Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek HRVAT, ARGENTINEC, AMERIKANEC

HRVAT, ARGENTINEC, AMERIKANEC

»Ali je res, da ima minister za notranje zadeve Dragutin Mate poleg slovenskega še hrvaško državljanstvo, minister za finance Andrej Bajuk poleg slovenskega še argentinsko državljanstvo, ministra za zunanje zadeve in za pravosodje Dimitrij Rupel in Lovro Šturm pa poleg slovenskega še ameriško državljanstvo?«. Tako se glasi vprašanje, ki ga je poslanka Lipe konec julija posredovala vladi in na katerega, kot kaže, ne bo dobila konkretnega odgovora”.

Finance, danes.

In govori se, da ima Jelinčič izraelsko državljanstvo, Peče avstrijsko ter Radovan Žerjav madžarsko.

In ne pozabite, Janez Janša ima še avstralsko, Danilo Türk turško, Matjaž Hanžek kubansko, Gregor Golobič pa rusko.

http://www.finance.si/220539

lepo bi bilo da bi vedeli!!!:)

pa tudi če jih imajo…kaj potem?
Kolikor vem zakoni veljajo za vse državljane enako…..od kdaj so politiki izvzeti?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

lepo pa bi bilo da bi vedeli!!:)

Zakaj že?????

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

zakaj pa ne bi???

Zato, ker te nič ne briga…npr:)))))))

Zato, ker imajo tako kot ti, pravico do zasebnosti….pa ne zdj, da so javne osebnosti……njihovo državljanstvo je njihova stvar……zarad mene ima lahko vsak politik pet državljanstev, dokler dela za kar je bil voljen….če se pa nekateri obešate na dvojno državljanstvo pa ne vem no….ne morem rečt drugega kot: v sili hudič še muhe žre:)))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

zakaj je potrbno skrivat????

ja in ministri niso samo javne osebnosti, krojijo naše življenje.

pa kdo kaj skriva? Ti, jaz in ostali pač nimamo pravice do nekaterih informacij….vprašaj Pirc- Musarjevo…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

zakaj ne povedo, jaz bi če bi emela dva, ne bi skrivala, torej??

Imaš dva, slovensko in evropsko državljanstvo :).

Bravo WW. Kaj koga briga.

Imaš dva, slovensko in evropsko državljanstvo :).[/quote]

aha, a pol majo pa oni tri, al kako???

Argentinski gnoj, ki ima Argentinsko penzijo vodi Slovensko ministrstvo.

Tu se pa ne morem strinjati s seboj. To, da ima politik – minister več državljanstev, pač ni njegova zasebna stvar. Pozabljaš, da je na ta položaj prišel z glasovi volivcev. Torej imamo volivci pravico vedeti in on dolžnost odgovoriti. Pa ti vprašaj Pirc-Musarjevo, boš videla….

Sicer pa res se strinjam v sili še hudič muhe žre in če bo treba iti nazaj v Argentino ali Hrvaško, je dobro, da imaš te možnosti pripravljene.

OOOo, ah, aha, oho, uh, ups, mhm, hm,…….

Tu se pa ne morem strinjati s seboj. To, da ima politik – minister več državljanstev, pač ni njegova zasebna stvar. Pozabljaš, da je na ta položaj prišel z glasovi volivcev. Torej imamo volivci pravico vedeti in on dolžnost odgovoriti. Pa ti vprašaj Pirc-Musarjevo, boš videla….

Sicer pa res se strinjam v sili še hudič muhe žre in če bo treba iti nazaj v Argentino ali Hrvaško, je dobro, da imaš te možnosti pripravljene.

OOOo, ah, aha, oho, uh, ups, mhm, hm,…….[/quote]

To je definitivno samo njegova osebna in zasebna stvar ter se tebe tiče manj kot nič. Pomembno je, da ima slovensko državljanstvo in da je demokratično izvoljen na demokratičnih volitvah.

to pa ni res, vprašanj, preveri!!! Demokratično je izvoljen to že, vendar šele takrat, ko volivcem odgovori na vprašanja, ki jih zanimajo. Torej imamo pravico vedeti.

mmml, jutri se vidiva na fešti. A greš? Jaz sem povabljena.

hahaha, a ti tud???

mmml, vrabček: gresta na fešto SDS? Mogoče tudi jaz pridem :D.

mml, ni še nič povedal ali pride ali ne. Midve z ninej pa greva. No če prideš se vidimo.

Natanko tako. Dokler dela, za kar je voljen. Pa vsi ti, ki so v parlamentu (pozicija in opozicija), res delajo za to za kar so voljeni, t. j. v narodov blagor? Pogosto se mi namreč zdi, da misliko, da so tam za tpo, da na naš račun tam sladko spijo.

Skopušnik, a si bil na fešti. Daj malo poročaj, kako je bilo!!!

Nope, nisem šel.

New Report

Close