Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Humanitarci in medijii hujskajo in ogrožajo Slovenijo/Evropo

Humanitarci in medijii hujskajo in ogrožajo Slovenijo/Evropo

Multikulti kao ne funkcionira, v resnici pa ne-multikulti sveta v svojih kratkih žilvjenjih sploh še niste videli.

Ja, ja, ženske smo neumne. Pride vam pa 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških. Kdo je pol problem, ženske ane? :))))))

Kar vzami si te skupine ljudi, med katerimi je 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} racionalnežev po imenu “moški”. A vidiš, da je dobr, da pridejo? Bo takoj poskočil IQ Evropi, ko se bo toooolk racionalnih bitij vmešalo not. :)))))))

Ja, ja, ženske smo neumne. Pride vam pa 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških. Kdo je pol problem, ženske ane? :))))))[/quote]

In pol še vedno zagovarjaš islamizacijo?Lol,90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških…..vse si povedala.Al se nalašč delaš norca iz nas,trolaš,al pa imaš IQ na ravni hladilnika.

Nasprotno, prej ti. Vsaka tvoja “uber logična” izjava se proti tebi obrne v eni minuti. Sam se zakolješ z neresnicami. Moška inteligenca je bolj švoh, kaj naj rečem.

Samo sebe si zaključila.Sva končala.Have a kebab and STFU.Lahko noč

To kar ti pišeš je mešanje jabolk in hrušk zraven pa še jemanje iz konteksta kaj naj bi bil multikulti. Govorimo o multi kulti varianti priseljencev in ne o izumih, trgovanju itd.
Multikulti z nafilanimi naselji priseljencev na socialni podpori ne funkcionira, primer Švedska je dovolj zgovoren. Na Danskem so se zdaj odločili, da bo vsak priseljenec, ki se bo pripravljen učiti dansko dobil še dodatnih 200 EUR/mesec socialne podpore. Celo pripravljeni morajo biti, da se učijo jezik dežele v katero so se preselili… Rezultat, ki ga imajo je neasimilacija, spori med priseljenci in spori z ostalimi prebivalci, policijo itd. Še nisem zasledil kaj dobrega so te priseljenci prinesli na Švedsko, Norveško, Dansko, Belgijo itd. Pa ne mi zdaj o kebabu, baklavi…

Nisem, temu se reče sarkazem, vrjetn še nisi slišu. Ampak to rabiš, da vidiš, kakšne bedarije trobezljaš. Nekdo ti more malo enačbico postavit za tvoje umotvore

Če smo ženskice bolj neumne, se veseli prihoda večinsko “tabrihtne” populacije s penisi. Če se ne veseliš, tu neki ne štima, boš mogu še enkrat malo preverit, kaj je res in kaj ne. Mimo tega se ne da.

S tako superiorno logiko lahko greš samo spat, žal. Druzga ti ne preostane. Ker tu vidiš, da si poražen, ženskica te pelje scat.

Pri malih, trivialnih stvareh se začne. Še največji trdobučnež prizna, da je kebab probu. Če še teh ne priznate, se o velikih sploh ne moremo pogovarjat. Pa ne mi o kebabu, ne o baklavi, ne o številkah, ne mi o tem, pa ne mi o tem, pa ne o tem. Pa ne mi o tem, dokler NIČ ne ostane.

Potem pa bomo lahko rekli, da niso prinesli nič in da od njih nič koristnega ni in smo zmagali v debati. Ja v redu, če prej cel kup pozitivnih stvari zavestno ignoriraš. Ja, pol nič ne ostane, je loginčno, a ni?

In nič ni mešanje. Če ljudje ne pridejo, kdo ti bo potem kulinariko afganistanskega sela prnesu? A Joža iz Kungote? So pa to res relativno male stvari, PA ŠE TO vam je blazen problem priznat. Zakaj je to treba, pa sami veste. Propaganda se sama od sebe ne bo trajbala.

Pa vidiš, da je vsaj en norček zagrabu? Najprej je treba take bedarije razčistit, potem se lahko naprej pogovarjamo. Če se ma kdo sploh interes. Ne samo trobit v množico iste floskule.


… pa kitajsko elektroniko in japonske avte.

… in se zgražajo nad nekom, ki noče v taborišče. A vi bi pa šli?[/quote]

Bi šla, ker si predstavljam, da če kot človek pribežim iz nekega vojnega območja, srečna da sem živa, bi bila ŠE BOLJ SREČNA, VESELA IN HVALEŽNA, če bi mi v tuji državi za začetek ponudili streho nad glavo in hrano Potem pa bi se lotila kakšrnega koli dela, samo da bi preživela sebe in družino in NE BI DRŽAVLJANOM TE DRŽAVE VSILJEVALA SVOJE VERE IN NAUKOV.

