Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Horoskop za jutri!!!

Horoskop za jutri!!!

Za vse:
Jutri bomo dobre volje!!!!(ker je petek)

:-))))))))))

Lahko noč vsem lubeki,rada vas mam in to fejst!!!!
Cmokov in objemčkov poln koš!!!!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jutri zna bit,da ne bom dobre volje!Odvisno od žene,ljubice in vas!
Vse puščam odprto!tebi Trilči pa sem še nekaj dolžan,vem,nisem pozabil.Dobiš!
Sp

Hvala za tako dobro napoved. Upam, da bo res držala, in da me niso spet okrog prinesli… ;)))

Kaj pa za soboto in nedeljo?
A piše v zvezdah, da bomo zjutraj malce več poležali? 😉

Ne,razen če ne boš v avionu seksala!saj greš ta vikend na pot,a ne?
Sp

ne ne, ta vikend se bomo (opa, bova) še cartala v šukici… grem pa v sredo… ma nimam, kakih takih namenov v frčoplanu… sedela bom čisto pri miru, da ne bom koga pobruhala… 😉

hihi

Helči!Poglej si kak film.Saj je brez veze učit te,ampak bolj učeni pravijo,da je sex na stranišču od aviona 10000 m visoko ekstaza!Probi,pa nam starim potrebnežem poročaj!
kar bo pa tam,me pa ne zanima preveč,pa tudi če se s kaktusom dol daš..
😉
Sp

ti lumpi ti… pejd ti jutri na en polet nad tvojim mestecem (z ženko), al pa gor nad Triglav…. pa sprobej in mi pole povej….
se mi zdi, da sem že vidla take sorte akcije v filmih, samo se pa ne spomnim kej dosti…. ;(
najdaljši let bo trajal 12 ur…. res ne vem, kaj bom med tem cajtom počela… nikol se ne ve…. bi mi blo pa mal nerodno….
… sploh pa še potem poročat o intimnih zadevah, hihi…. bom rekla samo ja al pa ne….

čauči porednež

Helči!
Ker se že tako poznamo naj ti povem nekaj:Z velikimi avioni se nisem še prevažal,s ta malmi pa…..Uhhh!
Verjemi al ne,v ta malem so tipi tudi že seksali.Se da!In en moj prijatelj pilot zanalašč prevaža bejbe naokrog,da jim pride!
Ko se spoznava še bolje.sledijo dokazi!
In kaj ti ima bit nerodno pred nami?saj smo itak že vsi nagi en pred drugim!In 12 ur gledat risanke na avionu…dej,pejta v skret in se dejta dol,boš imela potem tolk za povedat,tud če ne bi bla v Kaliforniji!
Te mam rad,
Sp

Hm hm,… ja tolk se že poznamo, da ti 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaupam, hihi…. torej, mogoče bova pa res kakšno ušpičla…. recimo, da je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti….
mu bom (mufkotu) rekla, da baje priporočajo sex v letalu, tako zaradi zdravja…. hihi…. ma ne lagat se ne sme… bom rekla, da ga izkušeni priporočajo sprobat…

bo uredu?
ma kej sploh težim, on bo itak za… ;))))) (sam še jst moram bit)

no, obstaja 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da vam povem…. 😉

Helči!A si naša al ne!?Mi si tu vse zaupamo,in na tem forumu se NE LAŽE!
dajta se dol,v skretu jumbota,pa boš vidla kaj je sex na nivoju(10000m).potem pa poročaj,če že on nima jajc za to!
A si tu ne zaupamo vsega?Verjemi,tu smo res ta pravi ljudje1A slišiš Sharkya?ga je Sonči čist zmešu danes na kofiju!
Taki smo mi vsi!
Sp

New Report

Close