Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Hrvaška Zagreb

Hrvaška Zagreb

A so kakšne omejitve za v Zagreb? Naročena sem za zobarja, pa ne vem če je pametno zdaj rinit tja.

Ne, ni pametno. Prestavit. Pa kaj je z vami? Ste vsi imbecilni? Vam je treba narisat, da je jeba in da zdaj gre za zdravje nas vseh?

Grem z avtom, direkt samo do ambulante, ko pridem tja takoj na stol in iz stola takoj v avto in domov. Kje bi se lahko okuźila? Zobar, sestra? Po moje je večja možnost, da se okužim v trgovini, od prodajalke.

Kaj potem sploh sprašuješ za mnenje tu gor? Naredi po svoje.
Pred Obrežjem je kolona tovornjakov iz Italije, ki jih ne spuščajo čez. Če bo kak večji poseg z ranami po ustih, je več možnosti za okužbo takoj po posegu vsaj 2 uri. Nenazadnje pa lahko nekdo isto razmišlja kot ti, je okužen in še nima simptomov in bo mogoče pred tabo tam. A je to nujna zadeva ali ni? Podobno so razmišljali tudi tisti, ki so šli smučat. Grem v avto. Takoj na smuči, smučam, ne bo kontaktov z drugimi. Končam dan, takoj v apartma in tako 4 dni. In se je raznesel virus…
Saj pravim, naredi po svoje in še ostali milijon enako mislečih. Takole pa res ne bomo zajezil širjenja.


Kot so se spraševali ljudje, ki so šli na pregled k našim vrlim zdravnikom, smučarjem, kje bi se le lahko okužil?. Grem z avtom, pridem, opravim, grem domov.
Ja, ti kar pojdi. Brez skrbi.


Kot so se spraševali ljudje, ki so šli na pregled k našim vrlim zdravnikom, smučarjem, kje bi se le lahko okužil?. Grem z avtom, pridem, opravim, grem domov.
Ja, ti kar pojdi. Brez skrbi.
[/quote]

Ok, sem odpovedala, sestra, zdravnik sta bila zelo jezna, ahhh, sploh ne vem kaj bom naprej, napol imam narejeno, kdaj in če me bo sploh še sprejel…

Ok, sem odpovedala, sestra, zdravnik sta bila zelo jezna, ahhh, sploh ne vem kaj bom naprej, napol imam narejeno, kdaj in če me bo sploh še sprejel…
[/quote]

Bolje tako, vsaj zdravje še imaš, če ni res nujno, bo tudi poseg počakal, če bo zdravnik kaj govoril, pa pojdi raje k drugemu, ki te bo z veseljem sprejel, v Kočevju jih je recimo zelo veliko prostih.

Ok, sem odpovedala, sestra, zdravnik sta bila zelo jezna, ahhh, sploh ne vem kaj bom naprej, napol imam narejeno, kdaj in če me bo sploh še sprejel…
[/quote]
Tole si si pa na celo zmislila! Ker če zobozdravnik takole razmišlja, potem je skrajni čas da ga zamenjaš. Ker pojma nima, ti pa očitno tudi ne. Sam da je pocen!

Grem z avtom, direkt samo do ambulante, ko pridem tja takoj na stol in iz stola takoj v avto in domov. Kje bi se lahko okuźila? Zobar, sestra? Po moje je večja možnost, da se okužim v trgovini, od prodajalke.
[/quote]

Prihajaš iz države ,ki je pol manjša po prebivalstvu, a ima več kot 4x več okuženih , kot jih je na HR. Kaj misliš??

Ok, sem odpovedala, sestra, zdravnik sta bila zelo jezna, ahhh, sploh ne vem kaj bom naprej, napol imam narejeno, kdaj in če me bo sploh še sprejel…
[/quote]
Hej, sklepam, če že omenjaš Zagreb, da je ordinacija privatna. Torej plačaš vse sama. Ta tvoj zobar se pa bolj malo spozna na korektne poslovne prakse. Jezen na pacienta, ki mu žuto plača!? To prvič slišim, pa dobro poznam sosednje zobarje.
Je v tej mlaki mnogo žab. Ko pandemija mine poišči drugega, ki vsaj manire pozna.

New Report

Close