Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hudo dober tip z veliko napako

Hudo dober tip z veliko napako

Trapa ,zgleda da se ti tu gre samo za denar ,pfuuuuj ,smrad . A veš če ga boš imela tega tipa pa slučajno otroka da bo lahko tudi otrok poraščen, a se ti bo tudi gabil lasten otrok??

Dobro, da imaš zaprto glavo, ker če bi videl vanjo, bi vedel, da kljub gori denarja, ki ga ima, nima dovolj, da bi ti kupil malo pameti.

Upam, da se te izogne na veliko.

 

Jaz najprej roke pogledam in če me te odbijejo, potem iz te moke ne bo kruha. Mi ni važen noben avto, noben denar, noben status tega tipa in nič od tega. Roke, ki se me bodo dotikale, morajo biti meni privlačne.

Takšni majhni nohti, to je znak grizenja, ki po vsej verjetnosti traja že od otroštva. To mi je totalen NO GO, za bruhat. Sem se dobila z enim takšnim enkrat, prek spleta sva se srečala. Saj so bile še druge (osebnostne) stvari, ki so odbijale, a tisti mini pogriženi nohti pa takoj v prvo adijo.

Odgovor na objavo uporabnika
glupačo jadna, 24.10.2022 ob 15:31

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2421, 24.10.2022 ob 15:19

Spoznala hudega frajarja. Par večernih pijačk, za vikend me je pa povabil  v savno in đakuzi, takrat mi je pa vse dol padlo. Poraščen je full, full, full,…, pa to bi mogoče še šlo ampak njegovi nohti, fuj kako so majhni in neurejene, na rokah  eni še celo pogriženi, prej mi to ni v oči padlo, in še po nožnih prstih ima dlake. Ne predstavljam si, da bi se me z takimi rokami/ prsti dotikal. Tega ne odtehta niti dejstvo, da je model nalovdan, ima hud avto in svoj flet. Očitno je tudi kar dosti radodaren, ker vse on plačuje. Je pa res full lep in simpatičen. Sem ga mislila na naslednji zmenka jaz povabiti in bi šla na depilacijo in manikuro. A bi bilo to preveč očitno in brutalno? Kar iz rok ga ne bi spustila.

a je imel vsaj tiča dovolj dolgega – po tvojih pričakovanih merilih, glede na videno v savni ?  🙂

Očitno ja, ker če ne bi pa še to spljuvala u iber.

    LAhk sam rečem, da si obična krava sponzorušna.

Odgovor na objavo uporabnika
Tista malenkost, 24.10.2022 ob 19:05

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši👹👹👹👹👹👹👹, 24.10.2022 ob 18:13

“TISTA MALENKOST” in ostali,

A nam lahko prihranite s temi ogabnostmi heteroseksualnega seksa. Prosim. Neokusno je.

Saj so prasci ravno pred kratkim pisali, da si riti ne umijejo ampak si jo brišejo le z skret papirjem.

Potem sem jim pa razlagal, da to ni higienično. En je napisal jim “a da če bi imeli obraz posran bi si ga tudi samo s papirjem pobrisali?”

Pač ostudno je, da eni taki okol hodijo. Še seksate očitno taki.

Jaz imam polno zgodb, tudi zate.

Kolega se je vračal iz Nemčije z dela. Kljub utrujenosti, se je ustavil pri prijatelju na žuru. Bilo je še nekaj fac, ki jih ni poznal. Mislil je samo spiti par pirov in oditi domov. Pa ga je na kavču kmalu zmanjkalo. Medtem, ko je spal, je žur ušel izpod kontrole. Zbudila ga je žeja in pa čudno cmakanje, cukanje in vlečenje dol pri njegovem mednožju, ki je bilo… nekako prijetno. Dvignil se je na pol, da bi čekiral kaj se dogaja. Pogledal je z enim očesom, drug je bil še zaliman. Dnevna soba je bila v polmraku, muzike ni bilo več. Ker ni dobro videl, je z roko segel proti gmoti na njegovem mednožju. Pomislil je, kratkolaska mi ga vleče… najbrž je Polona s katero sta ga občasno srala. Božal je in božal, ko je nenadoma zatipal kosmato brado. Okamenel je. Ni se mogel premakniti…od šoka. Ker je bil nabasan ko kanta, se ni mogel braniti. Ni mu preostalo drugega kot, da je pustil bradaču, da dokonča. Ni se spomnil kako je prišel domov. Niti se ni hotel spomniti kdo od neznancev je imel brado, niti ni hotel kasneje o tem spraševati kolega. Spomni se samo, da je bil po tem dogodku še dolgo pod tušem.

Mi je rekel, da bi bilo čist vse ok, če ne bi zatipal tiste brade. Tista malenkost, ki pokvari vse.

Hahahaha, svašta:-) Tipi so res bolani in perverzni.

Pač sprevržena kultura in sprevrženi ideali, kjer je samoumevno, da je tip poraščen kot majmun, baba pa oskubljena kot kura. Oboje je nagravžno.

