejki. Po možnosti, še mamo prej cepi, da jo doleti usoda, ki zadnje leto pesti samo starejše.

… hvala vsem, no tistim, ki ste razumeli in mi dali vsaj nekoliko podpore. Je nimam v lastni družini, v razširjeni pa sploh ne … dve osebi v medicini … popolnoma sprani možgani.

Lep večer.

New Report

Close