Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ideje – lepa imena za deklico

Ideje – lepa imena za deklico

S partnerjem sva spisala vsak svoj seznam in dala v ozji izbor skupna. Tako imava Saro, sedaj pa cakamo Ajdo ali Filipa 🙂 Stars ima kar 9 mesecev cas, da se odloci, kar je zvrhano zadosti. Poznam par, ki se nista zadinila in tudi mocno kregala, na koncu je posegel CSD in deklici dal ime Urska. Seveda nista vec skupaj, ampak kolikor je bilo krega okrog tega, sploh ne vem, zakaj sta se pravzaprav odlocila za otroka.

da najprej počakaš, da boš štručko v roki držala, se boš potem veliko lažje odločila, verjemi. Neko posebno energijo začutiš, ko držiš otroka in je vse drugače.

Meni so pa všeč imena Irina, Erika, Karla, Vita, Leni, Petra,….

Karla je pa tako trdo, da se še odraslemu jezik zlomi. Otrok bo zelo pozno znal izgovoriti svoje ime.

Prijateljičina hčer je Marina pa jo vsi kličejo Ina. Je res ful fajn in lušna punca. Ime in vzdevek ji zelo pašeta. Tudi jaz ob imenu sploh ne pomislim na rafinerijo…. Sicer pa mi je od tvoje izbire najlepše Sofija, od partnerjeve pa tako kot tebi Ina! Pogovorita se še skupaj in probajta najti neko ime ki bo obema top! Najbrz ne bo izi ampak se splača potrudit. Jaz pa navijam za Ino!!! Sporoči kako sta se oločila. 🙂

Lep pozdrav! Mislim da sem se tudi sama začela nagibati k imenu Ina! Sem že govorila s partnerjem in je tudi njemu Ina TOP čeprav še zmeraj kar nekaj sanja o Mii… Neveva še, ampak je kar veliko možnosti da bo res Ina. Mi je pa simpatično tudi to kar je napisala predhodnica: torej ime Marina&vzdevek Ina, seveda pa mož noče niti slišat :/ no pa kaj, tudi Ina bo uredu 😉

Kaj pa če punčko, raje zamenjata za fantka, bo potem kaj lažje? 😉

Hecam se. 🙂

Mar(ina) je lepo ime.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Naša je Iza Klara. Ni kratko, ni dolgo. Je pa vsaj nam zelo všečno.

Julija

Pri nas imamo Leno, pa ni niti približno lena. Meni je to bilo in je še vedno lepo ime.

Vsak po svoje.

Brina, je podobno kot Ina, vendar lepše…

naj bo IZA. Izmed naštetih imen, me je to najbolj potegnilo.

Pa tudi NUŠA ni slabo, pa ANA se tud sliši.

…Maša ali Neža…

Izmed teh s 3 črkami : Iza in Mia.
Med vašimi pa: Sofija.
Meni osebno : Zarja, Živa, Neža

Ina je zelo lepo ime.

navijam za Nežo

New Report

Close