Pa dobro a se je že vsem čist odpelalo? Ni čudno da si potem tipi delajo neke glupe zaključke kake so ženske če okrog vozijo samo v sebe zagledane, ljubosumne pleh p**de brez pol leta delovne dobe ko čakajo da jih bo kdo preživljal.

Ženska če hočeš met moškega ko je bolj zdepiliran ko ti pa ko ma obrite roke pa noge pa še da si ki obrvi riše pa trepalnice maže… Idi v trgovino po Ken-a. Kaki so to standardi dandanes ko ma tip bolj oprijete kavbojke ko ženska pa gležnje zunaj pa zgoraj tiste prešite kratke jakne pa je to ful in pa vsem ful všeč 🤦‍♀️ kam smo že mi prišli… Svašta! m

Glej pupa… Jaz mislim da če te že na začetku motijo dlake veš kak pravijo… če ni za bit je za it! Najdi si šiht (če ga nimaš) pa najprej pri sebi razčisti kak pa kaj… Verjemi ko boš delala troizmensko pa boš mela svoj avto pa kaj svojega boš ugotovila kolk je treba delat za nekaj bojo dlake tvoj najmanjši problem pa iskanje sugar daddyja…

Lep pozdrav

Tiste kocine sploh niso tak problem

Cash picka

A če bi bil bogati Arabec in še bolj poraščen, pa te ne bi motilo??

A zdaj si še nohtov ne smemo več grist ? Saj to samo od sebe mine. Pa v savno si morala, da si videla zgrižene nohte ??

Jaz nisem vržena na kosmatincev, ampak se mi depiliranci tako gnusijo, da bi raje takega medeka 🤣

Lahk ga pa meni predstavis, pa si ti najdi enga depiliranca 💪 taprav dec more bit kosmat…

Z razlogom te je tako hitro peljal v savno.

A mislis, da se bo do konca zivljenja zate depiliral po celem telesu?

Odgovor na objavo uporabnika
Tista malenkost, 24.10.2022 ob 17:30

Kolegica mi je zaupala, da jo je odbil  tip, med izvajanjem vroče 69 poze. Ona se je vsa napaljena in v sladkem pričakovanju ulegla, on se je medtem spretno zasukal nad njo in spustil svojo trdo korenino v njena usteca. Pri tem sta se razprli ritnici in pokukal je slabo očiščen anus. Med gubami so bili koščki smrdečega blata. Bolj, ko je reva poskušala odmisliti tisto točko, bolj ji je pogled vleklo prav tja gor v razporek…ker je bila uvidevna, je zdržala. Jo je pa minilo, seveda.

Ene ste resno ruknjene v glavo. Od ene svinje umazane, ki si niti riti ne zna oprat tiča goltate? wtf

No vsaj samske niste. Cena za to je pa očitno da drek gledate, vohate in goltate.

Glej, tvoja notranjost ti pove vse. Če ti ni, ti ni. Lahko je hud tip, ampak očitno ne z ate.

Sej takim tiča goltajo tele novodobne ženske en kup vredu moških pa samskih, jih pa povohate ne, ker niso frajerčki a ne damice.

Pomoje je to en tip usekan napisal, če pa je res ženska je pa še mal bol usekana.

Jaz sem kosmat, ampak bolj volk kot medved (atletska postava). Noč.

Ni ga vidla k je bilo prevec dlak

Upam da veš, da bo otrok podoben tebi in njemu in ne njegovemu avtu in denarnici …

Prava kura …

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj naj rečem, 25.10.2022 ob 15:08

Trapa ,zgleda da se ti tu gre samo za denar ,pfuuuuj ,smrad . A veš če ga boš imela tega tipa pa slučajno otroka da bo lahko tudi otrok poraščen, a se ti bo tudi gabil lasten otrok??

A veš, da je to lahko velik problem! Sem imela sošolko, super punca a zakompleksana do amena. Ja, zaradi dlak! Mama blond lutkica, gladka koža, ena taka Barbika. Ata pa kosmati Arabec. Ona je pač po očetu podedovala gen za dlake, je morem drugače razložiti. V puberteti ji je bilo najhuje. Kosmata povsod, tudi po obrazu in hrbtu. Na telovadbo ni hotela, na plavanje sploh ne. Kasneje je za depilacije zmetala premoženje, je vedno vse zraslo nazaj. Ob neki točki mi je rekla, da mamo sovraži, ker je našla zanjo takega fotra. Žalostno, res….

Raje medvedka,kot oskubljenega petelina..ko vidim v savni obrite fantke…se vedno vprasam a je punca zgoraj brez ali fante spodaj brez🤦‍♀️

Moski,ce nima dlak po nogah in po prsih ni moski zame

Dokler nima bolh se nimaš kej sekirat

Hočeš povedati, da si spoznala….majmuna?

Kakšne debilne zgodbice. Zdej ali si stara 7 let ali pa nimaš 5 možganskih celic in drugega kot Levca nisi končala. Vzami raje dozo tablet in dej mir.

New Report

Close