Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Humanitarci in medijii hujskajo in ogrožajo Slovenijo/Evropo

Humanitarci in medijii hujskajo in ogrožajo Slovenijo/Evropo

Culo v roke in izvoli v njihove islamske države,tam boš imel/a vsoooooo svobodo in stil življenja,ki si ga želiš.
Nam pa prepusti ta košček zemlje,da bomo živeli tako kot NAM paše.Jasno?!?!?!?

Še ena brez pameti. Muslimani v zadnjih 7. stoletjih niso k razvoju prispevali NIČ. A veš kaj pomeni NIČ? Zero, 0. In ravno v zadnjih stotih letih je (zahodno) človeštvo doživelo razcved, odkritje zdravil, avtomobilov, z raketami v vesolje. Muslimani, arabski in afriški svet niso prispevali NIČ.

Humanitarci se pritožujejo zakaj razvite države ne prodajo zdravil afriškim državam ko pa npr. eno cepivo stane 0.35$. Humanitarci seveda vsi pametni, potem pa takole. Res je da je cena cepiv 0.35$, ampak cena PRVEGA cepiva je pa stala milijone in milijarde. Zakaj bi razviti svet zapravil milijone in milijarde za odkrivanje zdravil nato pa po 0.35$ prodajal naprej? Naj si razvijejo svoja zdravila in cepiva. Razviti svet vloži denar v razvoj potem pa za naj za drobiž to odkritje prodaja naprej? Pa kaj še. Zahod razvija in odkriva zase, ostali naj odkrivajo zase.

Živite ko puščavski cigani. Arabske številke, kebab za večerjico, baklavica na vrh, pa Betlehemska pravljica za lahko noč. Jaz vas samo na to spominjam, da ne boste preveč pametni o multikulti.


… pa kitajsko elektroniko in japonske avte.

… in se zgražajo nad nekom, ki noče v taborišče. A vi bi pa šli?

Še ena brez pameti. Muslimani v zadnjih 7. stoletjih niso k razvoju prispevali NIČ. .[/quote]

Kebab ti pa tekne, anede? Pa baklavica. Nom nom nom. Ja, nič niso prispevali, čaki da se okol gobca obrišem, nom nom. :)))))))

Mene pa bolj moti, da so zmerni in malo manj zmerni muslimani grozljive fotografije utopljenih otrok izkoristili kot promocijski material, češ,. poglejte, umrli so, ker jih krščanska evropa mni hotela sprejeti. Potem je tu še zmešan fanatih Erlah s svoljimi izpadi in voila, RKC je kriva za desetine mrtvih otrok in drugih beguncev. Tudi pri Cerkvi svetega zvona in zombijev so začeli rpavo ofenzivo proti katolikom. A je to prav?
Seveda muslimani (žal je tudi bivši kandidat za župana Jesenic Ahmed Pašič) pristavil zraven svoj lonček nestrpnosti, in zlorabil Erlaha kot primer nestrpnih kristjanov. Seveda fotografije pobitih in obglavljenih otrok s strani ISISa niso lepili zraven. Kam gremo, se resno sprašujem?[/quote]

kje je ahmed pašič govoril o erlahu”


… pa kitajsko elektroniko in japonske avte.

… in se zgražajo nad nekom, ki noče v taborišče. A vi bi pa šli?[/quote]

Kitajsko elektroniko ahahahahahhahahahahahhahahahahhaha. A ti veš da je vse kar okoli sebe vidiš PLOD ZAHODNIH MOŽGANOV? Kitajska je le poceni delovna sila, Kitajci skoraj nimajo lastnih produktov. Povsod piše MADE IN CHINA, ampak sedež podjetja je ponavadi ZDA. Zanimivo ne?

Japonski avti? Od kdaj so Japonci odkrili avtomobilske motorje? Mislim da si malo pomešala pojme. Eno je ODKRITI, drugo je kopirati. Za odkritje je namreč potreben izobražen kader, za kopiranje le poceni delovna sila.

Sicer pa Evropa nima težav z kitajsko, italijansko, japonsko kulturo. Kot vidiš ti ljudje na naših tleh ne povzročajo nobenih težav in jih je ZELO MALO. Medtem ko ti socialni turisti so v Evropi vsega nekaj mesecev pa so že naredili toliko sranja da se ga tudi naštet ne da. Konec koncev, z Japonci smo zavezniki, z temi afriškimi muslimai niti ne.

