Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Huda anksioznost

Huda anksioznost

Paroxat zelo dobro pomirja – to je dokaj majhen odmerek, jaz imam večji. Mogoče ne bo takoj prijel, bo pa čez nekaj dni. Jemlje se ga zvečer – ravno zato, ker malo uspava, vsaj mene. Drugih stranskih učinkov sam nisem opazil.

🙂

Pa še jaz imam vprašanje glede Paroxata!Jutri ga začnem jemati!Napisal mi ga je splošni zdravnik 20 mg!Bojim se stranskih učinkov!Tiski,ki ste ga prvič vzeli,ste celo tableto,20mg,ali samo polovičko!Kod sem prebrala, da zelo pomirja!Jaz ravno za pomiritev rabim!Nekaj pomirjeval sem jemala,samo sem imela stranske učinke in jih opustila!Najprej 10mg Apaurina, nato 5mg po njih mi je bilo grozno!Nato še par dni Helex 0.25 mg,spet grozno! Ima kdo izkušnje z Lexaurinom 1.5mg,ali3mg in Apaurinom 2mg?Mislim ,ali Apaurin,ali Lexaurinom?Kateri ima manj,ali nič stranskih učinkov?Za pomirjevala vas sprašujem,da bi jih jemala, dokler ne pri Paroxat in potem bi jih ukinila!To se nisem spolnila vprašat zdravnika,zato sem se obrnila na forum!Hvaležna bi vam bila za nasvete in za odgovor!Lp.Martina

Odgovor na objavo uporabnika
Novaru123, 21.12.2020 ob 13:46

Ali mi lahko kdo pove ce sem že res na hudi sttopnji anksioznosti ker sem sprva imela samo obvladljive panične napade ki pa so zdaj postali vedno hujši.
Začela sem dobivati tudi gumijaste noge oziroma se mi majejo tla pod nogami mišično napetost ki se po več ur ne sprosti. Ne jemljem se zdravil bi jih morala začeti?ali bo minilo samo od sebe ?

Starost?

Mogoče pa anksioznost ni tvoja primarna zdravstvena težava. Ni ok, da ti levo stran obraza zateguje. To ni ravno simptom anksioznosti.

Se ukvarjaš morda s kakšnimi vedeževalskimi bedarijami ali pdb.?

tema izpred 4 let

New Report

Close