Mene pa bolj moti, da so zmerni in malo manj zmerni muslimani grozljive fotografije utopljenih otrok izkoristili kot promocijski material, češ,. poglejte, umrli so, ker jih krščanska evropa mni hotela sprejeti. Potem je tu še zmešan fanatih Erlah s svoljimi izpadi in voila, RKC je kriva za desetine mrtvih otrok in drugih beguncev. Tudi pri Cerkvi svetega zvona in zombijev so začeli rpavo ofenzivo proti katolikom. A je to prav?
Seveda muslimani (žal je tudi bivši kandidat za župana Jesenic Ahmed Pašič) pristavil zraven svoj lonček nestrpnosti, in zlorabil Erlaha kot primer nestrpnih kristjanov. Seveda fotografije pobitih in obglavljenih otrok s strani ISISa niso lepili zraven. Kam gremo, se resno sprašujem?[/quote]

kje je ahmed pašič govoril o erlahu”[/quote]

Na svoji FB strani. In zraven seveda oba s sestro Failo šerata fotografije tistih nesrečnih utopljenih otrkok. Vse to v ndaljevanju sproža zgražanje proti “zadrtim Slovencem” in katolikom.
Grdo, grdo, bi rekla. Pa nisem verna, ampak 1 +1 pa znam sešteti.

Ek ti, multikulti. Si res bila kdaj izven države? Si res videla, kaj je multikulturnost “prinesla” Nizozemcem? Si? Si res doživela to? Si bila kdaj v tistih “multikulti” naseljih? Pa na Danskem, pa v Nemčiji? Evo (pa ni edini primer) primer super multikulturnosti:
http://www.welt.de/regionales/nrw/article131949656/Wo-in-Deutschland-die-Scharia-Polizei-marschiert.html
http://www.focus.de/politik/deutschland/anderer-name-gleiche-mission-scharia-polizei-macht-als-pro-halal-duesseldorf-unsicher_id_4128134.html
http://www.mrctv.org/blog/sharia-patrols-harassing-citizens-london-belgium-sweden
No, pri nas tega res (še) nismo opazili, so pa vsekakor težnje k temu. Začni že kar s stranjo Haq resnica, pa ti bo mogoče malenkost odprlo oči. Če bi bila seznanjena še z dogajanjem znotraj slovenske in bosanske muslimanske skupnosti, dogajanjem v Bosni, bi bila upravičeno hudo zaskrbljena!
http://www.resnica-haq.com/vprasanja-in-odgovori.html
Tako da, draga multikulti, preden tule tako brezbrižno odgovarjaš, se raje poglobi v problem. Šele potem boš kredibilni sogovornik. Pa verjetno tudi malenkost drugače misleči. Širjenje islama je za zahodno kulturo velik, velik problem in z begunci in ekonomskimi migranti se še kako povečuje!

če multikultu, me zanima, zakaj ta multikulti ni dvosmeren?
Kaj praviš?

Me res zanima, kako bi reagirali prebivalci arabskih držav in njihove vlade, če bi Evropejci iz kakršnegakoli razloga že, množično bežali v arabske države? Misliš, da bi nam nudili streho nad glavo, vodo, hrano , pa še žepnino za povrh?
In bi nam dovolili, da verujemo, v kar pač verujemo, ali pa da nekateri ostanemo ateisti?

Jaz mislim, da nikakor ne, ker za njih je itak vsak, ki ne veruje v Alaha, nevernik, torej si ne zasluži živeti.

Pri malih, trivialnih stvareh se začne. Še največji trdobučnež prizna, da je kebab probu. Če še teh ne priznate, se o velikih sploh ne moremo pogovarjat. Pa ne mi o kebabu, ne o baklavi, ne o številkah, ne mi o tem, pa ne mi o tem, pa ne o tem. Pa ne mi o tem, dokler NIČ ne ostane.

Potem pa bomo lahko rekli, da niso prinesli nič in da od njih nič koristnega ni in smo zmagali v debati. Ja v redu, če prej cel kup pozitivnih stvari zavestno ignoriraš. Ja, pol nič ne ostane, je loginčno, a ni?

In nič ni mešanje. Če ljudje ne pridejo, kdo ti bo potem kulinariko afganistanskega sela prnesu? A Joža iz Kungote? So pa to res relativno male stvari, PA ŠE TO vam je blazen problem priznat. Zakaj je to treba, pa sami veste. Propaganda se sama od sebe ne bo trajbala.[/quote]

in čas buč in bučk…tako, da boš lahko buče in bučke prodajala. Veliko sreče pri prodaji boš potrebovala.

A si ti sploh osnovno šolo končala? Kako za vraga lahko nabijaš da so Arabci številke izumili? Ti očitno, več kot očitno, nimaš pojma od kje števila. Arabci so števila le PRENESLI v Evropo. Izum pa pripada Indijcem, tudi Židje so že poznali števila. Arabci so jih zgolj in le PRENESLI od ene kulture v Evropo. Še enkrat, Arabci so se števil naučili od druge kulture in jih prinesli v Evropo. Izumili niso N I Č E S A R.

Multikulti se ne meri v izmenjavi izumov, in s to izjavo si še enkrat dokazala da si nešolana ovca ki živi od sociale.

Ko smo že pri multikulti. Sem gledal video kjer je en človek lepo razložil celotno situacijo. Zahod je razvil tisoč in eno stvar, ustvaril vzdržno tvorbo ‘demokracija’, na naših tleh ni vojne, vsak ima možnost izobrazbe, zdravstvene oskrbe. In je rekel takole. Zahod je pripravil model sistema, ki funkcionira. Ostalim kulturam ni treba nič več kot pa da ta model prekopirajo. Problem nastane ker te muslimanske kulture tega modela ne želijo, ker ni v skladu z njihovo vero. In tu se zadeva ustavi. Vse te arabske in afriške države bi lahko bile čez nekaj desetletij vsaj malo podobne zahodnim, če bi le vzele naš model in ga uvedle v svoje države.

New Report

Close