Multikultiu deluje če se med seboj mešajo racionalne kulture. Takoj ko v to enačbo vmešaš islam dobiš napačen rezultat. Muslimani niso pripravljeni na integracijo, izmenjevanje idej, razmišljanja, načina življenja. To ima v krvi samo razviti svet, ostali živijo v namišljenem božjem svetu

Kebab ti pa tekne, anede? Pa baklavica. Nom nom nom. Ja, nič niso prispevali, čaki da se okol gobca obrišem, nom nom. :)))))))[/quote]

Na tvojo žalost ne. Prvo sploh ne vem kaj je baklavica, kebab sem jedel enkrat in nikoli več. Imam raje kuhinjo naših nenasilnih sosedov Italijanov, pizze, pa potem kuhinjo sosedov Hrvatov, lignje na žaru, Orada na žaru. pa take…

Vrž najprej vse kebabe, bureke, turške kave, baklave ven, rimske MLMCXMC grabljice začni uporabljat. Potem ti bomo verjeli, da nič dobrega muslimani ne prinesejo, in se bomo dalje pogovarjali. Do takrat si hinavec.

Kebab ti pa tekne, anede? Pa baklavica. Nom nom nom. Ja, nič niso prispevali, čaki da se okol gobca obrišem, nom nom. :)))))))[/quote]

Na tvojo žalost ne. Prvo sploh ne vem kaj je baklavica, kebab sem jedel enkrat in nikoli več. Imam raje kuhinjo naših nenasilnih sosedov Italijanov, pizze, pa potem kuhinjo sosedov Hrvatov, lignje na žaru, Orada na žaru. pa take…[/quote]

Kolk pic pa zmažeš naenkrat? A MCMCXLM?

Itak si za na grmado, ker poskušaš umazano muslimansko hrano. Zaradi takih kot si ti si Musliman tule prosperira. Izdajalec!

Obesila si se na te arabske številke. Kaj praviš da arabski in afriški svet zavržeta vse, od vilice do mobitela? A veš kako zgleda Afrika brez Evrope? – Kot nedotaknjena narava. Avti? Kolo? Ne ne, samo noge. Obleke? Ne ne, list čez pi*ko. Zdravila? Ne, ne, je že prišel tvoj čas. Skratka ven mečeš take da človeku kar slabo rata.

In še enkrat, ne jem arabske hrane. Jem zahodno (Evropa, ZDA) hrano oz. način kuhanja. Domače pa to…

Še ena brez pameti. Muslimani v zadnjih 7. stoletjih niso k razvoju prispevali NIČ. .[/quote]

Kebab ti pa tekne, anede? Pa baklavica. Nom nom nom. Ja, nič niso prispevali, čaki da se okol gobca obrišem, nom nom. :)))))))[/quote]

a kebab je muslimansji tko kt je hamburger krscanski?? haha keba so baredili turki se pred islamom vzeli so ga pa od grkov.. nato si ga je pa en turk v BERLINU zmislu..

Oglaša se ‘humanitarka’ ki uporablja zahodne produkte. Dečva, računalnik kar čez okno. Mobitel, pralni stroj, TV, internet, avto … na koncu celo bajto podri, ker nič kar imaš ti v hiši ni plod razvitega sveta. Torej, zavzi vse zahodno in se začni živet na muslimanski način. Saj veš, Alah, Alah in samo Alah. Noben penicilin ne obstaja zate, ti je že Alah namenil tako usodo.

Popravljam napako…

Kaj zdaj na afriko prelagaš? Ti čebljaš, kako multikulti ne deluje, kako muslimani nič niso prinesli itd.

Afričani tega ne labrajo, zato si zaslužijo mobitele, vilice in vse to, ker ne lažejo sami sebi.Tu gre za to, kakšne ti nakladaš, al mamo kakšnega afričana tule?

In “zahodno” je tudi konglomerat različnih kultur. Ko rečeš “zahodno”, je to multikulti.

Popravljam napako…[/quote]

Ti govoriš, kako multikulti ne deluje, kako niso eni nič prinesli, zraven pa uporabljaš njihove prispevke. Jaz ne, jaz sem za multikulti in lahko uporabljam vse svetovne izume.

Ne bom se jaz držala tvojih umotvorov butastih, če se še ti sam ne. Malo morgen.

