Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaska – Anglija

Hrvaska – Anglija

Odvisno kaj poslušate 🙂
novinar na naši TV je rekel…
Angleška reprezentanca je pokleknila pred Hrvaško reprezentanco 🙂

Ni nujno. Pojdi na MMC forum, kakšne nebuloze so pisali svečkarji…. da bo 3:0 za Angleže… pa da jih bodo Angleži pojedli…. pa ko je padel prvi gol s strani Angležev, so onanirali ob tem….

Skratka, sam bullshit. Ker ljudje pišejo na podlagi lastnih želja, nevoščljivosti in sovraštva.

Kar se tiče tekme s Francijo – tudi Francija do sedaj ni pokazala neke ultra top igre. Poleg tega so Hrvati že poslali domov večje favorite, kot je Francija, zakaj ne bo tudi njo (če bo igrala slabo)?

Žoga je okrogla! Vse je mogoče!


Nihče jim ni pripisoval možnosti za zmago proti Angliji, pa so jih razbili. V tem prvenstvu niso izgubili še nobene tekme in prav privoščim jim zmago.

Kot rečeno že večkrat. Žoga je okrogla.

Dajmo Hrvaška!!!

Ja imajo ja, tolk šans kot ford fiesta proti novemu bmw-ju.


Evo ga klinca hinavskega, takoj ko je sudja odpiskal konec on prlaufa s polno močjo na igrisce in zacuda ga nic vec ne boli in nic vec ne sepa. Takih hinavcev m e podpiram z navijanjem, ce bi bli tolk dobri, mu neb blo treba se iti neke igre s fejkanjem.
[/quote]

Mangupić pač.

Glede na igro Francije proti Belgiji, kjer so Francozi s težavo prišli do gola proti Belgiji, njihov bunker…skratka posrani do konca. Jaz ne bi trobezljala o Fordu Fiesti in BMW-ju.

Najbrž nisi gledal tekme?


Odvisno od pogojev voznje in ceste, lahko greva stavit da te nazgem s fordom fiesto pa vozi zaradi mene tvojega novega bmw-ja 😉

Zdaj pa šalo na stran, navijaj za kogar hočeš, to je tvoja legitimna pravica. Jaz pač za sosede. In ni res, da se ne trudijo. Jaz jih poznam precej osebno, različnih in na različnih področjih se zelo trudijo in so kar uspešni.

Pa veliko sreče v finalu!!!

Dajmo Hrvaška!!!

Enako ste že za Anglijo pisali haha…

Nehajte budalit, Francija ima boljše igralce kot Hrvaška in anglija skupaj. Francija je nabila Belgijo, ki je nabila Brazilijo. Tu se vidi kvaliteta. ne pa neka Rusija, danska.

Hrvati, samo na realnost vas pripravljam, nič drugega, nimate igralcev, da bi tekmovali s Francijo.

:)))
kje je čokolaica, nogavička….?
[/quote]

Tuuu sem :)) smo navijali v mestu :))


Vsaka jim čast!!!
[/quote]

Čestitkee 🙂

Čestitkeee 🙂

Da nisi ti že prej jamral, da bodo Hrvati šli domov?

Ejjj, Rusi so se pa ja potrudli 🙂

Rusi haha te so na fifini lestvici za nami :D. Penale so streljali kot U15 NK Kondor

Kaj ti veš, potrudli se so :)))

Kvaliteta Rusov se je pokazala ko jih je Urugvaj nasul s 3:0

-:(((

Ma Hr je prvak sveta. Zmagal bodo oni tud Franvoze, če pa ne, jih bodo pa vsaj namučl.
HRVATSKA JE NAJMANJ 2.NA SVEEEEEETUUUUU, ma to so že PRVAAAAAKIIIII


Nihče jim ni pripisoval možnosti za zmago proti Angliji, pa so jih razbili. V tem prvenstvu niso izgubili še nobene tekme in prav privoščim jim zmago.

Kot rečeno že večkrat. Žoga je okrogla.

Dajmo Hrvaška!!!
[/quote]

Pohvale za napisano! :)))

Bravo Hrvaška!!!!!
Navijam za šport, za nogomet in včasih me je sram, da živim med zaplankanimi Slovenci.
Kako ste lahko tako omejeni?
Tako sovraštvo delate sami, sovraštvo delate ljudje!
Tukaj ne gre za politiko, tukaj gre za šport in vsaj poiskusite se delati športne, normalne, strpne!

Jaz sem napovedala tako finale kot bo in tako Francoska kot Hrvaška reprezentanca sta mi ljubi, pa naj zmaga najboljši!

Verjetno samo provociraš, ker fuzbala itak ne gledaš. Razen, če si postal strokovnjak v treh dneh. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nima veze, kje so na lestvici. Če bi malo spremljal, bi vedel, da so nižje zaradi tega, ker niso rabili igrati kvalifikacijskih tekem, ki pa prinesejo precej pik.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In zalis Slovence? Zakaj??? Ker niso navijali za Hrvasko. Postavi ogledalo sama sebi. Jaz nisem navijala zanje in nisem iz sportnih razlogov.

BRAVO HRVATI, RAZBIL STE ANGLEŽE, GREMO ZDEJ ŠE FRANCOZE, niso oni nič boljši od vas.

New Report

Close