Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaska – Anglija

Hrvaska – Anglija

Skrijete se lahk. Hrvaška vas uči igrat fuzbal. Edin če Hr nardi kakšno mapako pa da se vam userje spet gol boste zmagal, drugač nimate šans.
IDEMO HRVATSKAAAAA

17:5 v srrelih na gol za Hrvate.
Kdo si zasluž zmago? IDEMO HRVATSKAAAAAA

Ma skrijejo se lahk Angleži.
Res si Hrvaška s tako igro zasluž zmago.
IDEMOOOO HRVATSKAAAAAA
U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ
[/quote]
Ti zgleda gledas neko drugo tekmo;simuliranje grobosti in nesportno vedenje balkancev;turek pa namesto da bi posteno sodil dopusca grobo igro hrckov;na sreco bodo danes pusnili

DAJMO HRVASKA!!!

Reeeeeesssss.
Ma Angleži se lahk skrijejo, Hrvati jih učijo fuzbala :)))

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

TOOOOOOOO MANĐOOOOOOO

toooo

samo da zdržijo zdele

Vodimoooooooo 2:1!!!!!! Ajmooooo HRVATSKAAAAAAA! 🇭🇷🇭🇷🎉😄😄😄😄

še kramarič en gol pa bo

Evo kter fejker… da gol, od veselja in vsega zadovoljstva in energije skace tam, mu nic ni. Takoj za tem pa zacne krasti cajt na igriscu z nekim fejkanim zvijanjem.

hej a gremo odštevat? :)))) Pokal…jeeeej

hej a gremo odštevat? :)))) Pokal…jeeeej
[/quote]

Da jih ustavijo tik pred koncem Francozi.

HRVATSKA JE U FINALUUUUUU 🎉🎉🎉🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷❤️

NAJJAČI SMOOOOOOO TOOOOOOOOOOOO


Vsaka jim čast!!!

Čestitke in Poklon vsem navijačem Hrvaške.

meni v zadovoljstvo pa seveda čimveč v kadru Zlatko Dalić.

Me pa veseli, da so imeli za vstop v finalno tekmo borbene leve, težke nasprotnike.

Tako, da je zmaga še toliko večji dosežek.


Podpis! Lepo napisano 😉

Da bodo na koncu igrali HR in FR. Pa me ni nihče jemal resno.No,bil je le občutek.Na fusbal se nič ne spoznam in me tudi ne zanima.

Evo kter fejker… da gol, od veselja in vsega zadovoljstva in energije skace tam, mu nic ni. Takoj za tem pa zacne krasti cajt na igriscu z nekim fejkanim zvijanjem.
[/quote]
Evo ga klinca hinavskega, takoj ko je sudja odpiskal konec on prlaufa s polno močjo na igrisce in zacuda ga nic vec ne boli in nic vec ne sepa. Takih hinavcev m e podpiram z navijanjem, ce bi bli tolk dobri, mu neb blo treba se iti neke igre s fejkanjem.

Eh, Angleži niso neka reprezentanca, tudi oni so se prebili naprej tako kot Hrvati. Pač, žoga je okrogla.
V drugem polčasu so se po golu Hrvati zbudili, dobili zagon…. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zamenjali igro, napadali, se razživeli…. Skratka, potrebovali so samo gol, da so jim dali vetra.

Bravo, Hrvati! Zasluženo.

Proti Franciji nimajo niti teoretičnih šans.

Butasti novinarji ne vedo, da je v soboto tekma za tretje mesto in pišejo, da je Hrvaška poslala Anglijo domov xe xe..

New Report

Close