Jaz sem rekel da multikulti ne deluje kjer je v enačbi nerazviti afriški oz. muslimanski svet.

Res je, zahod je sestavljen iz več ZELO PODOBNIH si kultur. Zakoni so v vseh državah skoraj identični, ustavne pravice, človekove pravice, način obnašanja, vsem je jasno da treba delat in ne naštepat 10 otrok cuzat socialo ter otroške dodatke celo življenje, vsem je jasno da so na prvem mestu državni zakoni in ne namišljeno šeriatsko pravo. Aja pa mi ne rinemo kot biki v Afriko in Azijo, in fehtamo za stanovanja v Siriji in podobno.

Jaz sem rekel da multikulti ne deluje kjer je v enačbi nerazviti afriški oz. muslimanski svet.
[/quote]

Prepozno. Ko ne boš arabskih številk uporabljal, se javi. Do takrat lažeš in si dvoličen. Pa enga tetrorista si že sfinanciral z unim kebabom, ki si ga enkrat plačal. Pre-po-zno.

Ti si začela z arabskimi številkami. In pri tem pozabila kaj vse je razvil zahod v primerjavi z nerazvitim svetom.

Ko boš živela po šeriatskem pravu se javi in seveda bog ne daj da uporabiš zdravila ker so zahodni izum. Ti zagovarjaš ekonomske muslimanske teroriste ki vdirajo v Evropo.

Drugače pa če bi bila vsaj malo razgledana bi vedela da Arabci niso izumili številk. Številke so poznale že mnoge kulture, le da so jih te uporabljale za besede. Arabci pa so jih uporabljali za štetje. Torej, pogrnila si na celi črti.

Ti si začela z arabskimi številkami. In pri tem pozabila kaj vse je razvil zahod v primerjavi z nerazvitim svetom.[/quote]

Jaz nisem nič pozabila, jaz dobro vem, da pri multikulti VSAK prispeva, seveda v različnih deležih.

Ti pa trdiš, da ena skupina nič. Lažeš pač. Zraven pa uporabljaš doprinos te skupine. Samo hinavci to počnejo.

Ko boš živela po šeriatskem pravu se javi in seveda bog ne daj da uporabiš zdravila ker so zahodni izum. Ti zagovarjaš ekonomske muslimanske teroriste ki vdirajo v Evropo.

Drugače pa če bi bila vsaj malo razgledana bi vedela da Arabci niso izumili številk. Številke so poznale že mnoge kulture, le da so jih te uporabljale za besede. Arabci pa so jih uporabljali za štetje. Torej, pogrnila si na celi črti.[/quote]

Še enkrat: jaz sem za multikulti, jaz uporabljam VSE, kar si jaz želim uporabljat, ti mi tega ne boš določal, ki se sam svojih umotvorov ne držiš. Ti nisi za multikulti, ena skupina ljudi ničesar kao ni prinesla. Zato njihovega doprinosa ne smeš uporabljat, ker si sicer hinavec, to vsak vidi. Stoj za svojimi besedami, mevža posrana!

Temu kar ti pišeš se reče mešanje jabolk in hrušk ali pa spuščanje megle. Za uporabo arabskih številk ne potrebuješ morje priseljencev katerim se boš prilagajal tako kot v Dubaju, Abu Dabiju, Savdski Arabiji itd. ne potrebujejo miljone migrantov katerim bi se oni prilagajali. Ja kupujejo stvari od zahodnjakov, ki so jim všeč in jih uporabljajo ampak to še ne pomeni, da boš ti tja prišel kot zahodnjak in se ti bodo oni prilagajali in se šli neko multikulti idejo.

Ne potrebuješ jih, ne. Ne moreš pa čebljat, da multikulti ne funkcionira. Pa da oni ničesar niso prinesli. KEr to pač ni res.

Se ne čudim,da je spet ženska glasna.Očitno je z njimi lažje manipulirati.Ne pravim,da so vse takšne ampak večina je ravno žensk,ki zahteva,da jih sprejmemo.
Očitno je ena slikica dovolj in jim zamrzne racionalni del možganov,ker glede na to kakšni podatki in statistike so veni,kakšni video posnetki so na netu moraš biti precej glup,da ignoriraš težo in nevarnost tega početja,selitev kultur in islamizacijo.

New Report

Close